Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czy ktoś dożyje emerytury ?

Utworzony przez Pawlak, 4 lipca 2012 r. o 08:54
Gość napisał:
W obecnym systemie gdy żydokomuna powróciła do władzy,nie ma nadzieji aby ktoś dożył tej emerytury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
DYMAĆ KOMUCHÓW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
- Często choroba. Niepełnosprawne dziecko bywa dla rodziny katastrofą finansową: trzeba wydawać na opiekę, operacje, leczenie, rehabilitację. To nierzadko rujnuje budżet i wpędza bliskich w biedę. Najczęściej jednak przyczyną biedy jest w Polsce bezrobocie albo nisko płatna praca. Gdy ma się pensję minimalną, wychowanie nawet jednego dziecka jest bohaterstwem. [background=rgb(255, 255, 255)] Więcej... http://wyborcza.pl/1,76842,12065352,Czlowiek_jest_zbedny__gdy_nie_moze_kupowac.html#ixzz20Lb1SbA2 [/background]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
- Często choroba. Niepełnosprawne dziecko bywa dla rodziny katastrofą finansową: trzeba wydawać na opiekę, operacje, leczenie, rehabilitację. To nierzadko rujnuje budżet i wpędza bliskich w biedę. Najczęściej jednak przyczyną biedy jest w Polsce bezrobocie albo nisko płatna praca. Gdy ma się pensję minimalną, wychowanie nawet jednego dziecka jest bohaterstwem. [background=rgb(255, 255, 255)]Więcej... http://wyborcza.pl/1...l#ixzz20Lb1SbA2 [/background]
TUSKU.........Jak żyć ????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na pewno nie spędzając czas na forach, do roboty leniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
na pewno nie spędzając czas na forach, do roboty leniu
Więcej czasu spędzam w pracy,jak ty czerwony BUCU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
na pewno nie spędzając czas na forach, do roboty leniu
Trzeba się było uczyć,a nie szczać na szkołę gamoniu,to by ludzie na ciebie pracowali jak w moim przypadku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
TUSKU.........Jak żyć ????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
na pewno nie spędzając czas na forach, do roboty leniu
a kim jesteś ? hitlerowcem ? czy jego potomkiem ? zam się zapędzaj leniu do roboty, wiedza to składnik decydujący o przetrwaniu lub zatrudnieniu ! należy wiedzieć ze rządzący mają 1 milion dzieci więcej żyjących na skraju ubóstwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Minimum egzystencji to ile? - Mniej niż 495 zł miesięcznie na osobę samotną i mniej niż 1336 zł na czteroosobową rodzinę. Co z tego wynika? - Że ludzie bardzo potrzebujących pomocy są pozostawieni sami sobie. Tak być nie może! Minimum egzystencji to poziom wydatków wystarczających zaledwie na przeżycie. Najgorsze, że te dane odnoszą się do 2011 roku. A przecież kryzys nadal trwa, ceny rosną. Naprawdę sytuacja jest bardzo zła. [background=rgb(255, 255, 255)] Więcej... http://wyborcza.pl/1,76842,12065352,Czlowiek_jest_zbedny__gdy_nie_moze_kupowac.html#ixzz20OlRkmxX [/background]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Minimum egzystencji to ile? - Mniej niż 495 zł miesięcznie na osobę samotną i mniej niż 1336 zł na czteroosobową rodzinę. Co z tego wynika? - Że ludzie bardzo potrzebujących pomocy są pozostawieni sami sobie. Tak być nie może! Minimum egzystencji to poziom wydatków wystarczających zaledwie na przeżycie. Najgorsze, że te dane odnoszą się do 2011 roku. A przecież kryzys nadal trwa, ceny rosną. Naprawdę sytuacja jest bardzo zła. [background=rgb(255, 255, 255)]Więcej... http://wyborcza.pl/1...l#ixzz20OlRkmxX [/background]
TUSKU.........Jak żyć ????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
TUSKU.........Jak żyć ????????
Sprzedać kompa, na którym te głupoty wyPISujesz, kupić hektar nieużytków, wziąć dotację z unii, wziąć się za uprawę, wziąć dotację za uprawę, kupić więcej nieużytków, wziąć więcej dotacji z unii, wziąć się za uprawę, wziąć dotację za uprawę itd. itd. itd. Ja i mąż tak zrobiliśmy w 2007roku i dziś mamy już 20 ha, gdzie mieszkać i co jeść, a najważniejsze, że dalej się rozwijamy, mimo, że w tym roku byliśmy w Turcji 2 tygodnie. Stać nas. Nie jęczymy, nie lenimy się, zwyczajnie pracujemy na swoim. Ja mam średnie wykształcenie, mąż wyższe i uwierzcie zaczynaliśmy od ZERA.Jak się nie myśli, co się "należy" a o tym co zrobić, żeby lepiej żyć, to na pewno się uda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ania i Marek napisał:
Sprzedać kompa, na którym te głupoty wyPISujesz, kupić hektar nieużytków, wziąć dotację z unii, wziąć się za uprawę, wziąć dotację za uprawę, kupić więcej nieużytków, wziąć więcej dotacji z unii, wziąć się za uprawę, wziąć dotację za uprawę itd. itd. itd. Ja i mąż tak zrobiliśmy w 2007roku i dziś mamy już 20 ha, gdzie mieszkać i co jeść, a najważniejsze, że dalej się rozwijamy, mimo, że w tym roku byliśmy w Turcji 2 tygodnie. Stać nas. Nie jęczymy, nie lenimy się, zwyczajnie pracujemy na swoim. Ja mam średnie wykształcenie, mąż wyższe i uwierzcie zaczynaliśmy od ZERA.Jak się nie myśli, co się "należy" a o tym co zrobić, żeby lepiej żyć, to na pewno się uda.
Ale POdatków na pewno nie płacicie.Zosia twierdzi że zawsze byliście kombinatorami i nic więcej.Całe życie tylko szwende-mende,handel,przemyt i oszustwo,a hektary to tylko przykrywka. P raca w tym dzikim kraju należy się każdemu,bo tak stanowi konstytucja [no chyba że i to gówno jest do zmiany] tak jak RUDY i cała jego ekipa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ania i Marek napisał:
Sprzedać kompa, na którym te głupoty wyPISujesz, kupić hektar nieużytków, wziąć dotację z unii, wziąć się za uprawę, wziąć dotację za uprawę, kupić więcej nieużytków, wziąć więcej dotacji z unii, wziąć się za uprawę, wziąć dotację za uprawę itd. itd. itd. Ja i mąż tak zrobiliśmy w 2007roku i dziś mamy już 20 ha, gdzie mieszkać i co jeść, a najważniejsze, że dalej się rozwijamy, mimo, że w tym roku byliśmy w Turcji 2 tygodnie. Stać nas. Nie jęczymy, nie lenimy się, zwyczajnie pracujemy na swoim. Ja mam średnie wykształcenie, mąż wyższe i uwierzcie zaczynaliśmy od ZERA.Jak się nie myśli, co się "należy" a o tym co zrobić, żeby lepiej żyć, to na pewno się uda.
Już wkrótce do was przyjdziemy z POdatkiem katastralnym,będziecie cienko pierdzieć,tylko załatwimy z działkowcami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ania i Marek napisał:
Sprzedać kompa, na którym te głupoty wyPISujesz, kupić hektar nieużytków, wziąć dotację z unii, wziąć się za uprawę, wziąć dotację za uprawę, kupić więcej nieużytków, wziąć więcej dotacji z unii, wziąć się za uprawę, wziąć dotację za uprawę itd. itd. itd. Ja i mąż tak zrobiliśmy w 2007roku i dziś mamy już 20 ha, gdzie mieszkać i co jeść, a najważniejsze, że dalej się rozwijamy, mimo, że w tym roku byliśmy w Turcji 2 tygodnie. Stać nas. Nie jęczymy, nie lenimy się, zwyczajnie pracujemy na swoim. Ja mam średnie wykształcenie, mąż wyższe i uwierzcie zaczynaliśmy od ZERA.Jak się nie myśli, co się "należy" a o tym co zrobić, żeby lepiej żyć, to na pewno się uda.
IDIOCI-piszcie takie rzeczy na forum,a będą to twoje ostatnie wakacje w Turcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ania i Marek napisał:
Sprzedać kompa, na którym te głupoty wyPISujesz, kupić hektar nieużytków, wziąć dotację z unii, wziąć się za uprawę, wziąć dotację za uprawę, kupić więcej nieużytków, wziąć więcej dotacji z unii, wziąć się za uprawę, wziąć dotację za uprawę itd. itd. itd. Ja i mąż tak zrobiliśmy w 2007roku i dziś mamy już 20 ha, gdzie mieszkać i co jeść, a najważniejsze, że dalej się rozwijamy, mimo, że w tym roku byliśmy w Turcji 2 tygodnie. Stać nas. Nie jęczymy, nie lenimy się, zwyczajnie pracujemy na swoim. Ja mam średnie wykształcenie, mąż wyższe i uwierzcie zaczynaliśmy od ZERA.Jak się nie myśli, co się "należy" a o tym co zrobić, żeby lepiej żyć, to na pewno się uda.
No teraz to ci dadzą komuchy wczasy w Turcji...bu.ha.ha.ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://g2.gangsters....ex.php?ref=2712
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbyniu napisał:
http://g2.gangsters....ex.php?ref=2712
RUDY-jak żyć,gdy nie starcza emerytury na lekarstwa i na opłaty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
emeryt napisał:
RUDY-jak żyć,gdy nie starcza emerytury na lekarstwa i na opłaty.
Krótko. Emerycie poprzyj PO czynem i umrzyj przed terminem. [media]http://www.youtube.com/watch?v=vZarE8_M3fc[/media]
Ostatnio edytowany 13 lipca 2012 r. o 12:20
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Krótko. Emerycie poprzyj PO czynem i umrzyj przed terminem. http://www.youtube.com/watch?v=vZarE8_M3fc
Jakim czynem chłopie ???? Ja już nie mam siły na czyny,to jest już bardzo daleka JESIEŃ ŻYCIA,mogę się co najwyżej odlać na nich i w ten sposób tym komuchom POdziękować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...