Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czy ktoś dożyje emerytury ?

Utworzony przez Pawlak, 4 lipca 2012 r. o 08:54
Nie wiem. Wiem za to komu podnieśli emerytury. Kaci się bogacą, a ich agenci i poplecznicy rządzą nami od ponad 20 lat. Dla ciekawych polecam link: http://niezalezna.pl/30635-jaruzelski-i-kiszczak-dostana-wyzsze-emerytury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak, spoko, dużo ludzi dożyje emerytury. Ja np na emeryturę nie liczę, kto wie, może to efekt urabiania nas, bysmy się nie zdziwili. Wiesz w jakim wieku przejdę na meryturę? Sądzę, że ok 75. Dlaczego? Bo każdy kolejny rząd będzie wydłużał agonię Zakładu Utylizacji Składek. Każdy, czy to Po, PIS, czy Zwis. Brak nawet głodowych emerytur będzie powodem do wielkich protestów społecznych, a tego żadna partia nie chce. Aż w końcu padnie z hukiem i każdy będzie musiał radzić sobie sam. Pomysł na emerytury? Każdy niech radzi sobie sam, tylko co zrobić w okresie przejściowym...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuje za słowa otuchy. Lecz miałem na myśli to kto już dożył do emerytury i ma się coraz lepiej. Korwin Mikke wieki temu mówił żeby z tych państwowych zakładów(co zostały po komunie) utworzyć fundusz emerytalny, ale nie bo co by można było ukraść, dali po 100 zł, a resztę rozkradli, teraz jeszcze pożyczają. Finał będzie taki że nie dość żeśmy dziady to jeszcze z długiem. Naród durnowaty, ogłupiony telewizją jeszcze dostaje orgazmu że mamy najgorszą drużynę w Europie. kibice z Europy zachwyceni, tanie piwo, łatwe dziewczyny, raj. W taki upał to nawet pisać się nie chce. .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Dziękuje za słowa otuchy. Lecz miałem na myśli to kto już dożył do emerytury i ma się coraz lepiej. Korwin Mikke wieki temu mówił żeby z tych państwowych zakładów(co zostały po komunie) utworzyć fundusz emerytalny, ale nie bo co by można było ukraść, dali po 100 zł, a resztę rozkradli, teraz jeszcze pożyczają. Finał będzie taki że nie dość żeśmy dziady to jeszcze z długiem. Naród durnowaty, ogłupiony telewizją jeszcze dostaje orgazmu że mamy najgorszą drużynę w Europie. kibice z Europy zachwyceni, tanie piwo, łatwe dziewczyny, raj. W taki upał to nawet pisać się nie chce. .
to zwykłe populizmy są, szkolony jesteś przez PIS czy malkontent od urodzenia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tych co krzyczą najbardziej reforma nie obejmie i nie muszą się obawiać czy dozyją a młodzi i tak mają to w d... bo na żadną państwową kasę nie liczą tylko na siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
to zwykłe populizmy są, szkolony jesteś przez PIS czy malkontent od urodzenia?
JUDE ???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
to zwykłe populizmy są, szkolony jesteś przez PIS czy malkontent od urodzenia?
Szkolony to jestem i na milę mi jedziesz etatowym. Węch to ja mam jak pies gończyi nie zamierzam z tobą dyskutować bo obrzydliwy jestem na takie pierdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak jest tu na etacie. Zajmuje się tworzeniem wątków i bez przerwy wszystko komentuje. Widać nie ma nic pożytecznego do roboty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Pawlak jest tu na etacie. Zajmuje się tworzeniem wątków i bez przerwy wszystko komentuje. Widać nie ma nic pożytecznego do roboty.
Każdy CYCU powinien być taki jak PAWLAK,i zwracać uwagę i patrzeć na ręce komuchom i czerwonym konfidentom,którzy rządzą tym krajem od czasu ZAMACHU SMOLEŃSKIEGO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Każdy CYCU powinien być taki jak PAWLAK,i zwracać uwagę i patrzeć na ręce komuchom i czerwonym konfidentom,którzy rządzą tym krajem od czasu ZAMACHU SMOLEŃSKIEGO.
śmiechu warte cycku, ha,ha,ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Nie wiem. Wiem za to komu podnieśli emerytury. Kaci się bogacą, a ich agenci i poplecznicy rządzą nami od ponad 20 lat. Dla ciekawych polecam link: http://niezalezna.pl...yzsze-emerytury
W obecnym systemie gdy żydokomuna powróciła do władzy,nie ma nadzieji aby ktoś dożył tej emerytury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten link to taka sama ha, ha niezależna ha, ha, jak gazeta polska albo nasz dziennik albo rydzykowna trwam ha, ha ale mamy ubaw z tym pawlaczkim polaczkiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
" Naród durnowaty, ogłupiony telewizją"
Którą? Tą co trwa aż wióry lecą? Niestety nic na to nie poradzisz, że ja tak Trwam i Trwam w swej durnocie. Upał, bo beret bym włożyła i pod jakiś krzyżyk poszła, pokrzyczeć z letka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ten link to taka sama ha, ha niezależna ha, ha, jak gazeta polska albo nasz dziennik albo rydzykowna trwam ha, ha ale mamy ubaw z tym pawlaczkim polaczkiem
JUDE ?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POgromca napisał:
JUDE ?????
katol ?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
katol ?????
Nie katol BUCU,tylko selekcjoner.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
JUDE ???????
kibol???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W OBECNEJ CHWILI I PRZY OBECNIE RZĄDZĄCEJ EKIPIE NIE MA NAJMNIEJSZYCH SZANS.JEST JAKAŚ NADZIEJA TYLKO W PRZYŚPIESZONYCH WYBORACH.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gożdzikowa napisał:
W OBECNEJ CHWILI I PRZY OBECNIE RZĄDZĄCEJ EKIPIE NIE MA NAJMNIEJSZYCH SZANS.JEST JAKAŚ NADZIEJA TYLKO W PRZYŚPIESZONYCH WYBORACH.
Jakie przyspieszone wybory? Goździkowa weź pigułkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jakie przyspieszone wybory? Goździkowa weź pigułkę.
No żeby odstawić tych czerwonych komucho-konfidentów od władzy razem z ich głupimi i szkodliwymi dla naszego kraju POmysłami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...