Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czy Bronek jest głupi ?

Utworzony przez mondry, 1 lipca 2010 r. o 18:18
Oto czytam że w Rewalu nad morzem Bronek do zebranych fanów powiedział że tutaj w Rewalu "...wygrałem w tak wspaniałym wynikiem 82 % głosów..." A prawda jest taka że w I turze w Rewalu : Bronek - 56,75 % Jarek - 26,80 % RAZEM oni dwaj zdobyli ponad 82 % ! a nie sam Bronek ! A więc stawiam pytanie do fanów Bronka : czy Bronek przypadkiem nie jest po prostu DURNY ? Kto nie wierzy niech znajdzie filmik w sieci. No zwykły jełop i tyle ! Jełopa chcecie wybrać na Prezydenta ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ważne, że Bronek to "jełop", najważniejsze w tym wszystkim, że Ty jesteś ten ~mondry~
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja nie głosuję na Bronka, bo on jakis taki niekumaty jest!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"RAZEM oni dwaj zdobyli ponad 82 % !" ~mondry~ Też mylnie podałeś. Rekord frekwencji ; 82 procent uprawnionych zagłosowało w Rewalu w I turze wyborów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mondry napisał:
Oto czytam że w Rewalu nad morzem Bronek do zebranych fanów powiedział że tutaj w Rewalu "...wygrałem w tak wspaniałym wynikiem 82 % głosów..." A prawda jest taka że w I turze w Rewalu : Bronek - 56,75 % Jarek - 26,80 % RAZEM oni dwaj zdobyli ponad 82 % ! a nie sam Bronek ! A więc stawiam pytanie do fanów Bronka : czy Bronek przypadkiem nie jest po prostu DURNY ? Kto nie wierzy niech znajdzie filmik w sieci. No zwykły jełop i tyle ! Jełopa chcecie wybrać na Prezydenta ?
Czytaj inne gazety to dowiesz się prawdy ! Dobrze, że wprowadzili maturę z matematyki, to takie "mondre" osoby jak ty nauczą się dodawać !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mondry napisał:
Oto czytam że w Rewalu nad morzem Bronek do zebranych fanów powiedział że tutaj w Rewalu "...wygrałem w tak wspaniałym wynikiem 82 % głosów..." A prawda jest taka że w I turze w Rewalu : Bronek - 56,75 % Jarek - 26,80 % RAZEM oni dwaj zdobyli ponad 82 % ! a nie sam Bronek ! A więc stawiam pytanie do fanów Bronka : czy Bronek przypadkiem nie jest po prostu DURNY ? Kto nie wierzy niech znajdzie filmik w sieci. No zwykły jełop i tyle ! Jełopa chcecie wybrać na Prezydenta ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Polak~ napisał:
Czytaj inne gazety to dowiesz się prawdy ! Dobrze, że wprowadzili maturę z matematyki, to takie "mondre" osoby jak ty nauczą się dodawać !
Doradż mi, och doradż, jakie to gazety powinienem czytać ? Tylko proszę cie nie mów że te żydowską gazetę dla Polaków ! Łeeee.... A co do meritum : Bronek - 56,75 Jarek - 26,80 Razem - 83,55 czyli WIĘCEJ niż 82 ? Więc o co biega chłopcze ? Dlaczego Bronek pier...li że w Rewalu zdobył 82 % ? przecież zdobył 56,75 ! Ponawiam pytanie : czy Bronek to zwykły jełop ? i bełwan ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=qrmrLCX_zJ0 wie co mówi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bronisław w 100000000000 % jest głupi A Jarek w 100000000000% fajowy: Głosujcie na niego plissssss:))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Bronisław w 100000000000 % jest głupi A Jarek w 100000000000% fajowy: Głosujcie na niego plissssss:))))))
Matematykę również należy zacząć uczyć się od podstaw - Klaudio - nauczycielko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy do Białej przyjedzie Pan Komorowski. Obiecywał w maju, że wpadnie na bialski AWF. Pojechał do Hajnówki. Jego ludzie zapowiedzieli, że w czerwcu ściągną Pana Marszałka do Białej. Czy Biała jest gorsza niż reszta kraju? Kiedy się doczekam Pana Bronka? Stęskniony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Kiedy do Białej przyjedzie Pan Komorowski. Obiecywał w maju, że wpadnie na bialski AWF. Pojechał do Hajnówki. Jego ludzie zapowiedzieli, że w czerwcu ściągną Pana Marszałka do Białej. Czy Biała jest gorsza niż reszta kraju? Kiedy się doczekam Pana Bronka? Stęskniony.
n USS Nie mogę się doczekać by mu podarować "Londyński Prezent" z dedykacją "Bronkowi - Rodacy", oczywiście Made in USSR.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marilyn Manson - Personal Jesus http://www.youtube.com/watch?v=Rl6fyhZ0G5E...feature=related
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prezent napisał:
n USS Nie mogę się doczekać by mu podarować "Londyński Prezent" z dedykacją "Bronkowi - Rodacy", oczywiście Made in USSR.
O to WY z PiS też USSR ??? A ja myślałem, że tylko zwolennicy Komorowskiego to z USSR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdziwiony napisał:
O to WY z PiS też USSR ??? A ja myślałem, że tylko zwolennicy Komorowskiego to z USSR
już ty dobrze wiesz jak jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mondry napisał:
Oto czytam że w Rewalu nad morzem Bronek do zebranych fanów powiedział że tutaj w Rewalu "...wygrałem w tak wspaniałym wynikiem 82 % głosów..." A prawda jest taka że w I turze w Rewalu : Bronek - 56,75 % Jarek - 26,80 % RAZEM oni dwaj zdobyli ponad 82 % ! a nie sam Bronek ! A więc stawiam pytanie do fanów Bronka : czy Bronek przypadkiem nie jest po prostu DURNY ? Kto nie wierzy niech znajdzie filmik w sieci. No zwykły jełop i tyle ! Jełopa chcecie wybrać na Prezydenta ?
No głupi Dorn zapowiedział proces... "Podczas II debaty „prezydenckiej" pan Bronisław Komorowski kłamał wiele razy. Skłamał m.in. o mnie przypisując mi słowa, których nigdy nie wypowiedziałem. Oto cytat: No muszę nawiązać do wypowiedzi pana prezesa. Pan przypomniał rzecz oczywistą, oczywistą oczywistość, że woda płynie na dół, a nie pod górę. Ale ja chciałem przypomnieć wypowiedź pana wicepremiera, ministra spraw wewnętrznych i administracji, który w analogicznej sytuacji katastrofy powiedział wtedy te same słowa, co kiedyś nieopatrznie wypowiedział w 97 r. Włodzimierz Cimoszewicz: "Ludzie są sami sobie winni, bo budują domy tam, gdzie nie powinni budować". Cytat, jeśli potrzebny wierny, dokładny, papier prześlę panu prezesowi, to mówię z głowy. Przytaczam zdanie, które rzeczywiście wypowiedziałem w czerwcu 2006 roku odpowiadając na pytanie o skalę szkód wyrządzonych wtedy przez lokalną powódź i przyczyny: Część budynków, zwłaszcza siedlisk, jest wybudowana na terenach zalewowych, bo ktoś je wybudował bez zezwolenia, albo nieroztropnie dano zezwolenie."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marilyn Manson napisał:
Marilyn Manson - Personal Jesus http://www.youtube.com/watch?v=Rl6fyhZ0G5E...feature=related
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prezent napisał:
już ty dobrze wiesz jak jest
Człowiek wszystkiego dowiaduje się na tym forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdziwiony napisał:
Człowiek wszystkiego dowiaduje się na tym forum
Hasła PO - "Chujem i pistoletem dojdziem do władzy", oraz "Świński ryj - prawdziwa twarz PO".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...