Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czekam na info!

Utworzony przez Matylda, 2 lipca 2013 r. o 09:32
Była któraś na diecie Fultona? Wyszukałam ją w googlach, ale ciągle myślę czy jest dobra. Jakieś opinie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Była któraś na diecie Fultona? Wyszukałam ją w googlach, ale ciągle myślę czy jest dobra. Jakieś opinie?
Polecam dietę Pawlaka. Na śniadanie kromka chleba na obiad 2 kromki i na kolację  kromka chleba. Wody do oporu. Wystarczy dwa tygodnie i efekt murowany. Jeszcze jedno, chleb ma być czerstwy i może być lekko nadpleśniały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobnie jedli więźniowie w obozach-sorry, to jest jedna z najbardziej wyniszczających organizm diet, o jakich słyszałam. Jedna z najwiekszych krzywd jakie można sobie samemu wyrządzić. Organizm, żeby prawidłowo funkcjonować, potrzebuje i witamin, soli mineralnych, i tłuszczu, tzw. dobrego cholesterolu. Glodówka taka jak ta w istocie blokuje odchudzanie, i powoduje, że organizm, w poszukiwaniu energii, zacznie wykorzystywac-a więc spalać, np. tkanke mięśniowa i narządy wewnetrzne. Może to doprowadzic do nieodrwacalnych strat. Nadto picie duzych ilosci wody, w przypadku niedostarczania sobie niezbednych składników odzywczych, może zakłócić równowage elektrolityczną organizmu, co w rezultacie doprowadzic moze do smierci.  Włos sie jezy :(( PSjezeli powyzszy post jest jakąs kpina, to przepraszam. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...