Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chciał zaprosić sąsiada na Wigilę, znalazł go martwego

Utworzony przez Gość, 24 grudnia 2009 r. o 15:49
Dzięki za piękną powieść wigilijną. Tak trzymać cały 2010 rok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Dzięki za piękną powieść wigilijną. Tak trzymać cały 2010 rok.
A szczęśliwe zakończenie to było takie że nawet nie zauważył kiedy umarł a ostatnie zwidy to były takie że jest właścicielem Polmosu Lublin i odszedł szczęśliwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek, czy ty ciągle musisz w kółko o tych trupach pisać ? No weż już przestań ! Przecie Święta są !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
topol napisał:
Marek, czy ty ciągle musisz w kółko o tych trupach pisać ? No weż już przestań ! Przecie Święta są !
nic bardziej nie ożywia akcji niż trup
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
scrooge napisał:
A szczęśliwe zakończenie to było takie że nawet nie zauważył kiedy umarł a ostatnie zwidy to były takie że jest właścicielem Polmosu Lublin i odszedł szczęśliwy.
/ umarł myśląc że jest palikotem? gościem o o twarzy wielbłąda co się wypiął za potrzebą? z wieśniackim gustem? poczuciem humoru poniżej poziomu leppera? i ty to nazywasz szczęściem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-nnn- napisał:
/ umarł myśląc że jest palikotem? gościem o o twarzy wielbłąda co się wypiął za potrzebą? z wieśniackim gustem? poczuciem humoru poniżej poziomu leppera? i ty to nazywasz szczęściem?
miałem na myśli że morze wódy jest jego, cała żołądkowa gorzka świata ,a bycie Palikotem -mogą być też większe nieszczęścia jak np murzyńskie dziecko w rodzinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest naprawde tragedia a wy sie śmiejecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
to jest naprawde tragedia a wy sie śmiejecie
tragedia , a ja myślałem że alkoholizm i bezmyślność
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
scrooge napisał:
miałem na myśli że morze wódy jest jego, cała żołądkowa gorzka świata ,a bycie Palikotem -mogą być też większe nieszczęścia jak np murzyńskie dziecko w rodzinie
poważnie bym się zastanowił czy gorsze jest murzyńskie dziecko w rodzinie niż bycie palikotem. gorsza może być tylko choroba w rodzinie. dziecko jak dziecko, trzeba kochać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='-nnn-' date='25.12.2009, 19:16:53' post='210554'] poważnie bym się zastanowił czy gorsze jest murzyńskie dziecko w rodzinie niż bycie palikotem. gorsza może być tylko choroba w rodzinie. dziecko jak dziecko, trzeba kochać... [/quote Dziecko można wychować na dobrego człowieka nawet murzyńskie, a taki palikot to forma życia niereformowalna więc to jest tragiczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...