Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dyrektor oskarżony o oszustwo na... korzyść miasta

Utworzony przez Cyziu, 2 lutego 2012 o 11:35
a co mnie to obchodzi że on nie zyskał korzyści osobistych? Okradł ludzi, wyrządził im krzywde... Powinien zostać odwołany ze stanowiska ze skutkiem natychmiastowym oraz zwrócić pieniadze poszkodowanym, najlepiej z własnej kieszenie, odechciałoby mu się wiecej przekrętów... Złodzieje!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Urzędnicza zorganizowana banda okradająca ludzi. Rebublika kolesiów. Nie dość, że "dyrektor" działał bezprawnie, to miał poprcie władz miasta. To tylko w RP. Demokracja, psia ich urzędnicza mac. Przestrzegaj prawa, a nie szukasz wyjasnień/wymówek. Urzędniku - szkodniku.
0
A czy przypadkiem miasto nie musi teraz zwracać tych bezprawnie pobranych pieniędzy? Burmistrz powinien wszystko szybko uregulować a jak tego nie zrobi to pozew zbiorowy do sądu i jeszcze kosztami go obciążyć!
0
Ciekawe jak wysokie premie dostał Pan Dyrektor za swoje działania na korzyść miasta...?
0
Towarzystwo nie płaciło czynszu.Facet spowodował,że długi względem miasta zostały uregulowane. Nikt nikogo nie okradł matoły.Jak się ma długi to trzeba je spłacać a nie wypisywać pierdoły o bezprawiu. Inaczej byś jeden z drugim jazgotał gdyby to Tobie ktoś zalegał ze spłatą należności.
0
Mój sąsiad od blisko dwóch lat obiecywał, że odda mi pieniądze. Wylądował prawdopodobnie w psychiatryku a żona mówi, że nie zamierza pokrywać męża długów. Nawet sąd miałby kłopoty takiego osądzić? Dobrze, że nie są to wielkie pieniądze, ale tak załatwić sąsiada co w pewnym sensie akceptuje małżonka to już skandal! Ja dalej czekam!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: