Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

CBR BIONET Ostrzeżenie przed Vitberg

Utworzony przez poli, 15 czerwca 2010 o 22:37
Atmosfera na tym forym kipie miłością. Panie Jacku, nie mam na imię Rafał, nie pracowałem , nie pracuje dla żadnej konkurencji ale nie mogę obojętnie czytać tego forum bo kłamie pan ludzi i tyle. Jest prawdą, że po dwóch tygodniach otrzymuje się umowę o pracę, bo ja pracowałem dla Pana ponad miesiąc i otrzymałem takieą umową. Prawdą natomiast jest to, że prowizje z realizacji zamówień są ewidencjonowane i . Prawdą jest również, że źle zebrane zamówienia nie są realizowane i nawet nikt się z tym nie kryje. Co więcej uczy się kierowców " załatwiania sprawy" z upierdliwymi klientami tak aby klienci byli zadowoleni. Prawdą jest, że materac Fit-17 jest świetnie wykonanym produktem, który jest porównywalny z materacem Enabaio firmy Vitberg. Sam materac Enabio spotkałem u klienta w domu i mogę powiedzieć, że fit-17 to tak samo dobre urządzenie jak Enabio. Prawdą jest, że jest pan człowiekiem, który tylko umie kłamać i prawdą jest również, że jest pan aroganckim i bezczelnym człowiekiem, który za nic nie ma godności ludzkiej. Sam pan jednak jej oczekuje od innych w stosunku do siebie. Nie dziwią mnie opisy na tym forum. Miałem okazję pana poznać i zaraz po tym poznałem kto pisze na tym forum. I niech pan sobie nie myśli, że jest taki dobry we wszystkim. Są lepsi od pana. Zancznie lepsi. Udało się spotkanie w Starym Sączu?? W Korzennej już tak nie idzie i gdzie jeszcze
Zaloguj się, aby oddać głos
0
poli napisał:
Atmosfera na tym forym kipie miłością. Panie Jacku, nie mam na imię Rafał, nie pracowałem , nie pracuje dla żadnej konkurencji ale nie mogę obojętnie czytać tego forum bo kłamie pan ludzi i tyle. Jest prawdą, że po dwóch tygodniach otrzymuje się umowę o pracę, bo ja pracowałem dla Pana ponad miesiąc i otrzymałem takieą umową. Prawdą natomiast jest to, że prowizje z realizacji zamówień są ewidencjonowane i . Prawdą jest również, że źle zebrane zamówienia nie są realizowane i nawet nikt się z tym nie kryje. Co więcej uczy się kierowców " załatwiania sprawy" z upierdliwymi klientami tak aby klienci byli zadowoleni. Prawdą jest, że materac Fit-17 jest świetnie wykonanym produktem, który jest porównywalny z materacem Enabaio firmy Vitberg. Sam materac Enabio spotkałem u klienta w domu i mogę powiedzieć, że fit-17 to tak samo dobre urządzenie jak Enabio. Prawdą jest, że jest pan człowiekiem, który tylko umie kłamać i prawdą jest również, że jest pan aroganckim i bezczelnym człowiekiem, który za nic nie ma godności ludzkiej. Sam pan jednak jej oczekuje od innych w stosunku do siebie. Nie dziwią mnie opisy na tym forum. Miałem okazję pana poznać i zaraz po tym poznałem kto pisze na tym forum. I niech pan sobie nie myśli, że jest taki dobry we wszystkim. Są lepsi od pana. Zancznie lepsi. Udało się spotkanie w Starym Sączu?? W Korzennej już tak nie idzie i gdzie jeszcze
Jacek nie jest złym człowiekiem po prostu mu nie idzie i Fit N17 ceną i jakością jest zagrożeniem dla jego Enabio po zatym ma kłopoty natury prywatnej i boi się prawdziej konkurencji Bida i nic więcej Jacek nie jest złym człowiekiem po prostu mu nie idzie i Fit N17 ceną i jakością jest zagrożeniem dla jego Enabio po zatym ma kłopoty natury prywatnej i boi się prawdziej konkurencji Bida i nic więcej Jacek nie jest złym człowiekiem po prostu mu nie idzie i Fit N17 ceną i jakością jest zagrożeniem dla jego Enabio po zatym ma kłopoty natury prywatnej i boi się prawdziej konkurencji Bida i nic więcej
Ostatnio edytowany 7 stycznia 2011 o 19:57
0
Ja tez tak myslę ze Pan Jacek boi się konkurencyjnej firmy jaką jest CBR BIONET.Obawia się że są lepsi a on zbankrutuje dlatego te oszczerstwa.
0
Mam materac własnie z tej firmy. Od lat choruję na skoliozę oraz cierpię na bezsenność. Stosując program 1 w materacu pozbyłam się bezsenności , chodzę wypoczęta, szczęsliwa i zrelaksowana a dzięki stosowaniu programu 4 przestał mnie boleć kręgosłup. Trudno uwierzyć na słowo , najlepiej gdyby każdy mógł sam wypróbować. Ja jestem bardzo zadowolona, polecam wszystkim którzy potrzebują pomocy i dlatego o tym piszę
0
Byłem przez sześć dni użytkownikiem materaca Enabio w placówce sprzedaży firmy Vitberg w Tychach. Choruję na zwyrodnienie kręgosłupa szyjnego i lędźwiowego. Przez czas tych niby masaży nic się nie działo, wieczorem po szóstym dniu rozłożyła mnie rwa kulszowa, nigdy wcześniej na to nie chorowałem. Nazajutrz udałem się do lekarza po pomoc, lekarz wyraził zdziwienie że chodziłem na fizykoterapię(tak to nazwał) bo coś takiego nie wolno stosować profilaktycznie, a jedynie w momencie wystąpienia objawów chorobowych, a w ten sposób sam sobie wywołałem dolegliwości. Sprzedawcą była osoba zajmująca się w przeszłości rehabilitacją nie ostrzegła mnie o takiej możliwości. Ale tam gdzie zaczyna się interes, tam kończą się sentymenty i etyka Piszę to, aby przestrzec innych o możliwych skutkach ubocznych korzystania z takich materacy. Pozdrawiam chorych i zdrowych
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: