Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dwóch pijanych mężczyzn uciekło w bmw

Utworzony przez ~pazdzioch~, 7 lutego 2010 r. o 14:35
Wiadomo BMW i wszystko jasne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BMW - Bryka Młodego Wieśniaka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już macie pozmiatane zatrzymane prawo jazdy okres jednego roku i sześciu miesięcy a drugi na rok i osiem miesięcy jak policja ustali który kierował ,a teraz ponowny egzamin na prawko powodzenie życzę badania w wojewódzkim ośrodku medycyny pracy w lublinie i badania psychologiczne życzę powodzenia Zatrzymają wam na minimum tyle co napisałem myślałeś ze jak się przyznałeś to mniejszy wymiar kary nie mam mowy !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BMW Bo Ma Wyje*ane na stereotypy jakie siejesz o właścicielach aut tej marki.. z zazdrości cwaniaku ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja napisał:
BMW Bo Ma Wyje*ane na stereotypy jakie siejesz o właścicielach aut tej marki.. z zazdrości cwaniaku ;]
Twoja odpowiedz swiadczy tylko tyle, ze bart mial racje .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...