Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Daty I Komunii Świętej w kościołach w BP

Utworzony przez ArQ, 5 listopada 2015 r. o 13:17
Osoby, które muszą układać swój grafik pracy z rocznym (lub jeszcze większym) wyprzedzeniem, mogą mieć problem, gdy ich dziecko przystępuje do I Komunii Świętej, a data uroczystości nie jest jeszcze znana. Z mojej wiedzy wynika, że każda parafia w Białej Podlaskiej co roku ma swoją stałą niedzielę przeznaczoną na Komunię (np. pierwsza niedziela maja, druga niedziela maja, itp). Czy ktoś mógłby potwierdzić tą prawidłowość?   Mnie interesuje data Komunii w Parafii na Brzeskiej w 2017 roku, ale jeśli informacja o porządku niedziel jest prawdziwa, myślę że wpis dotyczący innych parafii przyda się również innym osobom.   Bardzo proszę o pomoc w tej sprawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytałem w kancelarii na brzeskiej. Okazuje się, że Komunie w tej parafii odbywają się zawsze w trzecią niedzielę maja. W 2017 będzie to zatem 21 maja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...