Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

CBR BIONET Ostrzeżenie przed Vitberg i Enabio

Utworzony przez poli, 15 czerwca 2010 o 22:42
Atmosfera na tym forym kipie nienawiścią. Panie Jacku, nie mam na imię Rafał, nie pracowałem , nie pracuje dla żadnej konkurencji ale nie mogę obojętnie czytać tego forum bo kłamie pan ludzi i tyle. Jest prawdą, że po dwóch tygodniach otrzymuje się umowę o pracę, bo ja pracowałem dla Pana ponad miesiąc i otrzymałem takieą umową. Prawdą natomiast jest to, że prowizje z realizacji zamówień są ewidencjonowane i . Prawdą jest również, że źle zebrane zamówienia nie są realizowane i nawet nikt się z tym nie kryje. Co więcej uczy się kierowców " załatwiania sprawy" z upierdliwymi klientami tak aby klienci byli zadowoleni. Prawdą jest, że materac Fit-17 jest świetnie wykonanym produktem, który jest porównywalny z materacem Enabaio firmy Vitberg. Sam materac Enabio spotkałem u klienta w domu i mogę powiedzieć, że fit-17 to tak samo dobre urządzenie jak Enabio. Prawdą jest, że jest pan człowiekiem, który tylko umie kłamać i prawdą jest również, że jest pan aroganckim i bezczelnym człowiekiem, który za nic nie ma godności ludzkiej. Sam pan jednak jej oczekuje od innych w stosunku do siebie. Nie dziwią mnie opisy na tym forum. Miałem okazję pana poznać i zaraz po tym poznałem kto pisze na tym forum. I niech pan sobie nie myśli, że jest taki dobry we wszystkim. Są lepsi od pana. Zancznie lepsi. Udało się spotkanie w Starym Sączu?? W Korzennej już tak nie idzie i gdzie jeszcze
Ostatnio edytowany 7 stycznia 2011 o 19:53
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Państwo, które nie potrafiło zapewnić ochrony swojemu prezydentowi, ministrom i najwyższym dowódcom wojskowym (czyli znaczącej części infrastruktury krytycznej tego państwa), nie zdało egzaminu. Wmawianie Polakom, że państwo zdało egzamin, a zawiniła pogoda, piloci, lotnisko w Smoleńsku i Kancelaria Prezydenta, kompromituje nas nie tylko w oczach sojuszników w NATO i Unii Europejskiej, ale przed całym światem.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: