Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czapski kandydatem SLD

Utworzony przez 10, 18 października 2010 r. o 08:07
Jeżeli wygra Czapski, wygra SLD. To już trwa 12 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
10 napisał:
Jeżeli wygra Czapski, wygra SLD. To już trwa 12 lat.
Niektórzy twierdzą, że ta zależność trwa od 30 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i bardzo dobrze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
iraq napisał:
i bardzo dobrze...
.. , bo Solidarność to tylko listek figowy gołodupca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czapski daje na dwie strony, dlatego w Białej mamy narodowy socjalizm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
10 napisał:
Jeżeli wygra Czapski, wygra SLD. To już trwa 12 lat.
Tyle lat to chyba nawet żaden z komuszych sekretarzy nie rządził naszym miastem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
10 napisał:
Jeżeli wygra Czapski, wygra SLD. To już trwa 12 lat.
A GODLEWSKI DALEJ RZĄDZI NIC NIE ROBIĄC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20101024/NWYBORY01/938125350
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Niektórzy twierdzą, że ta zależność trwa od 30 lat.
Andrzej byłeś zawsze z nami i dziś Cię nie zostawimy! Gdzie te czasy Bystrzyński, Burdzicki, Godlewski, Kochanowski, łza się w oku kreci. 3m się Trochę się rozmarzyłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Batory napisał:
Andrzej byłeś zawsze z nami i dziś Cię nie zostawimy! Gdzie te czasy Bystrzyński, Burdzicki, Godlewski, Kochanowski, łza się w oku kreci. 3m się Trochę się rozmarzyłem.
Promotorem "czerwonej kariery" Andrzeja jest Stanisław Nowak, dawny pierwszy sekretarz KW PZPR w Białej. Pradziadek A. Czapskiego, Mikołaj- powstaniec styczniowy- w grobie się przewraca. Dewizą życiową naszego prezydęta z Tucznej jest "cel uświęca środki", którą zamieścił niegdyś na swojej stronce wyborczej. To człowiek bez kręgosłupa, szkoda tej Białej. Widzę, że każdy inny kandydat będzie lepszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obiektywny napisał:
... Pradziadek A. Czapskiego, Mikołaj- powstaniec styczniowy- w grobie się przewraca...
Piszę właśnie prace na temat Powstanie Styczniowe na Podlasiu,czy mógłbyś podać mi jakieś żródło do info że w tym powst. uczestniczył rzeczywiscie pradziadek Czapskiego? bo ja to wszedzie czytam ale nikt nie podaje żródła tej informacji.Pozostaje tylko wierzyć Prezydętowi,ale czy w pracy naukowej słowa Andrzeja mogą być traktowane jako żródło? Bardzo proszę o pomoc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pradziadek napisał:
Piszę właśnie prace na temat Powstanie Styczniowe na Podlasiu,czy mógłbyś podać mi jakieś żródło do info że w tym powst. uczestniczył rzeczywiscie pradziadek Czapskiego? bo ja to wszedzie czytam ale nikt nie podaje żródła tej informacji.Pozostaje tylko wierzyć Prezydętowi,ale czy w pracy naukowej słowa Andrzeja mogą być traktowane jako żródło? Bardzo proszę o pomoc.
śmy Pradziadku o wiarygodności Pana Prezydenta Andrzeja Czapskiego z Tucznej rodem jako źródła niech świadczy jego ulotka z poprzednich wyborów i to ile celów zostało zrealizowanych. Dzięki uprzejmości Pana 4mirala (jak to było z tymi spółkami nomenklaturowymi ?) mogliśmy sobie obejrzeć ulice które powinny wytrzymać do wyborów, a potem tak czy owak będzie Nowak. Koniec Czapizmu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pradziadek napisał:
Piszę właśnie prace na temat Powstanie Styczniowe na Podlasiu,czy mógłbyś podać mi jakieś żródło do info że w tym powst. uczestniczył rzeczywiscie pradziadek Czapskiego? bo ja to wszedzie czytam ale nikt nie podaje żródła tej informacji.Pozostaje tylko wierzyć Prezydętowi,ale czy w pracy naukowej słowa Andrzeja mogą być traktowane jako żródło? Bardzo proszę o pomoc.
Czytaj JIKraszewskiego to zrozumiesz kim byli tzw "Lipkowie" ,zdrajcy za każdy grosz zdrada króla ,byli to tzw z Litwy sprowadzeni w czasach Króla Jana II Sobieskiego najemnicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...