Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dożynki powiatowe w Rokitnie

Utworzony przez FAN, 9 sierpnia 2012 r. o 09:15
PSLowska impreza pt jak okrasc rolnika.impreze poprowadzi PRZEMYSLAW LITWINIUK. BU HA HA HA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FAN napisał:
PSLowska impreza pt jak okrasc rolnika.impreze poprowadzi PRZEMYSLAW LITWINIUK. BU HA HA HA
Dożynki - czyli społeczeństwo po wydymaniu i okradzeniu z owoców ich pracy, dostarcza rozrywki swoim kapo, bo nadzorcy, to wiadomo zlecają seryjne samobójstwa. Dożynki to także i tacy jak wyżej opisany, doskonale wpisujący się w garnitur "mord moich", recydywy PRLu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przemysław Litwiniu powinie zwinąć już żagle i przesunąć się w pokrzywy, oczekując na wyniki kontroli w agencjach. Po raz kolejny przypominam tezę, Polska B pozostanie Polską B do czasu rządów w tym regionie PSL-u oraz do czasu dominacji na tym obszrze sekty pisowskiej. Wybory są najlepszą okazją, aby to zmienić ....... nie zarzucajcie mi, proszę, że jestem komuchem, zwolennikiem Po czy SLD. Jestem zwolennikiem rządów mądrych i uczciwych ludzi bez wzglądu na barwy polityczne. Jeśli wykluczam sektę pisowską i PSL to dlatego, że w ich umysłach /ludzi wyżej ustawionych/ dominują zdecydowanie negatywne cechy, szkodzące funkcjom zarządczym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polasiak napisał:
Przemysław Litwiniu powinie zwinąć już żagle i przesunąć się w pokrzywy, oczekując na wyniki kontroli w agencjach. Po raz kolejny przypominam tezę, Polska B pozostanie Polską B do czasu rządów w tym regionie PSL-u oraz do czasu dominacji na tym obszrze sekty pisowskiej. Wybory są najlepszą okazją, aby to zmienić ....... nie zarzucajcie mi, proszę, że jestem komuchem, zwolennikiem Po czy SLD. Jestem zwolennikiem rządów mądrych i uczciwych ludzi bez wzglądu na barwy polityczne. Jeśli wykluczam sektę pisowską i PSL to dlatego, że w ich umysłach /ludzi wyżej ustawionych/ dominują zdecydowanie negatywne cechy, szkodzące funkcjom zarządczym.
WYKLUCZASZ PARTIE PIS-u i PSL-u TYLKO DLACZEGO NIE WYKLUCZASZ PARTII PO !? PRZECIEŻ MÓWISZ,ŻEBY CIĘ NIE POSĄDZAĆ O STRONNICZOŚĆ A JEDNAK CIĄGNIE CIĘ DO PO ! CZYŻBY PLATFORMA NAPRAWDĘ IMPONOWAŁA CI W TYM CO SIĘ W TYM KRAJU POD JEJ RZĄDAMI DZIEJĘ CZY W UMYSŁACH PO DZIEJĘ SIĘ DOBRZE W/G CIEBIE TAK BO O NICH NIE WSPOMINASZ A TO PRZECIEŻ ONI TERAZ RZĄDZĄ WIĘC DLACZEGO ODWRACASZ UWAGĘ OD FAKTÓW BARANIE!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
starosta Tadeusz Łazowski¨, który spowodował w poniedziałek wypadek drogowy będąc pod wpływem alkoholu, podał się w środę do dymisji. Do zdarzenia doszło w Ciciborze pod Białą Podlaską. Prowadząc służbową skodę starosta doprowadził do zderzenia z Polonezem . Ranna została pasażerka poloneza. Lekkie obrażenia ciała odnieśli również obaj kierowcy.Badania alkotestem wykazały, że starosta był nietrzeźwy, miał we krwi ponad 2 promile alkoholu. Kilka godzin po wypadku, starosta na własna prośbę został wypisany ze szpitala. Od wtorku Tadeusz Łazowski jest na zwolnieniu lekarskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podlaska mafia http://www.arimr.gov.pl/typo3temp/pics/813fb9c1c5.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
podlaska mafia http://www.arimr.gov.pl/typo3temp/pics/813fb9c1c5.jpg
Najwyższy już czas dorżnąc zielonego barana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcesz za darmo grać o wspaniałe nagrody? Marzyłeś kiedyś o wygranej? To możliwe! Sklepy Rossman fundują nagrody!!! Wygraj i ty! Zapraszam Cię do elitarnego grona. Wystarczy zarejestrować się z tego linka (jest to specjalne zaproszenie) : http://www.rossnet.pl/konkursy/konkurs/1209,e36727b8-d14f-454f-bbb4-18392f400555 i czekać aż wylosują właśnie Ciebie. To nie żaden żart, przekonaj się sam ! Naprawdę POLECAM! Nie macie nic do stracenia, a możecie wiele zyskać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...