Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dożynki i impreza dla miłośników koni

Utworzony przez johnny(L)1FD1CC, 14 sierpnia 2008 o 10:02
Brawo Tuczna,pozdrawiam z Warszawy
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jeszcz dwa lata temu podobna impreza była w Bełżycach,ale "super rada miasta"ją zlikwidowała w zamian dając "NIC".Tak trzymać chłopaki!!!
0
Nooo,brawo,wojcie tak trzymaj.Pozdrowienia z Kędzierzyna Koźla
0
Pierwszy raz uczestniczyłem w takich dożynkach i dla mnie,człowieka z "miejskiej puszczy" było to piękne przezycie,wspaniały wypoczynek.
0
hmm tak naprawde to te dożynki zorganizowane zostały poza mieszkancami gminy tuczna to przedewszystkim dla smietanki którą potem Tuczańska Gminna Wladza sobie spija i zostaje poklepywana po plecach. yehy....
0
fajne było tylko mało rozrywki dla młodych, ale ja jestem zadowolona poznałam dwóch fajnych leśników(straż pozarna leśna) byli i pokazali mi nawet swój firmowy samochód... fajnie było!!! A czy bedą za Rok aby ci sami chłopcy... pozdrawiam Tuczną i leśników z tamtych okolic.
0
Brawo Tuczna,pozdrawiam z Warszawy
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: