Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Co dalej z kulturą?

Utworzony przez Alfred, 17 listopada 2008 r. o 21:35
bardzo konstruktywna dyskusja :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mniszkówna napisał:
Dzięki Bogu, że wyroki NSA to już ostateczność i nie ma gdzie się odwołać.To jedno. Kultura to nie tylko stan księgozbioru, czy chodzenie do kina czy teatru - to także jaki człowiek jest dla innego człowieka a tu już Panie Grodecki ( plus małżonka) niziutko - to co wyprawia pana żona w kuratorium i delegaturze kuratorium!! TO NORMALNE SK.... a przekonałam się o tym sama i dobrze z wiem z własnego wieloletniego doświadczenia, że z Panem wcale nie jest lepiej. I to ja normalnym ludziom mam odwagę powiedzieć, że rozmowa z Panem o kulturze, to jak rozmowa z niewidomym o kolorach.
Bardzo mi się podoba Pani wywód " kultura to także jaki człowiek jest dla innego człowieka" i luu!! Grodeckiego jego żoną co to działa..... A teraz najpiękniejsze i jakże kulturalne " ja normalnym ludziom mam odwagę powiedzieć" - w podpisie Mniszkówna. No cóż spsiało nam społeczeństwo, przepraszam ciągle wierzę w człowieka, spsiali nam tylko niektórzy co powinni podpisywać się GNIDA a nie nazwiskiem pisarki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odświeżam. Ktoś wie co nasi Radni i Urzędnicy robią w związku ze zbliżającymi się świętami? Będzie jakaś inicjatywa kulturalna z ich strony? Czy skończy się tylko na tym, że "my to chcemy ale...". A może sami Radni lub Urzędnicy (może któryś się odważy) wypowiedzą się co będą robić aby trochę magii świat i kultury wprowadzić do Białej przed gwiazdką? Naczytałem się tutaj, że są otwarci i chętni to jestem ciekaw czy coś więcej ponad słowa są w stanie od siebie dać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
do naiwnego, w więzieniu mimo iż z wyrokami dalej mówią ,że siedzą za niewinność, to takie ludzkie. Tak więc odwołuj się , odwołuj. P.S. Mówią na mieście że jest pan wtyką rektora w pisie . Prawda to czy fałsz?.
Że wtyką to tzw. 100% prawda! Ostatnio na polecenie, rozkaz/ niepotrzebne skreślić/ Biergiera zakończyłem partyjną działalność. Znając życie doczekam się za chwilę wpisów/ brawo, i co z tego, za późno, za wcześnie, po coś tam lazł, nikt cię tam nie chciał, która to już partia? i wiele innych/, ponownie niepotrzebne skreślić. Pozdrawiam wszystkich 3 forumowiczów. Siła was siła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Grodecki, panie Radny, czy odpowie pan wreszcie na pytania ktore zadałem powyżej ? czy też woli pan bić pianę bez końca ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kpiny! Został ogłoszony konkurs na dofinansowanie do zadań na rzecz kultury i sportu na przyszły rok przez organizacje pozarządowe i na kulturę jest 25 tyś zł a na sport prawie milion zł. Teraz widać jakie mamy "kulturalne" miasto. To jest temat dla Pana Pietrzeli, dlaczego tak mało kasy idzie na kulturę a tak dużo na sport, pomimo, że radni tak ochoczo mówią, że kultura jest bliska ich sercu a nie temat, że ptaki sr.ją na na ludzi co łażą pod drzewami. Zresztą gdzie teraz są "nasi" radni którzy na forum pisali o tym, że z chęcią będą się angażować w kulturę? Skoro przeznaczają tak śmiesznie niską kwotę to widać jak bardzo szczere są ich słowa. Po raz kolejny zawiodłem się na radnych. Chyba, że stanie któryś z radnych odważnie i powie, że będzie walczył o zwiększenie nakładów na kulturę ale lepiej wypisywać na forum, że ja to kulturę kocham a potem głosować za tak absurdalną kwotą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł napisał:
Kpiny! Został ogłoszony konkurs na dofinansowanie do zadań na rzecz kultury i sportu na przyszły rok przez organizacje pozarządowe i na kulturę jest 25 tyś zł a na sport prawie milion zł. Teraz widać jakie mamy "kulturalne" miasto. To jest temat dla Pana Pietrzeli, dlaczego tak mało kasy idzie na kulturę a tak dużo na sport, pomimo, że radni tak ochoczo mówią, że kultura jest bliska ich sercu a nie temat, że ptaki sr.ją na na ludzi co łażą pod drzewami. Zresztą gdzie teraz są "nasi" radni którzy na forum pisali o tym, że z chęcią będą się angażować w kulturę? Skoro przeznaczają tak śmiesznie niską kwotę to widać jak bardzo szczere są ich słowa. Po raz kolejny zawiodłem się na radnych. Chyba, że stanie któryś z radnych odważnie i powie, że będzie walczył o zwiększenie nakładów na kulturę ale lepiej wypisywać na forum, że ja to kulturę kocham a potem głosować za tak absurdalną kwotą.
Na kim ty się gościu zawiodłeś? Walczysz o kulturę a czytać nie umiesz? Sprawdź budżet z bieżącego roku jeśli potrafisz, to zobaczysz ile było środków na kulturę to po pierwsze. Po drugie to Prezydent ogłasza konkurs, to Prezydent wnioskuje o kwoty. Po trzecie jak to mało dali skoro jeszcze nie dali bo nie ma budżetu na 2009. Po czwarte idź na wybory i wybierz " lepszych" radnych i wtedy będziesz pisał nasi bez cudzysłowia. Bardzo proszę, rozeznaj temat a potem pisz - nie odwrotnie. Życzę miłej lektury budżetu, jest na stronie Urzędu Miasta. Gorąco pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...