Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chciał zaimponować dziewczynie, doprowadził do wypadku

Utworzony przez mosquito, 23 lipca 2009 r. o 17:22
no i zaimponował ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NA SZCZĘŚCIE NIKT NIE ZGINĄŁ.MIEJMY NADZIEJE ZE WŁASNA GŁUPOTĘ ZAPAMIĘTA DO KOŃCA ŻYCIA .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny szofer joteja na lubelskich drogach. Czy te balasy nigdy się nie nauczą? Mało trupów w ostatnich tygodniach? Oczywiście... że nie. Jeśli taki biedak trafiłby mi się na drodze (o ile przeżyje), sam osobiście takiego dobiję, żeby tej maniany nie powtórzył. Warto znaleźć również tego tatusia, który dał mu samochód. Oj brakuje ojcowskiej ręki, brakuje (czyżby skutki tzw. bezstresowego wychowania?).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po.... co ona łapała za tą kierownicę. Nie radzę tak robić, ale każdy kto jeździ samochodem wie, że w niektórych przypadkach jak puścisz kierownice na prostej drodze to jak zawieszenie, koła i geometria nadwozia jest dobra to jedziesz prosto. Wiadomo, że wtedy nie zrobisz szybko manewru co udowodnił ten chłopak, ale nadal nie wiem dlaczego złapała za kierownice i skręciła nią w prawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno powinien oberwac ojciec i własciciel auta. A małolat pasy w d*** a nie popisy. Głupota, głupota i jeszcze raz głupota !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uff jak dobrze, że nie jechał bmw wtedy była by afera i kolejny tytuł informujący o wypadku bmw a nie samochodu. Dlaczego autor nie napisał "Chciał zaimponować dziewczynie i wykradł ojcu Passata" ? Więc Drogi Dzienniku Wschodni, głupota i bezmyślność ludzi, nie zależy od marki samochodu. Denerwuje mnie jak za każdym razem jest wypadek z BMW to odrazu, że "Kolejny bezmyślny kierowca BMW uderzył w drzewo" Fan i użytkowanik wspaniałej marki BMW (średniej długości włosy i bez dresów) ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W rodzinie kierowcy to normalka, że zdarzają się wypadki (najczęściej ze skutkiem śmiertelnym) więc chyba pielęgnował tradycje rodzinne. Nikt tylko nie napisał, że 16-latka była pod wpływem alkoholu (wracała z piwa na CPNie).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie, na której stacji nielaty mogą swobodnie pić alkohol? Jest chyba jakiś mit, że Stróże Prawa (tak o sobie piszą niektórzy funkcjonariusze) przymykają oczy na upijanie nieletnich? Czy to prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie byli jego rodzice ???? No gdzie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za moich czasów jak się chciało zaimponować dziewczynie to brało się ja na ramę roweru czy WSK i mogła trzymać co chciała i jak długo chciała. Potem się szło na lody lub ciasto do "Maleńkiej" lub "Stylowej". A dziś tylko żłopią te wyroby piwoPOdobne lub gorzką żołądkową Made in Vibrator.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odp....cie się wszyscy od tatusia, ciekawa jestem który z Was oszołomy, mając 20 lat, pyta się ojca czy może wziąć samochód albo wypić piwo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odp...cie sie wszyscy od tatusia, ciekawa jestem który z Was oszołomy, mając 20 lat, pyta ojca czy może wziąć samochód albo wypić piwo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
uff jak dobrze, że nie jechał bmw wtedy była by afera i kolejny tytuł informujący o wypadku bmw a nie samochodu. Dlaczego autor nie napisał "Chciał zaimponować dziewczynie i wykradł ojcu Passata" ? Więc Drogi Dzienniku Wschodni, głupota i bezmyślność ludzi, nie zależy od marki samochodu. Denerwuje mnie jak za każdym razem jest wypadek z BMW to odrazu, że "Kolejny bezmyślny kierowca BMW uderzył w drzewo" Fan i użytkowanik wspaniałej marki BMW (średniej długości włosy i bez dresów) ;-)
Pseudo-kierowco BMW zobacz na tej stronie informacje kiedy niedawno w jeden dzień w nocy na Lubelszczyźnie zginęło trzech kierowców BMW i wiesniaku (bo tak mozna nazwac do kierowcow) zapamietaj to na zawsze, ze kierowcy starych BWM oraz Calibry powoduja wypadki najczesciej, niestety taka jest Wasza glupota oczywiscie nie mowie do wszystkich ale tych, ktorzy sie popisuja jeszcze przed wypadkiem, ktory moze wydarzyc sie predzej czy pozniej. PS. Madra dziewczyna nie lubi takich wiesniakow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...