Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dożynki i impreza dla miłośników koni

Utworzony przez johnny(L)1FD1CC, 14 sierpnia 2008 r. o 10:02
Brawo Tuczna,pozdrawiam z Warszawy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcz dwa lata temu podobna impreza była w Bełżycach,ale "super rada miasta"ją zlikwidowała w zamian dając "NIC".Tak trzymać chłopaki!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nooo,brawo,wojcie tak trzymaj.Pozdrowienia z Kędzierzyna Koźla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwszy raz uczestniczyłem w takich dożynkach i dla mnie,człowieka z "miejskiej puszczy" było to piękne przezycie,wspaniały wypoczynek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmm tak naprawde to te dożynki zorganizowane zostały poza mieszkancami gminy tuczna to przedewszystkim dla smietanki którą potem Tuczańska Gminna Wladza sobie spija i zostaje poklepywana po plecach. yehy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajne było tylko mało rozrywki dla młodych, ale ja jestem zadowolona poznałam dwóch fajnych leśników(straż pozarna leśna) byli i pokazali mi nawet swój firmowy samochód... fajnie było!!! A czy bedą za Rok aby ci sami chłopcy... pozdrawiam Tuczną i leśników z tamtych okolic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Tuczna,pozdrawiam z Warszawy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...