Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Cejrowski w Radzyniu: Golas na paradzie mnie irytuje

Utworzony przez Mieszko 1, 26 września 2014 r. o 15:46
Do myślenia żadna religia nie jest mi potrzebna. I tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może Jezus król żydowski ??? 
A Adolf ?? on też był taki ,jakiś żydowski a ciągnął w zupełnie inną stronę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do myślenia żadna religia nie jest mi potrzebna. I tyle w temacie.
W myśleniu religia nie przeszkadza i nie zabrania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
religiachoroba slabych  ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bez  religii  slaby  czlowiek     czynil  by  zlo  tak strasza pieklem i jest troche lepiej`....a i tak wilce wierzacy to grzesznicy..modremu religia ni ejest potrzebna..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bez  religii  slaby  czlowiek     czynil  by  zlo  tak strasza pieklem i jest troche lepiej`....a i tak wilce wierzacy to grzesznicy..modremu religia ni ejest potrzebna..
Spójrz w lustro i sprawdź, czy głowę masz we właściwym miejscu. Przysłowie mówi: - Mądrej głowie dość dwie słowie! Tobie i najdłuższe kazania nie przywrócą mądrości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaważcie że wśród ateistów jest prawie 85  % ludzi z wyższym wykształceniem. Ludzi spełnionych zawodowo, inteligentnych , dobrze zarabiających, cieszących się życiem. A biedny  ciemnogród , ledwo wiąże koniec z końcem  dalej wieży w to co im ksiądz im powie i  utrzymują pasożytów w czarnych kiecach, którzy nawet podatków nie płacą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wierzę w Ewangelię i słucham, co mówi do mnie Bóg. A ksiądz, co mówi złego? On czyta słowo Boże. Więc nie bluźnij! Cieszyć się życiem, to nie znaczy mieć pieniądze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój Ks.Proboszcz mówi piękne kazania,zawsze w odniesieniu do czytanej Ewangelii,mądre,poparte przykładami biblijnymi. Niestety młody wikariusz mówi tak jak do stada baranów niczego nie rozumiejącego,chaotycznie,bez przygotowania i bez sensu.Żałosny jest w tym i szkoda,że nie bierze przykładu ze swojego przełożonego. Dobrej niedzieli dla wszystkich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli chodzi o kazania... są różne, ale nie każdy potrafi mówić pięknie i nie należy do tego przywiązywać większej uwagi. Pewien ksiądz nie potrafił głosić kazań. Kiedy wchodził na ambonę - płakał, powtarzając bez przerwy: - KOCHAM JEZUSA. I tak było każdej niedzieli. Cały kościół płakał razem z nim. To były najpiękniejsze kazania jakie można było usłyszeć w tym kościele. Bo jakież słowa mogą być piękniejsze od tych... KOCHAM JEZUSA. [ zdarzenie autentyczne}
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do ateistów ! Żyłeś jak pies, umarłeś jak pies, pochowamy cię jak psa. Nie. wy będziecie na koniec chcieli pogrzebu w Kościele. Nie takich twardzieli widziałem umierających. Może to za ostre słowa ale do niektórych tylko takie przemawiają. Autentycznie widziałem, słyszałem, rozmawiałem, żyłem obok takich. Nic mnie nie przekona o ich "twardości". To są nieszczęśliwi ludzie.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nasz proboszcz miał nie jedną babę  :D  Ludzie widzieli jak ksiądz proboszcz całował się z pannami i chodził z tymi dziewczynami na długie spacery do lasu. A  w  obejściu plebani na sznurze  nie raz suszyły się damskie majtki, figi , gacie i barchany..............o rany !!!!!!!!!!!!!!! A także cyckonosze :D  A wracając do Cejrowskiego to on  jest głupszy niż Korwin Mikke i Grodzka razem wzięci  :D  :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O to musi być proboszcz do rzeczy,prawdziwy mężczyzna. :DCo do tej seksownej bielizny to chyba nie zgorszyła nikogo.O rany...zazdrośnicy... :D Co do Cejrowskiego to podzielam zdanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiedziałem już dawno że Cejrowskiemu brak piątej klepki. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiedziałem już dawno że Cejrowskiemu brak piątej klepki. 
To lepiej być kretynem, jak niektórzy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co wy porównujecie Cejrowskiego do religii?? Religa jak religia każdy wieży w co chce i jak chce, tak samo Cejrowski ma prawo wierzyć lub nie. Ale nie ulega wątpliwości , że Cejrowski to zwykły karierowicz i nieudacznik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie piszcie już więcej. To wstyd takie durnoty wypisywać. Po wpisach można stwierdzić, że u niektórych iloraz intelgencji jest poniżej normy. Tak czyni zwykłe polactwo. Zanim napiszesz zastanów się! Koniec dyskusji!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie piszcie już więcej. To wstyd takie durnoty wypisywać. Po wpisach można stwierdzić, że u niektórych iloraz intelgencji jest poniżej normy. Tak czyni zwykłe polactwo. Zanim napiszesz zastanów się! Koniec dyskusji!
  Koniec dyskusji to możesz sobie ogłosić emigrując do Państwa Islamskiego. Spróbuj, co najwyżej stracisz głowę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co wy porównujecie Cejrowskiego do religii?? Religa jak religia każdy wieży w co chce i jak chce, tak samo Cejrowski ma prawo wierzyć lub nie. Ale nie ulega wątpliwości , że Cejrowski to zwykły karierowicz i nieudacznik
 
A co wy porównujecie Cejrowskiego do religii?? Religa jak religia każdy wieży w co chce i jak chce, tak samo Cejrowski ma prawo wierzyć lub nie. Ale nie ulega wątpliwości , że Cejrowski to zwykły karierowicz i nieudacznik
 Dlaczego go obrażasz nieudacznik?, a tyle zwiedził, ma różne biznesy pewnie zazdrościsz zawistny człowieczku. dlatego tak piszesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do ateistów ! Żyłeś jak pies, umarłeś jak pies, pochowamy cię jak psa. Nie. wy będziecie na koniec chcieli pogrzebu w Kościele. Nie takich twardzieli widziałem umierających. Może to za ostre słowa ale do niektórych tylko takie przemawiają. Autentycznie widziałem, słyszałem, rozmawiałem, żyłem obok takich. Nic mnie nie przekona o ich "twardości". To są nieszczęśliwi ludzie.
Głupota w tym Radzyniu kwitnie! Ludzie, o których piszesz, biedny, niedouczony człowieku, nie byli żadnymi ateistami tylko odeszli od religii. A byle pies ma wiecej rozumu bo nie szczeka bez sensu bez.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...