Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dożynki w Kwasówce

Utworzony przez mieszkaniec gminy Drelów, 30 sierpnia 2009 r. o 20:15
właśnie odwalcie się, wszyscy co tutaj piszą źle to ich tylko zazdrość zżera Pozdrawiam zespół FORTEX !!! jesteście świetni !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U nas tak grali aż się remiza zwałiła tzn. ciu.......... owo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A JA WIDZE ZE NA TYM FORUM SAME WIEŚNIAKI SIEDZĄ I PISZĄ... BO ZAZWYCZAJ LUDZIE ZE WSI TAK SIE ZACHOWUJĄ ZE WSZYSKIEGO ZAZDROSZCZĄ I NA DODATEK OBGADUJĄ ZA PLECAMI.. NIE PRAWDA??? ZASTANOWCIE SIE MILION RAZY ZANIM COS POWIECIE BO TO O WAS SWIADCZY JACY JESTESCIE.. Z RESZTA WIDZE TU TEZ KOMENTARZE KONKURENCJI... WIEC UWAZAM ZE PRAWIE WSZYSTKIE TO BREDNIE ;/// JA UWAZAM ZE TO NAJLEPSZY ZESPOL W MIEDZYRZECU... I Z PEWNOSCIA WYBIORE GO NA SWOJE WESELE;) GRATULUJE IM SUKCESU I ZYCZE POWODZENIA...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to my zyczymy tobie powodzenia i udanego wesela weż też od nich kamerzyste i fotografa zeby uwiecznil ci nogi podczas tancow:) oni teraz oferuja kompleksowa usluge
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i bardzo dobrze, ze oferują kompleksową uslugę. lepiej cos robic niz siedziec na forum i krytykowac innych. jest tu tyle negatywnych komentarzy ze po prostu widac ze pisze to konkurencja i zazdrosni sąsiedzi haha. ja bylem ostatnio na ich koncercie i jestem pod wrazeniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WITAM,JEDNA SPRAWA TO NIE WINA ZESPOŁU ZE WCIĄZ GRA W DRELOWIE CZY W KWASOWCE A WOJTA LUB P.WIESI BO JEZELI LUDZIE NIE CHCA TEGO ZESPOŁU TO POCO NA SIŁE GO WPYCHAC CO JEST GRANE W TEJ GMINIE???????MOZE POWINIEN KTOS SIE TYM ZAJAC BO W TYM ROKU Z TEGO CO WIEM ZNOWU GRA ZESPÓŁ FORTEX ILEZ MOZNA SŁUCHAC TANDETY TO PYTANIE DO GMINY KTORA TO ORGANIZUJE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My LUDZIE chcemy zeby oni grali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
My LUDZIE chcemy zeby oni grali
WY LUDZIE CZYLI SAM FORTEX,WŁASNIE WIDAC PO WPISACH JAK WAS CHCA BU HAHAAA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale jaja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten zespół to ludzie bez honoru. Tyle co oni głupot na każdego mówią to nawet w najgorszym brukowcu tak ludzi nie obsmarują jak oni. Kto może to radzę unikać z nimi kontaktu a tym bardziej współpracy. Wiem z własnego doświadczenia i na własnej skórze się przekonałem, że to najgorsze dziadostwo jakie tylko może być. Posunęli się nawet do tego, że nagrywają ludzi na dyktafon. Lubią jak im sie przytakuje ale za słowa krytyki to zrównają człowieka z ziemią, a szczególnie Kaśka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja wspol pracowałem z tym zespolem i nie mam tak negatywnych doswiadczen jak tu czytam fakt ze nie odzywaja sie teraz do mnie ale to ich sprawa,dajcie im zyc niech beda najgorsi ale to ludzie i nie wypada tak kogos gnoic jesli sie nie podoba to nie słuchac ich nie kupowac płyt i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypadkiem trafiłam na te forum.Mam dość duże doświadczenie w kontaktach z owym zespołem,wiec mogę się śmiało wypowiedzieć.Zauważyłam ze każda pozytywna wypowiedz na temat tego zespołu od razu jest atakowana czyli ktoś siedzi i notorycznie sprawdza i interesuje się tematem "Fortex".Otóż.. ludzie !!widzę ,ze do Was nie dotarła jedna i podstawowa informacja ,ze komuś się powodzi a Wam nie i w tym tkwi problem,nie wiem czy to pisze zespól weselny który musi grac za o wiele mniejsza kwotę i nie znosi faktu ze ludzie poszukujący zespołu na wesele wolą dopłacić Fortexom więcej bo wiedza jacy to profesjonaliści.Czy to może konkurencyjny zespól discopolowy zazdrości debiutu.Kto to pisze? -nie ważne!Byłam na weselu na którym grali i powiem szczerze ze rewelacyjnie poprowadzili cala zabawę,po tylu latach doświadczenia naprawdę widać to profesjonalne podejście.Ale ,ale !!nie chce im słodzić żeby nie skończyła się im ta dobra passa i nie strzeliła woda sodowa do głowy!Rozumiem za każdy może mieć jakieś tam zarzuty do nich bo nikt nie jest idealny nawet oni i mając swoje zażalenia i będąc tak odważnym bierzcie za tel i powiedzcie im to osobiście a nie Wy jesteście mocni w internecie na forum jako "Gośc".No,ale jeżeli ktoś pisze na nich ze wszystko u nich do bani to może to być tylko i wyłącznie zazdrosna osoba.Tylko zazdrośnicy jeżdżą po ludziach,nie zostawiając suchej nitki.Zdarzało mi się już współpracować z tymi ludźmi i żadnego oszustwa z ich strony nie doświadczyliśmy,wręcz przeciwnie to otwarci,sympatyczni ludzie,dążący do obranych celów.Kolejna sprawa którą poruszyliście a mnie niezmiernie rozbawiła to taka,ze zajmują się wszystkim i jeszcze do tego graniem na weselach i żadna rzecz na pewno nie jest dopracowana,jeżeli tyle robią naraz.a kto Wam powiedział ze tym wszystkim zajmuje się jedna osoba?! Jesteście słabo doinformowani Każdy ma swoje zadania do wykonania i o dziwo są bardzo zorganizowani. Ostatnio zawitaliśmy na festyn w Drelowie gdzie również grali i jestem pełna podziwu dla tego co pokazali.Teraz już jestem pewna ze to zawiść ludzka króluje w tych komentarzach.Wojtek,Kasia i Agnieszka życzę Wam dalej dużo sukcesów,jeżeli kiedykolwiek wejdziecie tutaj nawet przypadkiem to pamiętajcie: 'psy szczekaj a karawana jedzie dalej' i do następnego spotkania na Podlasiu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwolennicy napisał:
Przypadkiem trafiłam na te forum.Mam dość duże doświadczenie w kontaktach z owym zespołem,wiec mogę się śmiało wypowiedzieć.Zauważyłam ze każda pozytywna wypowiedz na temat tego zespołu od razu jest atakowana czyli ktoś siedzi i notorycznie sprawdza i interesuje się tematem "Fortex".Otóż.. ludzie !!widzę ,ze do Was nie dotarła jedna i podstawowa informacja ,ze komuś się powodzi a Wam nie i w tym tkwi problem,nie wiem czy to pisze zespól weselny który musi grac za o wiele mniejsza kwotę i nie znosi faktu ze ludzie poszukujący zespołu na wesele wolą dopłacić Fortexom więcej bo wiedza jacy to profesjonaliści.Czy to może konkurencyjny zespól discopolowy zazdrości debiutu.Kto to pisze? -nie ważne!Byłam na weselu na którym grali i powiem szczerze ze rewelacyjnie poprowadzili cala zabawę,po tylu latach doświadczenia naprawdę widać to profesjonalne podejście.Ale ,ale !!nie chce im słodzić żeby nie skończyła się im ta dobra passa i nie strzeliła woda sodowa do głowy!Rozumiem za każdy może mieć jakieś tam zarzuty do nich bo nikt nie jest idealny nawet oni i mając swoje zażalenia i będąc tak odważnym bierzcie za tel i powiedzcie im to osobiście a nie Wy jesteście mocni w internecie na forum jako "Gośc".No,ale jeżeli ktoś pisze na nich ze wszystko u nich do bani to może to być tylko i wyłącznie zazdrosna osoba.Tylko zazdrośnicy jeżdżą po ludziach,nie zostawiając suchej nitki.Zdarzało mi się już współpracować z tymi ludźmi i żadnego oszustwa z ich strony nie doświadczyliśmy,wręcz przeciwnie to otwarci,sympatyczni ludzie,dążący do obranych celów.Kolejna sprawa którą poruszyliście a mnie niezmiernie rozbawiła to taka,ze zajmują się wszystkim i jeszcze do tego graniem na weselach i żadna rzecz na pewno nie jest dopracowana,jeżeli tyle robią naraz.a kto Wam powiedział ze tym wszystkim zajmuje się jedna osoba?! Jesteście słabo doinformowani Każdy ma swoje zadania do wykonania i o dziwo są bardzo zorganizowani. Ostatnio zawitaliśmy na festyn w Drelowie gdzie również grali i jestem pełna podziwu dla tego co pokazali.Teraz już jestem pewna ze to zawiść ludzka króluje w tych komentarzach.Wojtek,Kasia i Agnieszka życzę Wam dalej dużo sukcesów,jeżeli kiedykolwiek wejdziecie tutaj nawet przypadkiem to pamiętajcie: 'psy szczekaj a karawana jedzie dalej' i do następnego spotkania na Podlasiu!
A dlaczego od razu myslisz, że to konkurencja albo zazdrośnicy? A może to po prostu piszą ludzie, którzy się na nich przejechali. Skoro są tacy wspaniali to sama do nich zadzwoń i ich pochwal. Po to jest forum, żeby każdy kto ma ochote to się wypowiedział, a że akurat tak trafił ktoś w temat, że jest o czym się wypowiadać to i dobrze bo w końcu nie będą Papiaki oczu ludziom mydlić i obgadywać za plecami. Do profesjonalizmu to im sporo brakuje. Najpierw niech popracują nad swoim zachowaniem wobec ludzi i o połowę niech skrócą plotki to może wyjdą na ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale checa kto był w drelowie to wie jaki był ich wystep i nie pisze tu jedna osoba.kazdy ma prawo sie wypowiedziec i jezeli ten występ w drelowie był udany to nie chce widziec ich jak im cos nie wyjdzie.dziewczyny gratulacje za piekne nogi( celulit).to tyle mam do powiedzenia co mi sie nie podobało i to ze nie graja swoich kawałkow no ale mimo to dobor był trafiony,na festynie zagrac weselny klimat brawoooooooo.pytanko poco wydawac płyte jak sie i tak gra inne utwory?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie załóśni jesteście i to bardzo.Widać ze pisze to konkuręcja i potętni zazdrośnicy.Czepiacie sie głupot bo nie rozumiecie podstawowych spraw. Nie każdy zna jeszcze utwory zespolu Fortex więc jakby zaczeli cały koncert napychać swoimi utworami niektórzy ludzie by nie wiedzieli jeszcze o co chodzi a Utwory pokaż jak sie kręcisz czy weselny klimat rozbudziły troche ludzką zabawe i potem przyjemnie sie słuchało ich nowych utwórów więc ludzie opanujcie swoje komentarze i zazdrość przedewszystkim. Poprostu jesteście zieloni co to niektórych rzeczy.Żal d... ściska jak sie czyta co tu piszecie.Pozdrawiam zespół Fortex.Człowiek z branży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do tego z branzy,oczym ty wogule piszesz toz oni grali na początku swoje kawałkia puzniej weselny klimat.rok temu rowniez grali swoje kawałki ktore miały sie ukazac na płycie wiec juz kazdy poznał ich kawałki,jak i płyta z tego co sie orientuje to nie wyszła tydzien temu a pare miesiecy w stecz wiec nie wiem o jakiej branzy tu mowa moze chodzi o handel a nie o muzyke.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko że nie wiem co jest złego zagraniu kilku utworów nie swojej produkcji???Ja jak zauważyłem na wielu koncertach nie będę wymieniał zespołow ale tez grają nie swoje utwory i nikt z tego sensacji nie robi.Wam poprostu chodzi tylko i wyłącznie poniżenie Fortexów i tyle.A to że zajmują sie też videofilmowaniem fotografowaniem i handlem to chyba nic złego. Nie siedzą przynajmniej i nie czytają tych nudnych i głupich komentarzy. Szczerze to wątpie czy ludzie z Fortexu wogole będą mieli czas te bzdety czytac a nawet jeśli to sie za bardzo to i ch nie wzruszy jedynie wywoła kupe śmiechu ale śmiech to przeciesz zdrowie:) Pozdro dla zazdrośników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytaja czytaja i ciekawe ile ci zapłacili za te wpisy .dlamnie to oni wszystkim moga sie zajmowac i ile chca oby robili to dobrze a nie tandete odwalali i jezeli twierdzisz ze sa tacy super to zapewne nie jestes z M.P. ANI Z OKOLIC A TYM BARDZIEJ NIE RODZINA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego każdy ma swoje zdanie.Ja uważam tak ,inni inaczej inni jeszcze inaczej lecz w większosci to Tylko zazdrośc.Wiec chciałbym zauważyc ze nie powinno sie mieszac do branży muzycznej jakis firanek i innych głupot.Nikomu sie nigdy nie dogodzi. Fortex jak każdy inny zespol ma swoje wady i zalety mi osobiście sie podoba na koncertach co do wesel sie nie wypowiadam bo nie byłem a w to co tu piszą to jakos cięzko uwierzyc moze sie przekonam kiedys:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam zespół fortex grał u mnie na weselu,musze powiedzieć ze nic ciekawego soba nie za prezetowali a kasy wzieli co nie miara bo miało byc super i wogule niby sa naj ale prawda wyszła na jaw w trakcie grania.wiadomo ze nie wszyscy lubia to samo i maja taki sam gust wiec i dla tego nie kazdemu sie dogodzi ale to co ten zespół robi w czasie wesela to katastrofa wielka i tyle i widze ze wcale sie nie polepszyło od tamtej pory i płyta w niczym nie pomogła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...