Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dokudów: Pijany pieszy przeżył zderzenie z pociągiem, pies zginął

Utworzony przez ja, 4 stycznia 2011 r. o 14:30
szkoda psa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze giną najlepsi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biedny pies pech chciał, że musiał spacerować z idiotą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pijane bydle to i zderzenie z pociągiem przeżyje !!!! Szkoda psa on musiał być trzeźwy !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda psiny:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kiedy wybudowano w Dokudowie linię kolejową? Nigdy jej tam nie było. Najbliższa jest w Perkowicach Przydałby się piszącemu kurs geografi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sorry, powinno być geografii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.wykop.pl/link/584541/co-za-bydle-i-tylko-2-lata-mu-groza/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pies zginął ?? To coś (bo to nie jest człowiek) przywiązało psa do torów !!! I to z jego winy ten pies zginął...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest przejazd w Perkowicach tylko między Czosnówką a Dokudowem .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Pochodzę z Białej Podl. i strasznie mnie drażni fakt, że tutaj sprawa tego biednego psiaka zaczyna już być tuszowana. Nawet na forum biała 24 moderator nie przepuszczał opinii na temat tego bydlaka co zamordował psa, mimo tego iż nie było w tych komentarzach nic sprzecznego z prawem. Napisałam nawet KULTURALNIE w tej sprawie do redakcji tej stronki, ale jak to się mówi potocznie "olali" i to chyba bardzo ciepłym moczem. Żadnej odpowiedzi, nie dadzą sie nawet tutejszej ludności wypowiedzieć publicznie na temat tego "czegoś" - bo człowiekiem go nazwać nie wolno. Chciałabym nagłośnić tą sprawę, ale w moim regionie cenzura jak widać bardzo mocno jeszcze istnieje. Jeżeli komuś nie jest obojętny los zwierzaków, spróbujcie się tam wypowiedzieć, może w końcu się ugną i zaczną puszczać komentarze : http://www.biala24.pl/?id=Informacje&x=4781
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Sylwio, tu może Pani śmiało się wypowiadać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak w internetowym forum Białej Podlaskiej ma Pani 3160 tematów 85855 odpowiedzi i miliony wyświetleń. Porówna Pani z innymi portalami u siebie na Podlasiu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeczytałem wswzystkie wpisy i jestem sszokowany. Zginął pies, nie zginął człowiek.Wielka żałoba i oburzenie. A gdyby razem z tym psem zginął człowiek? Wtedy wszystko byłoby w porządku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...