Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dminin: Nie żyje motocyklista po zderzeniu z ciężarówką

Utworzony przez nick, 21 lipca 2012 r. o 10:51
z kim ten motocyklista się zderzył, z ciężarówką czy kierowcą? No i ta Yamaha! przez "ch", żal!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zderzył się z kierowcą? Wpadł do kabiny? Czy jak to było? Dziennikarska żenada przez duże "Ż"!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wróć do podstawówki idioto.Pisze się YamaHa tępaku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Yamaha piszemy przez "h" a nie "ch"!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak szkoda motocyklista jechał zapewne zgodnie z przepisami,prędkość była taka jak pozwalają znaki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jak szkoda motocyklista jechał zapewne zgodnie z przepisami,prędkość była taka jak pozwalają znaki.
Na pewno tak było gdyż wszyscy motocykliści jeżdżą zgodnie z dopuszczalną prędkością tylko za często ich nie widać w lusterkach lub pojawiają się w ostatniej chwili. Mogliby się w koncu nauczyć jeździć i nie zrzucać całej winy na kierowców samochodów bo w martwym punkcie i tak nie są oni w stanie ich zauważyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Na pewno tak było gdyż wszyscy motocykliści jeżdżą zgodnie z dopuszczalną prędkością tylko za często ich nie widać w lusterkach lub pojawiają się w ostatniej chwili. Mogliby się w koncu nauczyć jeździć i nie zrzucać całej winy na kierowców samochodów bo w martwym punkcie i tak nie są oni w stanie ich zauważyć. [/quote] [quote name='Gość' timestamp='1342864576' post='654222'] Na pewno tak było gdyż wszyscy motocykliści jeżdżą zgodnie z dopuszczalną prędkością tylko za często ich nie widać w lusterkach lub pojawiają się w ostatniej chwili. Mogliby się w koncu nauczyć jeździć i nie zrzucać całej winy na kierowców samochodów bo w martwym punkcie i tak nie są oni w stanie ich zauważyć.
kRETYNI,.... TYLKO TYLE MOŻNA O WAS POWIEDZIEĆ, KRETYNI DO ENTEJ POTĘGI! NAWET MI SIĘ WASZYCH WYPOCIN NIE CHCE KOMENTOWAĆ I WYJAŚNIAĆ, ŻALU DUPĘ ŚCISKA JAK CZYTAM TAKICH "MUNDRASKÓW"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA@ napisał:
kRETYNI,.... TYLKO TYLE MOŻNA O WAS POWIEDZIEĆ, KRETYNI DO ENTEJ POTĘGI! NAWET MI SIĘ WASZYCH WYPOCIN NIE CHCE KOMENTOWAĆ I WYJAŚNIAĆ, ŻALU DUPĘ ŚCISKA JAK CZYTAM TAKICH "MUNDRASKÓW"
TO NIE CZYTAJ CIOTO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"nawet jeśli motocyklista stał by na skrzyżowaniu na czerwonym świetle i dostał 3 kulki w łeb od kierowcy samochodu to i tak powiedzielibyście że motocyklista stał za szybko i była to jego wina" gdzies kiedyś przeczytałem właśnie w takiej dyskusji pod wypadkiem z udziałem motocyklisty... i osoba to pisała ma 100% racji bo wszedzie widze to samo. Wyraźnie napisali że kierowca samochodu wymusił pierwszeństwo, ale co tam... i tak winny wszystkiemu jest motocyklista, nie ważne jakie były by przyczyny i tak jechał za szybko. Za to wy w puszkach zawsze jeździcie zgodnie z przepisami i żaden z was nie przekracza prędkości, to takie oczywiste przecież... Tylko wiekszośc wypadków z udziałem motocykli jest spowodowana przez idealnych kierowców puszek! SKOŃCZCIE WRESZCIE TĄ NAGONKE NA MOTOCYKLISTÓW !!! A do kolegi dołaczymy kiedyś wszyscy [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JANEK napisał:
TO NIE CZYTAJ CIOTO
Janek baranek .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Mogliby się w koncu nauczyć jeździć i nie zrzucać całej winy na kierowców samochodów bo w martwym punkcie i tak nie są oni w stanie ich zauważyć.
Jeśli dla Ciebie przyczyną wypadków jest martwy punkt, to jesteś zagrożeniem na drodze. Kierowca z uprawnieniami (o ile je masz, w co zaczynam wątpić), który wypisuje takie bzdury nie powinien tych uprawnień otrzymać a tym samym poruszać się po drogach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znów pseudoznawcy ruchu drogowego obwiniają motocyklistę że pewnie zapie..ał 200km/h w dodatku na przednim kole...żal...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Suszny napisał:
"nawet jeśli motocyklista stał by na skrzyżowaniu na czerwonym świetle i dostał 3 kulki w łeb od kierowcy samochodu to i tak powiedzielibyście że motocyklista stał za szybko i była to jego wina" gdzies kiedyś przeczytałem właśnie w takiej dyskusji pod wypadkiem z udziałem motocyklisty... i osoba to pisała ma 100% racji bo wszedzie widze to samo. Wyraźnie napisali że kierowca samochodu wymusił pierwszeństwo, ale co tam... i tak winny wszystkiemu jest motocyklista, nie ważne jakie były by przyczyny i tak jechał za szybko. Za to wy w puszkach zawsze jeździcie zgodnie z przepisami i żaden z was nie przekracza prędkości, to takie oczywiste przecież... Tylko wiekszośc wypadków z udziałem motocykli jest spowodowana przez idealnych kierowców puszek! SKOŃCZCIE WRESZCIE TĄ NAGONKE NA MOTOCYKLISTÓW !!! A do kolegi dołaczymy kiedyś wszyscy [*]
To nie jest nagonka na motocyklistów... to jest święta prawda a Ty, który bierzesz ich tak bardzo w obronę, musisz być właścicielem a co najmniej współpracownikiem zakładu pogrzebowego. Przejechałem się dzisiaj rowerem i to na ogół po mało uczęszczanych ulicach. Przejechało obok mnie sześciu motocyklistów (nie jechali razem) i na dosyć krótkim odcinku kiedy miałem ich w zasięgu wzroku, dla co najmniej czterech z nich należało by zabrać prawa jazdy,jeżeli je mają, zabrać motory w miejscu wykroczenia a wręcz przestępstwa drogowego i na koniec urządzić chłostę w miejscu publicznym ku radosze gawiedzi i przestrodze dla potencjalnych naśladowców. A te występki polegały nie tylko na przekroczeniu prędkości... i z tąd jest taka opinia i nastawienie ogółu... Głupców nie sieją - sami się rodzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kniaź53 napisał:
To nie jest nagonka na motocyklistów... to jest święta prawda a Ty, który bierzesz ich tak bardzo w obronę, musisz być właścicielem a co najmniej współpracownikiem zakładu pogrzebowego. Przejechałem się dzisiaj rowerem i to na ogół po mało uczęszczanych ulicach. Przejechało obok mnie sześciu motocyklistów (nie jechali razem) i na dosyć krótkim odcinku kiedy miałem ich w zasięgu wzroku, dla co najmniej czterech z nich należało by zabrać prawa jazdy,jeżeli je mają, zabrać motory w miejscu wykroczenia a wręcz przestępstwa drogowego i na koniec urządzić chłostę w miejscu publicznym ku radosze gawiedzi i przestrodze dla potencjalnych naśladowców. A te występki polegały nie tylko na przekroczeniu prędkości... i z tąd jest taka opinia i nastawienie ogółu... Głupców nie sieją - sami się rodzą.
A w tym samym czasie, na bardziej uczęszczanych drogach, prejechało sześćdziesięciu za kierownicą, gdzie przynajmniej czterdziestu należało zabrać prawo jazdy i wychłostać. Przecież wiesz. I pewnie było dziesięć kolizji (lub wypadków), ale blacha i poducha pozwoliły żyć. Ale to nie jest materiał na artykuł. A gdyby to osobówka z matką i dwójką dzieci, nawet jadąc nieprzepisowo wbiła się w tą ciężarówkę, to co wtedy? Kto wymusił, czyja wina? P.S. Kategorię "B" mam od 19 lat, kategorię "A" od zeszłego roku. Żałuję że tak późno, bo to fantastyczna sprawa, ale też cieszę się że tak późno, bo wreszcie dorosłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.dziennikw...EWS01/120719738
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miszczunio na motocyklu jechał 60km|h i napewno nie kupił motocykla za parę funtów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ku*** Niech się na hulajnogi przesiądą skoro nie umieją zapanować nad motocyklem a w szczególności nad manetką.ku*** co tydzień słychać że jakiś motocyklista się rozwalił nawet nie umieją się ubrać jak motocykliści, jeżdżą w" dzinsach " i w sportowych butach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ku*** Niech się na hulajnogi przesiądą skoro nie umieją zapanować nad motocyklem a w szczególności nad manetką.ku*** co tydzień słychać że jakiś motocyklista się rozwalił nawet nie umieją się ubrać jak motocykliści, jeżdżą w" dzinsach " i w sportowych butach
Na skórę już nie starcza bo ścigacz kosztował kupę kasy za 12 tys już na Allegro można kupić maszynkę po wypadku i już jest czym kozakować.A i ruską benzynę też trzeba lać bo taniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAK JECHAŁ W JAPONKACH, KROTKICH SPODENKACH I BEZ KASKU, BOZE CO ZA deb***E TUTAJ SIE WYPOWADAJĄ. JEZDZIJCIE SOBIE SWOIMI SKODAMI 90 KM/H I WYP*** Z TEGO FORUM BO NIE MACIE ZIELONEGO POJECIA O PRAWDZIWEJ JEZDZIE!!!!! ZAKOMPLEKSIENE, ZAWISTNE, ZAZDROSNE CIOTY, KTORE TAK BY CHCIALY A NIE MAJA JAJ, BO NAWET NA SKUTERKU NIE POTRAFIA JEZDZIC!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Na pewno tak było gdyż wszyscy motocykliści jeżdżą zgodnie z dopuszczalną prędkością tylko za często ich nie widać w lusterkach lub pojawiają się w ostatniej chwili. Mogliby się w koncu nauczyć jeździć i nie zrzucać całej winy na kierowców samochodów bo w martwym punkcie i tak nie są oni w stanie ich zauważyć. [/quote]
JA@ napisał:
kRETYNI,.... TYLKO TYLE MOŻNA O WAS POWIEDZIEĆ, KRETYNI DO ENTEJ POTĘGI! NAWET MI SIĘ WASZYCH WYPOCIN NIE CHCE KOMENTOWAĆ I WYJAŚNIAĆ, ŻALU DUPĘ ŚCISKA JAK CZYTAM TAKICH "MUNDRASKÓW" [/quote] [quote name='Gość' timestamp='1342864576' post='654222'] Na pewno tak było gdyż wszyscy motocykliści jeżdżą zgodnie z dopuszczalną prędkością tylko za często ich nie widać w lusterkach lub pojawiają się w ostatniej chwili. Mogliby się w koncu nauczyć jeździć i nie zrzucać całej winy na kierowców samochodów bo w martwym punkcie i tak nie są oni w stanie ich zauważyć.
[quote name='Gość' timestamp='1342864576' post='654222'] Na pewno tak było gdyż wszyscy motocykliści jeżdżą zgodnie z dopuszczalną prędkością tylko za często ich nie widać w lusterkach lub pojawiają się w ostatniej chwili. Mogliby się w koncu nauczyć jeździć i nie zrzucać całej winy na kierowców samochodów bo w martwym punkcie i tak nie są oni w stanie ich zauważyć.
NAJPIERW WYBIERZ SIE DO OKULISTY A POTEM NAUCZ SIE OBSERWOWAC LUSTERKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...