Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

droga przez przejazd w Misiach

Utworzony przez paweł, 21 stycznia 2009 r. o 19:38
Witam! Dzisiaj przeczytałem artykuł we Wspólnocie o drodze w Misiach. Nie wiem czy ten artykuł dobrze zrozumiałem. Wies zgodziła się na zlikwidowanie przejazdu pod kątem, przez który przebiegała elegancka szosa - kiedyś tamtędy jechałem. Co prawda był on wg mnie bardzo a bardzo niebezpieczny. I co wieś została zrobiona w balona? Nowy przejazd przez który ma przechodzic obiecana droga łącząca dwie wsi Misie z Przychodami, będzie drogą tylko utwardzoną a nie asfaltową. Ot panie radny i sołtysie jak wieś negocjowała z wójet z koleją- to dopiero dobiliście interesu. Ale Was wyrolowano. Kolej buduje drogi tylko wzduż torów - tak zrozumiałem ten artykuł. To Was wójt wykolegował Władca Jelnicy boi się narazic chlebodawcy, a osamotnieni ludziska walczą o przejazd Do mieszkańców Mis proszę się nie obrazac, ale ja ten artykuł kwituje jednoznacznie,, wymienił stryjek siekirekę na kijek" Mając drogę asfaltową przez istniejacy przejazd zachciało się wam zmian na drogę polną. Jak mogliście się dac otumanic Do boju, czas nagli myślę że sołtys i radny będzie z wami, nie tak jak Jelnicki schował głowe w piasek. Co na to społecznosc Przychód wasze dzieci chodza do szkoły, jak dostaniecie do stacji -teraz mogliście dojechc samochodem a póżnie to tylko czółnem pozdrawiam Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zajrzałem dzisiaj na forum o walce o przejazd w Jelnicy. Ludzie walczą bo zrobiono ich w przysłowiowego balona. Nie znan sprawy kto to zlekceważył i czyja to wina. Ale nikt do dzisiaj nie odezwał się na forum z Miś i nie wyprowadził mnie z błędu. Chce wiedziec jeżeli kiedys wybiorę się do Miś - to muszę jechac przez Strzakły , czy mogę też przez Przychody. Czy ta nowa droga łącząca Przychody z Misiami wybudowana przez nowy przejazd będzie asfaltowa, czy polna? Bo jak zrozumiałem artykuł - nie ma jej komu budowac. Proszę tych co czytają to forum powiedzcie sołtysowi w Misiach ze jest już 21 wiek i że jest taki wynalazek jak intrnet. Z zamieszczonego zdjecia widac że jest to młody chłop, trudno mi uwierzyc że jest tak mało postępowy w sprawach komputeryzcji. przepraszam za uszczypliwosc ale wiem - że komp i internet kosztują i nie wszystkich niestety jeszcze na to stac. Serdecznie pozdrawiam i czekam na wypowiedzi mieszkańców Mis na temat drogi. Bierzcie przykład z Jelnicy tam jest ponad 80 wpisów. Misiacy o byście nie obudzili się - przepraszam- z przysłowiową ręka w nocniku, jak to jest wg mnie w Jelnicy. Wy jesteście bez porównania w lepszej sytuacji niż oni - bo jest już ułozony jeden tor. Stańcie twardo - sprawdzcie protokoły negocjacyjne - brońcie starego przejazdu. Sołtysie, a co na to rada sołecka, co na to wieś - godzą się na polną drogę przez nowy przejazd? Ja mogę mylic się czekam na wyjaśnienia od mieszkańców Miś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SOŁTYS CZY RADNY NIESTETY NIEWIELE MOŻE - CAŁĄ ROBOTĘ SPIER....... WÓJT. NIE POTRAFIŁ WYNEGOCJOWAC Z KOLEJĄ PRZEJAZDÓW. NIE PATRZYŁ JAKIE KŁOPOTY MOGĄ MIEC MIESZKAŃCY /o których powinien walczyć jak lew/ WYSZEDŁ Z ZAŁOŻENIA ŻE NIEWIELE GO TO OBCHODZI, BO Z MIS JEST RADNY KTÓRY JEST W OPOZYCJI DO WÓJTA NO I JEST JAK JEST. MYŚLĘ ŻE MIESZKAŃCY NIE PATRZĄC NA WÓJTA, RADNEGO CZY SOŁTYSA POWINNI ZAPROSIĆ KTÓRYS Z PROGRAMÓW INTERWENCYJNYCH TV np. Sprawa dla reportera - red. Elżbieta Jaworowicz jest bardzo dociekliwa i nie odpuści ani wójtowi ani radnym. TYLKO TEN PROGRAM MA SZANSE POMÓC LUDZIOM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
MYŚLĘ ŻE MIESZKAŃCY NIE PATRZĄC NA WÓJTA, RADNEGO CZY SOŁTYSA POWINNI ZAPROSIĆ KTÓRYS Z PROGRAMÓW INTERWENCYJNYCH TV np. Sprawa dla reportera - red. Elżbieta Jaworowicz jest bardzo dociekliwa i nie odpuści ani wójtowi ani radnym. TYLKO TEN PROGRAM MA SZANSE POMÓC LUDZIOM.
Ludzie!!! DAWAĆ TELEWIZJĘ... niech wójt chociaż poszura nerwowo nogami pod biurkiem... jak to zaś było w TV ze żwirownią...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu -przepraszam - jak piszesz wyłącz caps lock, bo duże litery źle czyta się. Nie wiem skąd jesteś, ale mam prośbę nie zaśmiecaj forum uszczypliwosciami typu spier... Porozmawiajmy spokojnie. Czy negocjacje były prowadzone bez udziału wsi? Czy sołtys i radni o tym nie wiedzieli, że przenoszą przejazd? Kto na to zgodził się i na jakich warunkach? Jak została wynegocjowana droga Misie Przychody przez nowy przejazd, kto ją miał budowac i za czyje pieniądze? Radny i sołtys powinien to znac. Kto negocjował na to są protokoły? Prosze nie liczyc na tv. Program E Jaworowicz byłby dobry, ale tam są potężne kolejki. Jak widac wieś czeka na gotowe gołąbki, że za nich coś zrobi telewizja. Do dzieła, nikt z mieszkańców nie tknął palcem w tej sprawie. Przynajmniej nie było słychac. pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U nas ludzie nauczyli się wyręczać innymi - w tym przypadku TV. Sami się nie zainteresują niczym, tak jak jest teraz w przypadku planowanej autostrady. Kto tutaj na forum, tym, czy dotyczącym przejazdu w Jelnicy zorientował się w gminie w planach przebudowy? W przypadku autostrady przyszła garstka ludzi, ale za parę lat to będą znowu TV zapraszać, bo im coś nie pasuje. W Misiach na budowę dobrej drogi przez tory jest chyba szansa, ale nie w tym roku, bo takie wydatki nie są ujęte w gminie. Są środki na niezaplanowane wydatki czy jakoś tak to się nazywa, ale znając pretensjonalne podejście pana Zbarackiego do wójta, to ten drugi dalej nie będzie przejmował się sprawami Miś. Dlaczego? Bo nie wystarczy "należy mi się", trzeba jeszcze umieć rozmawiać z ludźmi, od których czegoś oczekujemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gościu, to ja już w ogóle nic nie rozumiem,to po co ten artkuł w prasie. czyzby sołtys chciał tylko ujanic swoje oblicze i stac się gwiazdą strony/ w takim razie po co tv niech się wezma sami do roboty, bo w tej sprawie nie tknęli nawet palcem pozdrawim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
paweł napisał:
Gościu -przepraszam - jak piszesz wyłącz caps lock, bo duże litery źle czyta się. Nie wiem skąd jesteś, ale mam prośbę nie zaśmiecaj forum uszczypliwosciami typu spier... Do dzieła, nikt z mieszkańców nie tknął palcem w tej sprawie. Przynajmniej nie było słychac. pozdrawiam
OKRESLENIE TYPU SPIER.......................... JEST NICZYM W PORÓWNANIU Z TYM JAKA KRZYWDĘ ZROBIŁ MIESZKANCOM. A WOGÓLE COS TAKI "KULTURALNY". A CAPS LOCKIEM BĘDĘ PISAŁ BO MI SIE TAK PODOBA. I JUŻ. A JAK CI SIE ŹLE CZYTA IDZ DO OKULISTY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przepraszam Cię szanowny gościu że cie ubodłem, tym kapslokiem, ale proszę mi nie ublizac zycze wszystkiego dobrego i na trwale juz spadam chciałem podyskutowac o tym problemie i moze w czyms pomóc ale tutaj jest pełno agresji żegnajcie Paweł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
paweł napisał:
przepraszam Cię szanowny gościu że cie ubodłem, tym kapslokiem, ale proszę mi nie ublizac zycze wszystkiego dobrego i na trwale juz spadam chciałem podyskutowac o tym problemie i moze w czyms pomóc ale tutaj jest pełno agresji żegnajcie Paweł
PA, PA, PA - PANIE OBRAŻALSKI PAWEŁKU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawle, forum nie jest dobrym miejscem do działania. Tutaj czas spędzają głównie Ci, którzy nic nie robią i jedynie narzekać potrafią. Jak chce się coś zmienić, to trzeba pójść na spotkanie gdy jest organizowane, zasięgnąć wiadomości w urzędzie czy u radnego, zorientować się w sytuacji, wiedzieć co się wokół dzieje. Jak sam zobaczyłeś ludzie tutaj nie nadają się do współdziałania w jakiejkolwiek sprawie, no chyba że w szkalowaniu kogoś. Są agresywni w wypowiedziach, bo mają za sobą internetową "anonimowość". Najłatwiej jest usiąść na tyłku, czekać aż TV się zainteresuje sprawą i marudzić. Tłuściec przespał sprawę ze zjazdami na pola i podwórka, Jelnica z torami, teraz Misie. Jak się ludzie nie dopominają swojego, to skąd wójt czy ktoś inny ma wiedzieć, że coś się komuś nie podoba? Przestańmy spać i swoje postulaty zgłaszajmy w odpowiednim czasie, a nie jak to zwykle po fakcie i nie tam gdzie trzeba. Pozdrawiam wszystkich spiochów z Miś i Jelnicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga przez tory do Przychód jest drogą gminną, więc to od radnych i wójta zależy, czy będzie ta droga wyasfaltowana. Ale czy żrący się z wójtem Zbaracki będzie potrafił przekonać go do swoich racji??? W mieście takim Zbarackim jest radny Ślósarski, który podobnie wyciąga burmistrzowi wszystkie brudy i nie trafione decyzje. Ale tenże Ślósarski potrafił przekonać burmistrza do swoich racji i miasto dołoży do naprawy drogi, o którą walczył. Czy Zbaracki będzie tak potrafił? I nie piszcie, że jak jest z opozycji to nic się nie da załatwić, bo w mieście się udało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym roku lubelski oddział GDDKiA planuje remont drogi z Międzyrzeca do Łukowiska (do granicy województwa). Znając życie to jak już będą wykonane wszystkie plany i ruszą prace, obudzą się ludzie z Halas, Dołhołęki i Łukowiska, że coś im ta droga nie pasi. A potem z pretensjami: nikt nam nie powiedział! Tacy są mieszkańcy w gminie Międzyrzec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam te Wasze wypociny i niestety zmuszony jestem wyrazić swoją opinię. Jeśli chodzi o przejazd w Misiach to pamiętam, że mieszkańcy na zebraniu wiejskim z udziałem przedstawicieli kolei i Wójta Gminy zdecydowali się właśnie na takie rozwiązanie z korzyścią dla większości mieszkańców Miś i zdecydowanie dla Przychód. Według mnie wątek ten założyła osoba, której to nie pasuje, ponieważ musi cofnąć sie o 300m. Nigdy wszystkim się nie dogodzi! Przejazd wybrany przez większość mieszkańców jest o wiele bezpieczniejszy i ułatwia komunikację między mieszkańcami Miś i Przychód. Mam na myśli dojazd do kaplicy w Przychodach i szkoły w Misiach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dobrze zrozumiałem tresc pierwszego wątku tu nie chodzi o jakies 300m do nałożenia aby dostac się do przejazdu. Chyba tutaj chodzi o to, że ta droga łącząca Misie z Przychodami będzie piaszczysta nie utwardzona. Kolej umywa ręce i wójt nie daje na to kasy. Ja tak to zrozumiałem. Szkoda, że nikt z MIS nie wypowie się konkretnie, o co chodzi. MISIACY pionformujcie swojego sołtysa i zdopingujcie Go niech się wypowie konkretnie na forum o co tutaj chodzi. Bo to są tylko nasze gdybania - może, może. Morze szerokie i głębokie. Czy on błyszczy tylko w gazecie? A może on nie ma neta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Pawle, forum nie jest dobrym miejscem do działania. Tutaj czas spędzają głównie Ci, którzy nic nie robią i jedynie narzekać potrafią. Jak chce się coś zmienić, to trzeba pójść na spotkanie gdy jest organizowane, zasięgnąć wiadomości w urzędzie czy u radnego, zorientować się w sytuacji, wiedzieć co się wokół dzieje. Jak sam zobaczyłeś ludzie tutaj nie nadają się do współdziałania w jakiejkolwiek sprawie, no chyba że w szkalowaniu kogoś. Są agresywni w wypowiedziach, bo mają za sobą internetową "anonimowość". Najłatwiej jest usiąść na tyłku, czekać aż TV się zainteresuje sprawą i marudzić. Tłuściec przespał sprawę ze zjazdami na pola i podwórka, Jelnica z torami, teraz Misie. Jak się ludzie nie dopominają swojego, to skąd wójt czy ktoś inny ma wiedzieć, że coś się komuś nie podoba? Przestańmy spać i swoje postulaty zgłaszajmy w odpowiednim czasie, a nie jak to zwykle po fakcie i nie tam gdzie trzeba. Pozdrawiam wszystkich spiochów z Miś i Jelnicy.
SKORO NIE WIE TO PO CO JEST WÓJTEM NIECH SPIEPRZA DO KOSZELÓWKI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
SKORO NIE WIE TO PO CO JEST WÓJTEM NIECH SPIEPRZA DO KOSZELÓWKI.
Polecam czytanie ze zrozumieniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co zdrogą z Przychód do Miś. Czyżby sprawa już załatwiona? Wystarczył tylko jeden artykuł we Wspólnocie - to jest siła prasy. A Jelnica co ? Nie ma mocnych, takie są prawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co z drogą to trzeba zapytać (nieza)radnego zbarańskiego i niech nie udaje barana, że nie wie co się wokół dzieje i jak zaprzepaszcza kolejne możliwe budowy dróg w Misiach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...