Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

co robic z malym dzieckiem?

Utworzony przez wredziocha1, 6 marca 2009 r. o 22:29
valnięta napisał:
Ty Wredna może jeszcze zastanów się czy naprawdę chcesz przeprowadzić się do Białej. Wszak głupków ci u nas dostatek jak widzisz chociażby na moim przykładzie ! No ale jeśli musisz... trudno... to i ciebie przyjmiemy jako zapowiedż całkowitego upadku naszego (niegdyś) pięknego miasteczka.
co fakt to fakt...głupia to jesteś tylko dlaczego się tym chwalisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
co fakt to fakt...głupia to jesteś tylko dlaczego się tym chwalisz
Ja się nie chwalę, stwierdzam fakt. Bo i czym tu się chwalić ? A jak z tym u ciebie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie w maju powstał nowy prywatny żłobek przy ulicy Sudeckiej. Dlaczego warto się nim zainteresować? Ponieważ: - zatrudniają dużą liczbę opiekunek o wysokich kwalifikacjach - każde dziecko jest traktowane indywidualnie - godziny są dostosowane do potrzeb rodziców - Klub dysponuje baby hotelem dla dzieci w każdym wieku - rodzice mogą nacieszyć się sobą, wyjść na romantyczną kolację lub wybawić się na weselu będąc pewnym, że ich pociecha jest w bezpiecznych rękach - zatrudniony jest psycholog prowadzący nowatorski, amerykański program wspomagania rozwoju "ABeCeDarian" (zajęcia indywidualne!!!) - Klub podejmuje współpracę z Uniwersytetem w Stanach w celu konsultacji naukowych - gwarantowany jest stały monitoring rozwoju Więcej informacji na www.super-maluch.pl Klub stawia na jakość - nie na ilość!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dfgdfdf
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
de
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale wy glupi jestescie, my mamy 1.5 roku dziecko i chodzimy z nia na przerozne zajecia, ktore sprawiaja jej ogromna radosc, poznaje swiat, ma kontakt z innymi dziecmi w swoim wieku itp. i wcale nie jestem poje***y! to wy jestescie trzymajac dziecko przy cycu wyrosnie na wlasie takich dziwakow jak wy czego nie zycze waszym dzieciaczkom! przegrani ludzie, masakra!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wredziocha1 napisał:
Niedlugo przeprowadzam sie z Poznania do Bialej.Czy jest tu cos ciekawego dla 1,5 roczniaka, jakies zajecia?Czy latwo sie dostac do zlobka? I jaka jest stawka niani za godzine?
Nie przejmuj się kobieto głupimi wpisami. Doskonale Cię rozumiem. Ja jestem mamą troszkę starszego dziecka i również bardzo chętnie skorzystałabym z jakiejś formy rozrywki dla dziecka. Biała Podlaska to wieś w porównaniu do Poznania więc chyba za wiele tutaj nie znajdziesz. Szkoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
We4ź pod uwagę że przeprowadzasz się z cywilizowanego miasta wprost na dziki wschód! Większość tutaj czytających nie rozumie o co pytasz! Tutaj takimi małymi dziećmi zajmują się matki i traktuje się to jako ich zasrany obowiązek! No jeszcze można dzieciaka dziadkom podrzucić jak ma się ich w pobliżu gdzieś na wsi! Bo niemal każdy mieszkaniec zadupia zwanego BP ma rodziców dziadków pradziadków na niedalekiej wsi! I z tych powodów nikt tutaj nie organizuje takim małym dzieciom żadnych zajęć! A psycholog = psychiatra i każdy trzyma się od nich z daleka no chyba ze go od sznura odetną, z rzeki wyłowią albo na torach znajdą! Ale co ja Ci tu będę opowiadał - przyjedziesz uwidzisz! Trochę się podziwisz a potem przywykniesz! Aha dobrze by było żebyś po rusku gawarit umiała choć trochu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Podlasiak~ napisał:
Tutaj takimi małymi dziećmi zajmują się matki i traktuje się to jako ich zasrany obowiązek!
Tak bo to jest takie nie cywilizowane i barbarzyńskie, aby dzieci wychowywały matki, ojcowie czy też dziadkowe. Okropne. W cywilizowanym świecie bachora podrzuca się do obcej mamki, albo jakiegoś żłobka względnie wynajmuje się jakąś studentkę, a że gnojek potem jest zagubiony to dobrze i korzysta z opieki psychiatry i psychoanalityka, bo tak powinno być na zachodzie! P.S. Zastanów się baranie co piszesz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Podlasiak~ napisał:
We4ź pod uwagę że przeprowadzasz się z cywilizowanego miasta wprost na dziki wschód! Większość tutaj czytających nie rozumie o co pytasz! Tutaj takimi małymi dziećmi zajmują się matki i traktuje się to jako ich zasrany obowiązek! No jeszcze można dzieciaka dziadkom podrzucić jak ma się ich w pobliżu gdzieś na wsi! Bo niemal każdy mieszkaniec zadupia zwanego BP ma rodziców dziadków pradziadków na niedalekiej wsi! I z tych powodów nikt tutaj nie organizuje takim małym dzieciom żadnych zajęć! A psycholog = psychiatra i każdy trzyma się od nich z daleka no chyba ze go od sznura odetną, z rzeki wyłowią albo na torach znajdą! Ale co ja Ci tu będę opowiadał - przyjedziesz uwidzisz! Trochę się podziwisz a potem przywykniesz! Aha dobrze by było żebyś po rusku gawarit umiała choć trochu!
Podlasiak bądź patriotą napisz że jesteś Ruski, niech Ruscy się wstydzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~PawlaK~ napisał:
Podlasiak bądź patriotą napisz że jesteś Ruski, niech Ruscy się wstydzą.
Jedno zasadnicze pytanie się nasuwa jak było możliwe to że żyło tylu ludzi genialnych na Ziemi wychowanych bez zajęć z psychologiem i z rytmiki ? Ten Świat staje na głowie, a człowiek zamiast dzieciństwa ma żłoba i psychologa aż do końca swoich dni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boze widzisz i nie grzmisz.. moze jakis test na iq zanim dopuszcza post na forum... pomijam te bzdurne posty, ten poziom wiedzy, kultury i calej reszty jest wrecz oplakany Mamo z Poznania, jesli masz inne perspektywy uciekaj jak najdalej od tej nieszczesnej Bialej widzisz sama jacy ludzie tu zyja.. tak tak to jest prawdziwy przekroj..taka zawistna, otepiala, zadufana w siebie i gusla babcine spolecznosc odnosnie Twojego pytania żłobek jeden jedyny na niemal 60tysieczne miasto, osobiscie nie slyszalam , zeby ( znane mi ) mamy narzekaly, ale znam przypadki, ze wg personelu dziecko sie nie nadaje i np po 2och tyg przygoda ze zlobkiem sie konczy jest kilkanascie przedszkoli, to mozesz sprawdzic w internecie, i tu sa zasady ze np pierwszenstwo maja dzieci rodzicow pracujacych.. itp zasady sa dziwne a jeszcze bardziej nieodgadnione kryteria dyrekcji w wyborze przyszlych wychowankow, w kazdym przedszkolu jest co roku tzw odrzut sa tez przedszkola niepubliczne, od ok 400zl miesiecznie, jest tez jedna na cale miasto bawialnia w domu handlowym rywal, jak na ta nasza dziure to calkiem porzadnie przygotowane miejsce, to tez mozesz sprawdzic w internecie ceny za nianie jak w miedzyrzecu raczej 4-5 zl za godz , najchetniej opiekuja sie dziecmi emerytki, najczesciej od konca urlopu macierzynskiego po przedszkole albo i szkole, ze studentkami to roznie jest i na tym moge zakonczyc ta biedna wyliczanke jesli bedziesz miala chec wyjsc z dzieckiem lub cala rodzina na jakies jadlo na miasto.. zapomnij ze zjesz w cywilizowanych warunkach, no chyba ze trzymanie dziecka non stop na kolanach jest normalne, nic mi nie wiadomo o krzeselkach do karmienia w ktorymkolwiek lokalu o kinie tez zapomnij o zajeciach nawet nie bede wspominac, bo tu sama widzisz ciemnogrod , trudno dostac sie a nawet znalezc dobrego specjaliste np logopede a co dopiero takie rarytasy pozdrawiam mama dwulatki ps place zabaw... sama zobaczysz, na starszych osiedlach wrecz nieistnieja.. a tam gdzie sa wszystko na jedno kopyto .. ehhh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mama dwulatki napisał:
Boze widzisz i nie grzmisz.. BÓG PRZECZYTAŁ TWÓJ POST I ZAPŁAKAŁ moze jakis test na iq zanim dopuszcza post na forum... MOŻE JESZCZE ZMIERZYMY ROZMIAR CZASZKI ROZSTAW OCZU USZU I KTO NIE BĘDZIE ARYJCZYKIEM TEGO DO OBOZU, ZARAZ JUŻ CHYBA TAKIE COŚ BYŁO? pomijam te bzdurne posty, ten poziom wiedzy, kultury i calej reszty jest wrecz oplakany TO POMIJASZ TE POSTY CZY JE JEDNAK KOMENTUJESZ, ZDANIE POWYŻEJ JEST SPRZECZNIE LOGICZNIE WEWNĘTRZNIE. widzisz sama jacy ludzie tu zyja.. tak tak to jest prawdziwy przekroj..taka zawistna, otepiala, zadufana w siebie i gusla babcine spolecznosc BABCIE SA FAJNE, JA BARDZO KOCHAM SWOJĄ BABCIE;) odnosnie Twojego pytania żłobek jeden jedyny na niemal 60tysieczne miasto, osobiscie nie slyszalam , zeby ( znane mi ) mamy narzekaly, ale znam przypadki, ze wg personelu dziecko sie nie nadaje i np po 2och tyg przygoda ze zlobkiem sie konczy DOBRE! CO TO ZNACZY ŻE SIĘ NIE NADAJE, ŚMIERDZI MI TU JAKIMŚ RASIZMEM, W SUMIE JEDNO ZDANIE POWYŻEJ TEŻ MIAŁO INKLINACJE RASISTOWSKIE. PRZESZKOLONY PERSONEL (PSYCHOLOG, PLASTYCZKA) NIE POTRAFIĄ SOBIE PORADZIĆ Z MAŁYM DZIECKIEM, NAPRAWDĘ DOBRE. CO TO ZNACZY KONCZY SIĘ PRZYGODA? DO OBOZU WYSYŁAJĄ DZIECKO, CZY NA ŚMIETNIK? ceny za nianie jak w miedzyrzecu raczej 4-5 zl za godz , najchetniej opiekuja sie dziecmi emerytki, najczesciej od konca urlopu macierzynskiego po przedszkole albo i szkole, ze studentkami to roznie jest CZYLI WŁASNA BABCIA JEST BEEE, ALE TAKA EMERYTKA ZA 5 PLN/H TO JUŻ DOBRA. ZASTANÓW SIĘ CO PISZESZ!? i na tym moge zakonczyc ta biedna wyliczanke jesli bedziesz miala chec wyjsc z dzieckiem lub cala rodzina na jakies jadlo na miasto.. zapomnij ze zjesz w cywilizowanych warunkach, no chyba ze trzymanie dziecka non stop na kolanach jest normalne, nic mi nie wiadomo o krzeselkach do karmienia w ktorymkolwiek lokalu o kinie tez zapomnij o zajeciach nawet nie bede wspominac, bo tu sama widzisz ciemnogrod , trudno dostac sie a nawet znalezc dobrego specjaliste np logopede a co dopiero takie rarytasy pozdrawiam mama dwulatki ps place zabaw... sama zobaczysz, na starszych osiedlach wrecz nieistnieja.. a tam gdzie sa wszystko na jedno kopyto .. ehhh MAM NADZIEJE ŻE JUŻ SKORZYSTAŁAŚ ZE SWOJEJ RADY RASISTOWSKA BABO I WYJECHAŁAŚ Z POWIATU BP
P.S. GŁUPIA BABA, CO NIE KOCHA LUDZI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
barbarzyca z chowu matki napisał:
P.S. GŁUPIA BABA, CO NIE KOCHA LUDZI.
To najlepiej oddać dziecko do żłoba , a potem niech startuje w "wyścigu szczurów" od 3 lat, niech ma zajęcia z rytmiki, z psychologiem, uczy się gry na skrzypcach, a wolny czas niech spędza przed komputerem. Osobowość dziecka kształtuje się do 5 lat i to jest rolą rodziców. To pisałem ja ciemnota bez inteligencji z ciemnogrodu Biała Podlaska. To domy dziecka powinny lepiej wychowywać dzieci niż rodzice bo jest tam zapewniona opieka pedagogów i psychologów ?Dwulatku nie daj sobie zwichnąć psychiki przez swoją super mamę - powodzenia chłopie. Good nite and good luck.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pochodzę z tych stron ale mieszkam tu kilkanaście lat i wstyd mi za większość piszących. Prośba do moderatora o banowanie niektórych wpisów. Ludzie kultury trochę. Mamo z Poznania myślę że chamstwo jest wszędzie nie przejmuj się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam wypowiedzi i oczy przecieram ze zdumienia. Skąd tacy zacietrzewieni ludzie się biorą? A ile w tym osobistej frustracji. Oj,w niejednym domu "pseudoformułowiczek" należało by "posprzątać"- relacje nieciekawe- tony jadu.A pomyśleć, że ktoś kulturalnie tylko zapytał. Można by niezłe badania porobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie pochodzę z tych stron ale mieszkam tu kilkanaście lat i wstyd mi za większość piszących. Prośba do moderatora o banowanie niektórych wpisów. Ludzie kultury trochę. Mamo z Poznania myślę że chamstwo jest wszędzie nie przejmuj się.
Jak ktoś jest mądry a słyszy taką pojeb........ą mamę to trudno mu nie bronić dzieciaka. Kultura zaczyna się od madrości ! No bo kto to widział aby kulturalnie pieprzyć głupoty i obnosić się z kulturą a nie mądrością. Jak wspomnę ile poswięcenia włożyły w nasze wychowanie nasze mamy. I te stwierdzenia "ale ja tylko głupio ale kulturalnie zapytałam" Babo idź się lecz a wy zamknijcie ten wątek. Trzymaj się chłopie i nie pozwól sobie skrzywić psychiki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie pochodzę z tych stron ale mieszkam tu kilkanaście lat i wstyd mi za większość piszących. Prośba do moderatora o banowanie niektórych wpisów. Ludzie kultury trochę. Mamo z Poznania myślę że chamstwo jest wszędzie nie przejmuj się.
Przecieram oczy ze zdumienia. Po pierwsze temat to - co robić z małym dzieckiem ? Po drugie o jakim szczególnym chamstwie piszesz i od kiedy mieć inne zdanie to chamstwo ? Po trzecie to faktycznie mało kultury jest w Białej, ale przecież są poważne Instytucje od kultury to niech się zajmą działalnością kulturalną. Po czwarte to proszę nam nie ograniczać wolności słowa (banowaniem), to jedyna sfera wolności jaka nam pozostała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nikt tu nie podwaza zalet babci w opiece nad dzieckiem,ale czemu tepaki nie rozumieja ze malo kto moze posluzyc sie babcia!!! czesto nasi rodzice wciaz pracuja zawodowo, ci starsi sa schorowani i nie maja sil czy mozliwosci codziennej KILKUGODZINNEJ opieki, inni tez wcale nie wykazuja az takiego zainteresowania a jeszcze inni mieszkaja w sporej odleglosci wiec po co ten bzdurny spor, wyzwiska... kto nie ma dzieci dzien w dzien na glowie 24 godziny na dobe dla przyzwoitosci niech opusci to forum, bo laicy tylko sie madrza a gowno wiedza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
nikt tu nie podwaza zalet babci w opiece nad dzieckiem,ale czemu tepaki nie rozumieja ze malo kto moze posluzyc sie babcia!!! czesto nasi rodzice wciaz pracuja zawodowo, ci starsi sa schorowani i nie maja sil czy mozliwosci codziennej KILKUGODZINNEJ opieki, inni tez wcale nie wykazuja az takiego zainteresowania a jeszcze inni mieszkaja w sporej odleglosci wiec po co ten bzdurny spor, wyzwiska... kto nie ma dzieci dzien w dzien na glowie 24 godziny na dobe dla przyzwoitosci niech opusci to forum, bo laicy tylko sie madrza a gowno wiedza
Przeczytaj jeszcze raz wszystkie posty, szczególnie ten z wczoraj który odświeżył na nowo dyskusje to zobaczysz, że jednak neguje się tu wykorzystanie dziadków, a nawet rodziców w wychowaniu dziecka. Naucz się czytać ze zrozumieniem - proszę ładnie pojechałem po tobie bez wyzwisk i wulgaryzmów, pełna kultura.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...