Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dwaj bracia rozbili się audi A6

Utworzony przez benek, 24 maja 2009 r. o 17:22
~qwerty~ Lebiedziew... a co TY kurw... masz do Lebiedziewa??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wezcie wy sie wszysycy zastanowcie,niektorzy to chyba szukaja sensacji,bo nie wierze w to ,ze normalny czlowiek majacy sumienie w takiej sytuacji bedzie rozwlekal sprawe! Moze Ci co ich nie znaja tak mysla,ale to idiotyzm,dla nas ,znajomych chlopcow to jest to tragedia i w obecnej chwili liczy sie tylko i wylacznie ich zycie i zdrowie ,a reszta jest najmniej wazna,co to za roznica jakim samochodem jechali i czy kierowca mial prawko,trzezwym kierowcom zdarzaja sie podobne sytuacje i co jakos wtedy nie ma durnych domnieman?? A czy ktos z tych smialkow zastanowil sie co w obecnej chwili czuje rodzina,bliscy,znajomi,dziewczyna poszkodowanego?/Napewno nie i nie wierze w to ,ze gdyby ktos mial sece to pisalby takie bzdury....Czsau nikt nie cofnie,to co sie stalo bedzie z pewnoscia nauczka dla wielu,ale prosze skonczcie juz wypisywanie tych glupot,bo dzisiaj oni a skad wiecie co przyniesie wam los nastepnego dnia... I nikt z nas nie zyczy wam abyscie przezyli cos podobnego! Bo nie nalezy do przyjemnosci czekanie na kazda wiadomosc o polepszeniu stanu zdrowia ani siedzenie przy nich... takze zakonczcie te chore insynuacje,bo nikt madry nie bedzie tego faktu komentowal ,co sie stalo to sie nie odstanie... My wierzymy w to ,ze chlopcy yjda z tego calo i juz niedlugo bedziemy z nimi normalnie rozmawiac i sie spotykac,jestesmy z wami i trzymamy za was kciuki!!!! Powrotu do zdrowia nasze Sakrby(Mężu:P)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może i kasa uderzyła do głowy ale nie ma się co czepiać młodych....! Wszystko jest dla ludzi ale z głową...!!!! Jadąc na imprezę jedziemy się pobawić a nie sie napić wiedząc że trzeba wrócić za kierownicą!!!!!! No cóż tak to już w życiu bywa że popełniamy jakieś błędy i uczymy się na błędach ale czasami po czasie zauważamy te błędy!!!!!! W tym momencie możemy życzyć chłopakom szczęścia i szybkiego powrotu do zdrowia:*!!!!!!!! Choć zapewne z jednym z nich będzie to trudne!!!!! Cóż trzymajmy za starszego kciuki a młodszy musi teraz zapłacić za swoje błędy!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jljgl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MIAŁEŚ WYPADEK, DOZNAŁEŚ OBRAŻEŃ CIAŁA JAKO PASAŻER, KIEROWCA, PIESZY, ROWERZYSTA, LUB STRACIŁEŚ W WYPADKU KOGOŚ BLISKIEGO SPRAWDŹ CZY NALEŻY CI SIĘ ODSZKODOWANIE. ZADZWOŃ DO NAS, UDZIELIMY PORADY, POMOŻEMY W DOCHODZENIU ODSZKODOWANIA. BEZ ŻADNYCH OPŁAT WSTĘPNYCH!!!! STANDARDOWA PROWIZJA 15 % + VAT KONTAKT: wypadek@aksedo.pl 660 450 000 022 498 06 56/57 ######
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie to co wy tu piszczecie jest poprostu chore... Az zal to czytac. Połowa z was co tu pisze nie zna ich i najzwyczajniej w swiecie i pisze takie bzdury z ludzkiej złośliwości. A gdyby tak którys z was byl na ich miejscu lub na miejscu ich rodziny nie bylby taki cwany. To sa super chłopcy a taka jest natura ludzka,ze kazdy popełnia bledy i oni o tym wiedza. I nie piszcie tu o cwaniakach lub o tym ze kasa przewróciła im w głowie bo to nie prawda trzeba sie modlic o to zeby wszystko skonczyło sie dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie ktorzy pisza takie glupoty sa chorzy, anonimowo sie wypowiadaja w internecie bo w zyciu nie maja nic do powiedzenia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda chłopakow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DO TEGO OD SŁOMY PISZESZ Z WŁASNEGO DOŚWIADCZENIA ŻE TO PRZESZKADZA BRAWO NIKT POZA TOBĄ TEGO NIE TESTOWAŁ JA MAM CALIBRE I CO KAŻDY MA CO LUBI A TYLKO WIEŚNIAK KOMENTUJE CUDZĄ WŁASNOŚĆ A CO DO WYPADKU KTO DAJE SZCZENIAKOWI BEZ DOŚWIADCZENIA SAMOCHÓD A JAK BY WJECHAŁ W LUDZI LUB DZIECI TEŻ BY BYŁO ŻAL TAKEJ NIE ODPOWIEDZIALNOŚCI DOBRZE ŻE NIKT NIE ZGINOŁ PRZEZ TĄ GŁUPOTE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brat zabił brata pogratulować ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
goblin ty jesteś dno normalnie świnia tarzająca się we własnym gnoju!!! Pisać takie słowa właśnie w trakcie pogrzebu! Życzę ci żebyś zdechł pod płotem i żeby brat lub siostra nie podała ci ręki bo jesteś baran i nie wart tego żeby ktokolwiek ci pomógł!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przeczytaj "~Gość~" co napisałeś poprawiłeś sobie humor obrażając mnie? Ja stwierdziłem fakt, współczuje dla rodziny i znajomych ale, gdyby tam jechał ktoś inny i wjechali na czołówkę to ja bym pomógł własnoręcznie takiego kierowce dobić gdyby przeżył. Jeśli nie ma się uprawnień do kierowania pojazdem to się nie jeździ, i się nie pije jak się jeździ, nawet jak ma się uprawnienia. Chłopak do końca życia będzie nosić brata na sumieniu i szczęście w nieszczęściu że tylko jego. Ja Tobie nie życzę tego czego Ty mi życzysz, bo nie jestem tu żeby kogokolwiek obrażać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA jestem piewien ze on jezdzi lepiej od Ciebie... A że wyszlo jak wyszlo to niestety nie mozemy nic na to poradzic i napewno nie trzeba dobijac tylko pomoc ale zawsze sie trafi taki bałwan jak Ty... Naprawde szkoda mi Ciebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wątpię w jego zdolności za kierownicą, a zwłaszcza po alkoholu jest bezpieczniejszym kierowcą i jak się domyślam na dobrze znanej mu drodze to pokazał ;/. Tak masz rację wyszło jak wyszło, nie udało się dojechać z baru do domu bez trupów;/. Tobie jest szkoda mnie, a dla mnie jest szkoda takich ludzi, którzy zabijają z premedytacją...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widac ze znasz wszystko ze szczegolami....;/ Po pierwsze nie jechal z zadnego baru po drugie niee z premedytacja... czlowieku opanuj sie napewno bys inaczej gadal jak by to byl ktos kogo znasz bardzo dobrze... nie zycze Ci tego uwierz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gooosc napisał:
JA jestem piewien ze on jezdzi lepiej od Ciebie... A że wyszlo jak wyszlo to niestety nie mozemy nic na to poradzic i napewno nie trzeba dobijac tylko pomoc ale zawsze sie trafi taki bałwan jak Ty... Naprawde szkoda mi Ciebie
WŁAŚNIE WIDAĆ JEGO ZDOLNOŚCI A TY JESTEŚ deb*** I TAK SAMO MASZ POJĘCIE O PROWADZENIU SAMOCHODU JAK ON JEŻELI PISZESZ BZDURY ŻE 16 LATEK JEST DOBRYM KIEROWCĄ NIE UBLIŻAJ DOBRYM KIEROWCĄ KRETYNIE BO ŻEBY SIĘ UWARZAĆ ZA KIEROWCE TRZEBA MIEĆ DOŚWIADCZENIE A NIE CHORE FANTAZJE MOŻE DOBRZE JEZDZI ALE ROWEREM A NIE SAMOCHODEM A TO NIE TO SAMO CHYBA UWARZASZ INACZEJ NIE ŻAL MI GNOJA TYLKO I DOBRZE ŻE NIKT POSTRONNY NIE UCIERPIAŁ PRZEZ KRETYNA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chamie jeb*** zamknij morde, Lepiej nie wchodz na tą strone i nie pisz nic bo to nie twoja sprawa czy jeżdził dobrze czy żle... Żal mi ciebie że jesteś taki poryty wiesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~~xxxxx~~ ma tutaj rację
Chamie jeb*** zamknij morde, Lepiej nie wchodz na tą strone i nie pisz nic bo to nie twoja sprawa czy jeżdził dobrze czy żle... Żal mi ciebie że jesteś taki poryty wiesz
piszesz że to nie jego sprawa, ale gdyby ~~xxxxx~~ albo ja albo ktoś inny tam jechał z naprzeciwka i akurat tak wyszło, że doszłoby do zderzenia a Ty dalej byś uważał że to dobry super kierowca. Ostatnio podobny był wypadek z 17 latkiem, który zabił niewinną 16latkę. Matka 17 latka jeszcze go broni,że to nie jego wina. Ty tak samo bronisz tego mordercę. Widać przy okazji twoją inteligencję w Twoich wypowiedziach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...