Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chcesz odbyć staż w Niemczech? Ruszył nabór

Utworzony przez rks, 15 sierpnia 2012 r. o 12:44
Co to za język ? - " mogą się załapać"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko roboli na oktoberfest do sprzątania szczynów i żygawin ale fucha!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze raz Staż ma być w czasie oktoberfest do usuwania żygawin i szcynów ale atrakcja!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rks napisał:
Co to za język ? - " mogą się załapać"
Kolokwializm to się nazywa. http://www.kiepy.pl/uploads/2012_08/13/42431_3326_500_Slownik.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRACOWAŁEM W LUBLINIE ZA 1.800NETTO (NIEKTORZY MOWILI ZE TO I TAK DOBRZE) 2 LATA TEMU WYJECHALEM DO MANNHEIM (ZACHODNIE NIEMCY) ZARABIAM OK 2.000TYS.. ALE EURO.. W POLSCE NIE MA PRZYSZŁOSCI!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...ten co pisał artykuł .... "może się załapać" !!! Jak widać poziom i poprawnośc języka polskiego jest na odpowiednim dla niego poziomie !!! To juz takie dno reprezentuje lubelski dziennikarz ? POGRATULOWAĆ ZATEM ABY !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaki staz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem na tym stażu i nic kompletnie mi nie dał.Strata czasu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja byłam na stażu w niemczech przez agencję pośrednictwa pracy HGFV i od razu zaproponowali mi pracę. więc nie gadajcie glupot ze staż nic nie daje... jak sie nic nie robi to sie nie ma co później dziwić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...