Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Cud w Terespolu: Cudowna ikona przyciąga tłumy wiernych

Utworzony przez Icek, 25 października 2010 r. o 07:34
Maciek napisał:
Nie zapomnijcie wziąć ze sobą Jarka!!! Może mu na nogi pomoże (bo na głowę to juz e-tam)
He he he he...dobre.Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krzysiek napisał:
Błogosławieni którzy nie widzieli a uwierzyli.... skoro Mnie nie uwierzyli to choćbym cie z piekła do nich posłał i tak nie uwierzą..... łatwiej bedzie wielbłądowi przejść przez ucho igielne niż grzesznikowi do tego wysmiewającego się z Matki Boga wejść do nieba...... oby wystarczyło wam czasu by Bóg miał dla was miłosierdzie
Skąd masz towar skoro sklepy z dopalaczami pozamykane?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Icek napisał:
Czy Matka Boska ta z Prawosławia to ta sama co Katolicka ?
Nie, to jej siostra cioteczna.Chociaż ludzie gadają,że stryjeczna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem katoliczką,ale cud w Terespolu jest cudem dla proboszcza i kurii.Wspaniałą kasę niosą wierzący bez zastrzeżeń
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
irena napisał:
jestem katoliczką,ale cud w Terespolu jest cudem dla proboszcza i kurii.Wspaniałą kasę niosą wierzący bez zastrzeżeń
Chyba Ci się Ireno, kurie pomyliły. Bycie katoliczka nie zwalnia od myślenia i czytania ze zrozumieniem, nawet wtedy gdy się jest "katoliczką, ale".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
astyx napisał:
A zapytajcie tam Marię kiedy kogoś uzdrowi, bo na tym oleju co jej kapie to nawet placków ziemniaczanych nie usmaży...
zapewne teraz Boga sie nie boisz skoro pozwalasz sobie ubliżać Jego Imeniu i Tej która uwierzyła byś teraz mógł żyć. Nie jestem swięty a może większy grzesznik niż Ty ale wiara wyniesiona z domu nakazuje mi bronić Tego który umarł również za Ciebie na Krzyżu i Matki Jego. Zastanów się człeku marny czy warto opluwać Matkę Boga? Nawet niewierzący ale mający Honor nie odważą się by to zrobić. Nikt nikogo nie zmusza do wiary ale tolerancja wierzących wobec nie wierzących i odrotnie dla człowieka mającego choć za grosz Honor powinna być świetościa jak Bóg i Jego matka dla wierzących. A żarty z Boga mogą byc gwożdziem dla dalszego twego bytu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krzysiek napisał:
zapewne teraz Boga sie nie boisz skoro pozwalasz sobie ubliżać Jego Imeniu i Tej która uwierzyła byś teraz mógł żyć. Nie jestem swięty a może większy grzesznik niż Ty ale wiara wyniesiona z domu nakazuje mi bronić Tego który umarł również za Ciebie na Krzyżu i Matki Jego. Zastanów się człeku marny czy warto opluwać Matkę Boga? Nawet niewierzący ale mający Honor nie odważą się by to zrobić. Nikt nikogo nie zmusza do wiary ale tolerancja wierzących wobec nie wierzących i odrotnie dla człowieka mającego choć za grosz Honor powinna być świetościa jak Bóg i Jego matka dla wierzących. A żarty z Boga mogą byc gwożdziem dla dalszego twego bytu.
Krzysiu, czy ja ci każę wierzyć w Szwagra Przenajświętszego Sąsiada Co Otworzył Bramy Zbawienia i Pożyczył Frezarkę ? Nie interesuje mnie w jaki sposób uwierzyłeś w gusła lub kto cię nimi indoktrynował. Prawda jest jedna: na szacunek to trzeba zasłużyć koleś - więc wypatataj stąd ze swoimi koligacjami i przestań pie...yć o końcu świata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Od Religii napisał:
Krzysiu, czy ja ci każę wierzyć w Szwagra Przenajświętszego Sąsiada Co Otworzył Bramy Zbawienia i Pożyczył Frezarkę ? Nie interesuje mnie w jaki sposób uwierzyłeś w gusła lub kto cię nimi indoktrynował. Prawda jest jedna: na szacunek to trzeba zasłużyć koleś - więc wypatataj stąd ze swoimi koligacjami i przestań pie...yć o końcu świata.
a Ty na ten szacunek owszem zasługujesz wśród ......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matko Boska Spełniająca Prośby. Mam prośbę - spraw, by Polacy wreszcie zmądrzeli. Spraw, by w Polsce zamiast nowych kościołów budowano nowe drogi, by zamiast oddawać klerowi za bezcen atrakcyjne grunty budowano na nich domy dla bezdomnych, których u nas nie brakuje. Żeby dzieci miały co jeść, bo pomnikami "wielkiego Polaka" nikt się nie naje, ani świątyniami opatrzności. Żeby kler przestał rządzić się moim życiem, wpływać na stanowienie prawa przez polityków, by ludzie wreszcie głośno i stanowczo się temu sprzeciwili, żeby się nie bali czarnej zarazy, która nie dość, że nas okrada, to jeszcze gwałci nasze dzieci. Spraw, by kościół upadł, za to, co jego przedstawiciele czynią od wieków na całym świecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już cała Polska pisze o tym cudzie: http://www.eostroleka.pl/aktualnosci.php?artykul=21177&tytul=Cud_w_Terespolu._Obraz_Matki_Boskiej_placze_uzdrawiajacymi_lzami_
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A datki na kościół będą liczne bo jakoś ta cerkiew mało miała wierzących, ale teraz nastały złote dni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A datki na kościół będą liczne bo jakoś ta cerkiew mało miała wierzących, ale teraz nastały złote dni.
Prawdziwi wierni nadal będą przychodzić, nawet gdy już terespolscy gapie zaspokoją swoja ciekawość. Wszystko to za sprawą wspaniałego księdza prawosławnego Jarosława. Szkoda, że wśród katolickich księży nie ma takich oddanych i bezinteresownych duchownych. I mylisz się "gościu", nie wiesz nawet jak bardzo. Nie o datki w tym wszystkim chodzi i co ciekawe, gdyby o kościół katolicki chodziło, pewnie o datkach nawet byś nie wspomniał niedowiarku. Przykro mi się robi, jak czytam wasze pełne jadu i złośliwości wypowiedzi. Ja w przeciwieństwie do Was wierzę, choć nie widziałam, bo na tym wiara polega i nie ma dla mnie żadnej różnicy, że chodzi o cerkiew, choć ja jestem katoliczką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żaden z apostołów z Jezusem włącznie, nie nauczał ani nie kierował słuchaczy, aby szukali wstawiennictwa u Maryi - Biblia n.t. całkowicie milczy !!! Więc, jak zwykle odpowiedzi dostarczył rozum ludzki, w tym przypadku tzw. wielkie Magisterium Nauczycielskie z Watykanu, które najwyraźniej zapomina lub nie chce pozwolić aby ludzie się o tym kiedykolwiek dowiedzieli, iż SŁOWO BOŻE w biblii przestrzega każdego - niezależnie kim by on nie był na przestrzeni wieków, czy to papieżem, popem, czy jakimś pastorem protestanckim, że nie może do SŁOWA BOŻEGO cokolwiek dodawać, jak i nie może z Niego cokolwiek ujmować pod groźbą przekleństwa !!! Dla zainteresowanych, którzy nadal wątpią i się zastanawiają, czy to co sugeruje jest prawdą odsyłam do lektury tych wersetów, które znajdziecie w Biblii: (Apokalipsa Św. Jana 22:18-19). Pozdrawiam Serdecznie wszystkich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
Skąd masz towar skoro sklepy z dopalaczami pozamykane?
"Biada światu z powodu zgorszeń! W prawdzie zgorszenia muszą przyjść, lecz biada człowiekowi, przez którego zgorszenie przychodzi" (Ew. Mateusza 18:7)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcin - były katolik napisał:
Żaden z apostołów z Jezusem włącznie, nie nauczał ani nie kierował słuchaczy, aby szukali wstawiennictwa u Maryi - Biblia n.t. całkowicie milczy !!! Więc, jak zwykle odpowiedzi dostarczył rozum ludzki, w tym przypadku tzw. wielkie Magisterium Nauczycielskie z Watykanu, które najwyraźniej zapomina lub nie chce pozwolić aby ludzie się o tym kiedykolwiek dowiedzieli, iż SŁOWO BOŻE w biblii przestrzega każdego - niezależnie kim by on nie był na przestrzeni wieków, czy to papieżem, popem, czy jakimś pastorem protestanckim, że nie może do SŁOWA BOŻEGO cokolwiek dodawać, jak i nie może z Niego cokolwiek ujmować pod groźbą przekleństwa !!! Dla zainteresowanych, którzy nadal wątpią i się zastanawiają, czy to co sugeruje jest prawdą odsyłam do lektury tych wersetów, które znajdziecie w Biblii: (Apokalipsa Św. Jana 22:18-19). Pozdrawiam Serdecznie wszystkich
Marcin dziękuję za próbę otworzenia oczu obecnym katolikom i wszystkim innym, którzy to czytają.Wiem, że nawet siła Twoich argumentów poparta słowami Pisma Świętego nie przekona ich.Zawsze warto mówić prawdę, nawet tą niewygodną.Przecież prawda nas wyzwoli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcin- masz jakąś niekompletną Biblię, bo w mojej Jezus z krzyża mowi do Jana wskazując na Maryję "oto matka twoja", a do matki zwraca się ze wszystkim ;-)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matka naszego Pana Jezusa Chrystusa, nigdy nie zabiegała na kartach Biblii, ani nie domagała się od nikogo aby jej oddawano chwałę i uwielbienie, która jest należna wyłącznie samemu Stwórcy i Jego Synu Bożemu Jezusowi Chrystusowi. Byłaby od początku przeciwna temu co się wyprawia obecnie z jej osobą, a mianowicie tworzy się m.in. jej niezliczone wizerunki na kawałkach płótna i drewna i przyozdabia je w wyszukany sposób przeróżnymi dekoracjami oraz upatruje cech, które są wyłącznie w Jezusie Chrystusie, a mianowicie "Odkupiciel" i "Pośrednik"! Kolejną rzeczą jest orędzie fatimskie, które zastępuje poprzednie fundamentalne prawdy, przez wyłoniony nowy kierunek myślenia, który stoi pod każdym względem w konflikcie i w sprzeczności z prostym przesłaniem Biblii, w którym to, nie Maryja - jak się pragnie przy odmawianiu różańca wmawiać ludziom - lecz Pan Jezus Chrystus jest jedynym Pośrednikiem pomiędzy Bogiem a wszystkimi ludźmi oraz Odkupicielem i Zbawicielem ludzkości. Orędzie to nie może pochodzić z inspiracji Ducha Świętego, ponieważ podważa przede wszystkim i godzi w Autorytet Osoby Pana Jezusa Chrystusa. Biblia przestrzega, że... "I nic dziwnego, wszak i szatan przybiera postać anioła światłości. Nic więc nadzwyczajnego jeśli i słudzy jego przybierają postać sług sprawiedliwości, lecz kres ich taki, jakie są ich uczynki" (II Koryntian 11:14,15) oraz "Dziwię się, że tak prędko dajecie się odwieźć od tego, który was powołał w łasce Chrystusowej do innej ewangelii. Chociaż innej nie ma: są tylko pewni ludzie, którzy was niepokoją i chcą przekręcić ewangelię Chrystusową. Ale choćbyśmy nawet my albo anioł z nieba zwiastował wam ewangelię odmienną od tej, którą myśmy wam zwiastowali, niech będzie przeklęty! Jak powiedzieliśmy przedtem, tak i teraz znowu mówię: Jeśli wam ktoś zwiastuje ewangelię odmienną od tej, którą przyjęliście, niech będzie przeklęty!" (List Św. Pawła do Galacjan 1:6-9) Jezus przede wszystkim, nie jest z ubezwłasnowolniony od swojej matki jak się powszechnie uważa, ponieważ jest 100-procentowym Bogiem, a Bogu w Jego Dojrzałości "nie można matkować" przez całą wieczność, tak jak w pewnym okresie młodości występującej np. u ludzi... Chyba to jest zrozumiałe dla Was co piszę. W Dziejach Apostolskich 17:11 dowiadujemy się o takich wierzących Żydach, którzy byli szlachetniejszego usposobienia i badali czy to co było im głoszone ma pokrycie z tymi pismami, czy tak się rzeczywiście rzeczy mają!!! My katolicy /choć ja się do nich już nie zaliczam/ na ogół nie robimy tego co ci szlachetni Żydzi, tylko przejawiamy przez cały czas ślepe posłuszeństwo i umożliwiamy lub pozwalamy na taki stan rzeczy aby we wszystkim wyręczali nas nadal księża i nie kwestionowali tego co niekiedy nam głoszą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytata napisał:
Marcin- masz jakąś niekompletną Biblię, bo w mojej Jezus z krzyża mowi do Jana wskazując na Maryję "oto matka twoja", a do matki zwraca się ze wszystkim ;-)))
Tak, ale zauważ, że Jezus zwraca się jedynie tutaj do Jana, a nie do ludzi i tłumów zgromadzonych wokół krzyża. (Ew. Jana 19:26,27) Więc, nie można w ten sposób interpretować, że Jan wtedy reprezentował całą ludzkość, która miałaby automatycznie szukać w tej że godzinie lub potem u Maryi pociechy. Chyba jest to wystarczająco zrozumiałe dla każdego inteligentnego człowieka prawda... i obrazuje bardzo klarownie tamtą scenę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o wy przygłupy katolickie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zbyszek napisał:
o wy przygłupy katolickie
Zbyszek nie obrażaj świadomych i znających prawdę katolików. Pozdrawiam cieplutko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...