Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Cztery osoby zginęły w wypadku

Utworzony przez ~kierowca~, 27 października 2008 r. o 09:35
Gość napisał:
Pan Pietrzela mógłby pisać bez dwuznaczności, bo skoro Kamil miał 19 lat a Michał 20, obaj trafili do bialskiego szpitala, a potem pisze, że starszy zmarł, to chyba wprowadza rodzinę i czytelników w wielki błąd, bo z poprzedniej części artykułu wynika, że nie żyje Kamil. Cześć pamięci tych młodych chłopaków, którzy niepotrzebnie zginęli, ale autor artykułu mógłby się lepiej starać, bo to nie pierwsza jego pomyłka.
CZYTAJ W TEKŚCIE: Ciężko ranny 22-letni Marek Z. z gm. Terespol zmarł w szpitalu. O życie walczy 20-letni Michał S. z gm. Zalesie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więc tak... Przede wszystkim: to że zginął kamil, czyli bambo to jest ok. Dlaczego? a dlatego, że strzelał z dupy, czyli był zwyczajnym frajerem, takich sprzedawców jak on nikt nie szanuje. To, że zginął Marek i Jarek to jest bardzo nie w porządku. A Michał mam nadzieję, że wydobrzeje bardzo szybko. To tyle mam do napisania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam ci do napisania,że nie masz mózgu! Zastanów się co piszesz poje***!!!!!!!!!!!!! Chciałabym ci napluć w ryj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Więc tak... Przede wszystkim: to że zginął kamil, czyli bambo to jest ok. Dlaczego? a dlatego, że strzelał z dupy, czyli był zwyczajnym frajerem, takich sprzedawców jak on nikt nie szanuje. To, że zginął Marek i Jarek to jest bardzo nie w porządku. A Michał mam nadzieję, że wydobrzeje bardzo szybko. To tyle mam do napisania.
jestes ku*** pier***ona !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak mozesz pisac ku*** takie popier***one rzeczy frajerem jestes ty szmato zaje***a taki ku*** cwany jestes to sie podpisz kim szmato jestes!!!!!!!!!!!!! na tyle odwarzna ku*** napewno nie jestes !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zeby ku*** ciebie taka tragedia nie spotkala masz satysfakcje ze zadajesz kolejny bol dla bliskich??? jestes dla mnie szmata zaje***a niech cie h** strzeli bladzio!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WY CHYBA NIE MACIE CO ROBIĆ TYLKO BLUŹNICIE JEDEN NA DRUGIEGO. ZAJMNIJCIE SIE SWOIMI SPRAWAMI I DAJCIE SOBIE SPOKÓJ. JA NIE WIEM KTO WAS TAK WYCHOWAŁ, CHYBA ULICA. ZAUWAŻYŁAM TEŻ ŻE NIEKTÓRZY PORUSZAJĄ TEMATY Z POCZĄTKU TEGO FIRUM, PEWNIE DLATEGO ŻEBY MIEĆ TEMAT DO BLUŹNIERSTWA. NIE MACIE ZA GROSZ POSZANOWANIA DLA ZMARŁYCH I ICH RODZIN!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zostały tylko niespełnione marzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak długo jeszcze głupota będzie prowadziła na drodze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hamy jeb**e czterech pedalów cpunów odebrali zycie kolesiwi i niema kozaka u nich na wiosce bylem na goscinnych wystepach i nikogo nie zastałem z tych zje**w co ich bronia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pudzian napisał:
hamy jeb**e czterech pedalów cpunów odebrali zycie kolesiwi i niema kozaka u nich na wiosce bylem na goscinnych wystepach i nikogo nie zastałem z tych zje**w co ich bronia
sam o sobie piszesz plytki czlowieku!!!! nie znasz faktow ani nie wiesz jak tam bylo a sie wypowiadasz... bardzo plytko sie wypowiadasz.Ale swiadczy to tylko o tobie twojej kulturze i o tym jak rodzice cie wychowali... czy wy naprawde nie macie swoich spraw ,swoich problemow ze ciagle cudzymi sprawami sie zajmujecie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miejscowy napisał:
Człowieku nie masz za grosz szacunku dla ludzi.
Ojakich ludziach piszesz? O tych których zabił,czy o nim samym? A moze o tej małolacie, co dupy dała będąc na prochach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ojakich ludziach piszesz? O tych których zabił,czy o nim samym? A moze o tej małolacie, co dupy dała będąc na prochach?
zajmij sie kretynie swoim zyciem a nie matka i dzieckiem ktore stracilo ojca.za grosz szacunku... a zeby ciebie sotkala kiedys w zyciu taka tragedia ciekawe co powiesz dupku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ojakich ludziach piszesz? O tych których zabił,czy o nim samym? A moze o tej małolacie, co dupy dała będąc na prochach?
tuman istny tuman! jeszcze masz czelność pisać o zmarłych??? którzy się nie mogę bronić! tylko pisać potrafisz ? powiedz prosto w oczy jak taki kozak jesteś!!!! a jak ktoś kogoś obraża i gada na niego to znaczy że mu czegoś zazdrości więc widać masz problem ze sobą!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto zawinił to nikt nie wie a jaka była prawa to wiedzą chłopcy którzy już nie żyją i nie powiedzą nam jak było naprawdę więc obrażać kogoś który nie może się już bronić świadczy właśnie o waszej pustocie,niczym innym! widocznie tak miało być i tu winnych nie ma tylko są poszkodowani,którzy chcieli żyć,wszyscy czterej! i to nie wam oceniać kto jest winny a kto nie,kto inny jest od tego,i na pewno już ich osądził! więc wy wszyscy co potraficie takie durnoty pisać na tych chłopaków zastanówcie się wpierw nad sobą i zanim coś napiszecie publicznie przemyślcie to 5 razy,bo obrazić kogoś jest łatwo i jeszcze nie podpisać się,ciekawe czy w oczy każdy z was odważył by się takie coś powiedzieć? wątpię!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Martyna~ napisał:
kto zawinił to nikt nie wie a jaka była prawa to wiedzą chłopcy którzy już nie żyją i nie powiedzą nam jak było naprawdę więc obrażać kogoś który nie może się już bronić świadczy właśnie o waszej pustocie,niczym innym! widocznie tak miało być i tu winnych nie ma tylko są poszkodowani,którzy chcieli żyć,wszyscy czterej! i to nie wam oceniać kto jest winny a kto nie,kto inny jest od tego,i na pewno już ich osądził! więc wy wszyscy co potraficie takie durnoty pisać na tych chłopaków zastanówcie się wpierw nad sobą i zanim coś napiszecie publicznie przemyślcie to 5 razy,bo obrazić kogoś jest łatwo i jeszcze nie podpisać się,ciekawe czy w oczy każdy z was odważył by się takie coś powiedzieć? wątpię!
Zawinił ten co złamał przepisy ruchu drogowego. Skończmy z wariatami za kierownicą, skończmy z nieodpowiedzalnymi rodzicami. Jak można poprzez swoją głupotę odbierać komuś życie???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A WY SKOŃCZCIE JUZ W KOŃCU ZE SWOIMI CHORYMI KOMENTARZAMI... ILE MOZNA?????????/ DAJCIE IM WSZYSTKIM JUZ SWIETY SPOKUJ!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... napisał:
A WY SKOŃCZCIE JUZ W KOŃCU ZE SWOIMI CHORYMI KOMENTARZAMI... ILE MOZNA?????????/ DAJCIE IM WSZYSTKIM JUZ SWIETY SPOKUJ!!!!!!!!!!!
Ty chcesz o wszystkim zapomnieć? Powiedz to rodzinom niewinnych ofiar.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ty chcesz o wszystkim zapomnieć? Powiedz to rodzinom niewinnych ofiar.
A TY MYSLISZ ZE KIM JA JESTEM ?? RODZINA IDIOTO!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... napisał:
A TY MYSLISZ ZE KIM JA JESTEM ?? RODZINA IDIOTO!!!!!!!!!!!!!!!!!
Rodzina zabitych, czy zabijajacego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak mi Ciebie brakuje Kochanie... juz prawie miną rok a serce wciąż boli tak bardzo... KOCHAM!! do końca moich dni będę miała Cię w serduszku,bo...moje serce Twoim miejscem!!! ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wróć do mnie Kochanie;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 15 z 15

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...