Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dożynki w Kwasówce

Utworzony przez mieszkaniec gminy Drelów, 30 sierpnia 2009 r. o 20:15
Przestańcie po nich jechać. Przecież to jeden z najtańszych zespołów w międzyrzecu, na dodatek macie kamerzyste i fotografa z wielkimi rabatami. Jak komuś zależy tanio i szybko zrobić wesele to śmiało polecam. Tylko teraz pytanie czy opłaca się ich karmić na weselu skoro podkład i vokal mają wgrany. Za 1/4 ich ceny można wziąć DJa:) Co do ich fotografa to wypowiedzieć się nie mogę bo byłem 2 razy na weselu i za każdym razem był inny:-). Nowa rozwijająca się firma, która zajmuje się wszystkim co przynosi kasę. W międzyrzecu kombajnistów weselnych nie brakuje. A do tego czy warto zaoszczędzić 100-200zł na ich rabatach każdy ma prawo sam zadecydować. pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zdziwiłabym się gdyby klientom pokazywali materiał, który zrobił szwagier i zdjęcia które sam zrobił, bo są poprostu rewelacyjne. I tak ludzie dają się nabierać. A póżniej dopiero wychodzi, że kupili kota w worku. Jakby pokazali to co tak naprawdę zfilmowali to mieliby zainteresowanie poniżej zera. Wykorzystują ludzi jak się tylko da. Jak mają z kogoś jakąś korzyść to w d*** włażą, a jak już nie trzeba to udają, że nie znają. To tacy dwulicowi ludzie z tych F......, a najbardziej to .... Panie Wojtku sam zrobi pan lepsze wrażenie niż ze swoją druga połową. Radzę to przemyśleć. Była sąsiadka.
Ostatnio edytowany 26 października 2009 r. o 10:46
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wiem ile biorą zespoły w M-cu, bo sam szukałem miejcsowego zespołu na wesele. Ceny są różne od 1000 zł do 3000 zł. Z tym, że najdroższym zespołem jest zespół Fortex. A rabat to dają tak oczywiście, bo jak inaczej zachęcić klientów na taki badziew. Radzę obejrzeć fotki i płyte w ich wykonaniu. Co do wokalu hmm... kiedys mieli fajną dziewczynę Elę, która fajnie śpiewała ale chiała podwyżkę i poszła z torbami. A teraz to wiadomo wkłada dysk i plejbek leci. Jeszcze żeby chociaż równo gębą do tego ruszali to by to przemilczał. Jak ktoś chce tanio i szybko to proponuję skierować się do profesjonalistów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz zajeli sie rowniez filmowaniem pozazdroscili szwagrowi bussinnesu i kreca lody a ten głupi miedzyrzecki ludek to kupuje. Fortex czytajac to forum smieje sie z niego, Mimo swojej marnosci ludzi nadal naciaga i ma was wszystkich forumowiczow.............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiedziałam,że się kiedyś przejadą, zwłaszcza Kasia, która płaciła po 5zł za wgranie wokalu mojej koleżance
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem krótko, wolę myć zęby drucianą szczotką nich słuchać Fortexu, mam pomysł nie złożą jeszcze kabaret o nazwie "Wyrwij grosz"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja Proponowalam Dla organizatorow Dozynek Zespol WEXEL za Darmo Bo to Moj Kolega I mnial mi zagrac. Nie odpowiedzieli mi nic....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jestem pewien że za rok w Drelowie i tak będzie Fortex, kto się che zemną założy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fortexy to straszne dziadostwo,a kto ich słyszał nie zapomni tego do końca życia. W Kwasówce wyli niczym koty w marcu zażynane na dachu, a kto był na weselu kiedykolwiek z foteksami wie że czasy dziadostwa się już skończyły tylko czemu nei wie tego fortex? Apropos Kaśka zdejm te śmieszną treskę i tak nawiasem mówiąc ruszaj równo gębą pod wokal oczywiście nie twój.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No niby wszystko się zgadza co tu napisaliście, poza jednym. Treskę to ona nosiła kiedyś teraz to chyba raczej nie, a bynajmniej nie widziałam, chybaże zakłada ją gdzie indziej niż na głowe. Ale w to to już nie powinniśmy chyba wnikać. Z taką bujną fantazją jaką posiadają to powinni książki przygodowe pisać a nie z ludzmi pracować. Do tej pory nie spotkałam chociażby jednego człowieka z tak bujną fantazją, a tu proszę jest nie jeden, ale cała rodzina. Zamiast tak kłamać niech lepiej pomyślą co będą robić za parę lat, bo najmłodsi to oni nie są i z taką reklamą jaką sobie teraz zrobili to może być nieciekawie. A tym bardziej, że wiele ludzi się od nich odwróciło. Płytę będzie można nabyć zapewne w Biedronce za jedyne 4,99 zł, a teledyski do ich piosenek to ludzie dostaną na płycie z własnego wesela (jeśli ich oczywiście wezmą). Do informacji zespołu: nie piszę z zazdrości, bo tu nie ma czego zazdrościć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale pojechaliście po tym zespole,kogo to wogule opchodzi co oni beda robić za pare lat?bynajmniej mnie to nie interesuje!!!!!może nie graja najlepiej (zależy to od gustu)ale zawsze coś robią i nie użalaja sie jakie to zycie nie sprawiedliwe a to już coś.Byłem na wielu imprezacz i różne zespoły słyszałem i nie o każdym mozna powiedzieć same super żeczy np.w drelowie grał zespół z parczewa może i graja fajnie i spiewaja na poziomie ale też można zobaczyć ten zespół na dwóch graniach czyli łapią co sie da i rozdzielaja sie dobieraja solistke z doskoku co pożal sie boże spiewa i tez kase łupią.sam niedawno byłem tego świadkiem bo bawiłem sie na weselu i w drelowie zespół był w komplecie ale juz było kilka grań gdzie chłopaki z tej kapeli rozdzielali sie i jechali na 2 rózne grania,i to jest ok?????nie wiem dla mnie nie bo zespół to zespół a nie wyrwi grosze no i ta solistka z doskoku ładna ale głos brrrrrr chyba ze im dopłaca dlatego ja biora.wiec dajcie spokuj nie ma idealnych kapel zawsze sie coś znajdzie i nie urodził sie jeszcze taki by wszystkim dogodził!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uff a miałem ich brać na wesele
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idealnych kapel nie ma z tym się zgodzę, ale nikt nie przegina tak jak oni. Ten kto z nimi nie rozmawiał osobiście to nie wie jacy to zacofani i zawistni ludzie. Wiem to z własnego doświadczenia. A szału dostają(a szczególnie madam K.) gdy ktoś wypadnie lepiej od nich na festynie. Nikt im nie zazdrości tego co robią, bo nie wszyscy na wszystkim muszą się znać, ale niech nie robią ludzi w "konia", bo czytając te wszystkie komentarze można wywnioskować, że jest coś na rzeczy i bez powodu ludzie by tak nie pisali. Przecież co roku w Drelowie jest też zespół A...t i jakoś nikt nic o nich nie pisze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieliśmy Dziady Mickiewicza to teraz mamy dziady międzyrzeckie. Przypuszczam, że dłużej niż "Moda na sukces" to oni nie pociągną, a jeśli nawet to współczuje ich klientom. Pozdrawiam cienką Kaśkę i szpaczka Wojtka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kazdy śpiewać może itd.............ale znajomości to mają dobre w okolicznych gminach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oni by gówno spod siebie zjedli. Najpierw chodzą i szpiegują a potem udają, że się tak znaja. Kaśka chodziła do mojej znajomej i wypytywała się o firanki co i jak oczywiście zapewniając, że taki interes ją nie interesuje. Potem otworzyła budę osiedlową. Póżniej przyszedł czas na siostrę, której zazdrościła praktycznie wszystkiego. Chodziła szperała, węszyła i otworzyli wideofilmowanie. Nie mówcie i nie piszcie ludziom, że to jest normalne zachowanie. Bo tylko gównojady i hipokryci się tak zachowują i robią. Wielcy mi gwiazdorzy, którzy nie umią się wobec ludzi im bliskim nawet zachować. Walka o kase przeżarła im całkowicie mózgi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fortex COOL - fon
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Fortex COOL - fon
Powiem szczerze , ze nie spodziewałam się aż takich złych opinii o zespole jaki i o członkach zepolu jako ludziach. SZOK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla WSZYSTKICH MILOSNIKOW muzyki zespolu spiewajacego "na żywo" http://www.youtube.com/watch?v=hip3n9gAoug rośnie nam moi drodzy miedzyrzecka gwiazda:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odwalcie się od tego zespołu;P zawsze tylko on najgorszy i on;P sami zaśpiewajcie ciekawe jak wam wyjdzie;P wy to chyba nawet i tego nie umiecie POJEBUSY;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...