Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dzięki Bogu,że idzie odwilż- nikt nie odśnieża Miedzyrzeca

Utworzony przez Gość, 21 grudnia 2009 r. o 21:47
Pawlak napisał:
Pewnie po prostu wpadł w przerębel i... pooooszedł pod lód ! Jeśli to prawda to jeszcze wypłynie i wtedy to dopiero narobi smrodu, bo coś to się zbyt podejrzanie gładko wszystko układa.No a co z Księdzem bo niepewny element jest tak czy owak.
No wiesz, Pawlak, może wypłynie, może nie wypłynie, różnie to bywa. Nie wiem czy stawy Żelizna mają połączenie z Krzną ? Jesli tak, to możemy spodziewać się że gdzieś tak koło kwietnia może wypłynąć w Białej, albo i wcześniej bo przecież płynąłby z prądem. Najgorzej to mi żal tych 290 zł które był mi winien. Teraz to już zapij wodą ! Ech, narobił nam biedy, narobił !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
No a co z Księdzem bo niepewny element jest tak czy owak.[/i]
Tym przyjacielem TW Filozofa ? Ale on podobno palił ale się nie zaciągał ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
duży napisał:
Tym przyjacielem TW Filozofa ? Ale on podobno palił ale się nie zaciągał ?
Duży Ty się chyba dzisiaj zaciągałeś bo coś bardzo zmiękłeś. Tak i wykonywał tylko rozkazy a Jaruzelski polski bohater narodowy - no mercy - zdrajcom i szubrawcom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
[i]Duży Ty się chyba dzisiaj zaciągałeś bo coś bardzo zmiękłeś.
Wiesz Pawlak, trochę te Święta działają na mnie rozleniwiająco. No i martwię się o Gamona. A zobacz na www.bibula.com ciekawy art. W.Łysiaka "Teczka lubelskiego arcybiskupa". Jakich to ciekawych czasów dożyliśmy - zobacz, TW został Prymasem Polski ! Ale jajca !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieskanka napisał:
Miast jest nieodsnieżone bo na usuwanie śniegu nie można zaciągnąć kredytu a innych pieniędzy miasto już nie posiada,wszystkie zostały przefiukane przez wizjonera i jego dwór.A prawdiwe zadłużenie miasto osiągnie dopiero w przyszłym roku bo wszystko co planują zrobić to będzie na kredyt,a odsetki wyniosą więcej niż rocznie wydawano na inwestycje -- grubo ponad 2mil.zł trzeba już w Nowym Roku przeznaczyć na odsetki a fala kredytowa dopiero nas czeka!!!
Nic mnie to nie obchodzi, ja płacę wszystkie podatki do kasy miasta w terminie, więc domagam się odsnieżania. A swoją droga, czy straż miejska może wykonać zarzadzenie burmistrza o odśniezaniu chodników przez włascicieli kamienic? Wynajmują za grubą forsę lokale na parterach , a nawet miotły w ręku nie mieli przez te dni , kiedy padał i pada śnieg. Wielcy biznesmeni więc, może komus zaplacicie za taka robotę? Nie dość ,ze krzywa kostka , która niszczy obuwie , to do tego gruba warstwa sniegu. Ciekawe, kto odpowie za załamania na naszych chodnikach/ Czy wladze miasta tylko samochodem jeżdżą,ze tego nie widzą? To obłęd, chyba niewiele trzeba,żeby strażnik miejski zaczął egzekować prawo lokalne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Dzisiejsza jazda po ulicach Miedzyrzeca to jak loteria- uda się czy nie przejechać spokojnie. Lód i snieg nawet na głównych ulicach, na skrzyzowaniach samochody pięknie się slizgają, chodniki nie odgarnięte nawet na słynnym placu. Przez 3 dni nikt nie jechał pługiem, można sanie do koni zaprzęgać... Kto odpowiada za taki stan rzeczy? Pytam się poważnie, bo może warto za rok wystartować w przetargu na odśnieżanie miasta? Nic nie robić i brać kasiorę... Kto i ile zarobi na tej zimie ?
ludzie pamiętacie, to miał być: DOBRY CZAS NA DOBRE ZMIANY... tak obiecywał pan Grzyb... ludzie pamiętacie, za burmistrza Lesiuka zawsze było miasto odśnieżone... GŁOSUJ NA LESIUKA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nic mnie to nie obchodzi, ja płacę wszystkie podatki do kasy miasta w terminie, więc domagam się odsnieżania. A swoją droga, czy straż miejska może wykonać zarzadzenie burmistrza o odśniezaniu chodników przez włascicieli kamienic? Wynajmują za grubą forsę lokale na parterach , a nawet miotły w ręku nie mieli przez te dni , kiedy padał i pada śnieg. Wielcy biznesmeni więc, może komus zaplacicie za taka robotę? Nie dość ,ze krzywa kostka , która niszczy obuwie , to do tego gruba warstwa sniegu. Ciekawe, kto odpowie za załamania na naszych chodnikach/ Czy wladze miasta tylko samochodem jeżdżą,ze tego nie widzą? To obłęd, chyba niewiele trzeba,żeby strażnik miejski zaczął egzekować prawo lokalne?
Strażnicy nie mają czasu na takie bzdety zajmują się poważnymi sprawami np: asustują przy robieniu zdjęć wynajętym fotoradarem na obwodnicy,rozwoża korespondencję,podwożą urzędniczki i członków rodziny i wiele innych ciekawych prac .A kontrole sprzątania śneigu mają dopiero zaplanowane na maj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nic mnie to nie obchodzi, ja płacę wszystkie podatki do kasy miasta w terminie, więc domagam się odsnieżania.
To dobrze że płacisz podatki, tak trzeba. A domagać się to ty możesz ! Zima to jest zima i śnieg na chodnikach był, jest i bedzie ! Nic na to nie poradzę ! Odwal się ode mnie ! Czekajcie wiosny. Będzie dobrze !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
burmiszcz napisał:
To dobrze że płacisz podatki, tak trzeba. A domagać się to ty możesz ! Zima to jest zima i śnieg na chodnikach był, jest i bedzie ! Nic na to nie poradzę ! Odwal się ode mnie ! Czekajcie wiosny. Będzie dobrze !
Burmiszczu zapomniałeś o zbliżających się wyborach? Polegniesz z kretesem za takie wypowiedzi. Czekam jesieni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~wyborca~ napisał:
Burmiszczu zapomniałeś o zbliżających się wyborach? Polegniesz z kretesem za takie wypowiedzi. Czekam jesieni
Spokojna twoja główka ! Nie polegnę bo lud mnię kocha ! A kto jeśli nie ja ? Macie lepszego ? A wienc szarap !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
burmiszcz napisał:
Spokojna twoja główka ! Nie polegnę bo lud mnię kocha ! A kto jeśli nie ja ? Macie lepszego ? A wienc szarap !
Szarap end draiw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~wyborca~ napisał:
Szarap end draiw
Coś tak czuję że ty mnie Wyborco nie lubisz. Dlaczego ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
burmiszcz napisał:
Coś tak czuję że ty mnie Wyborco nie lubisz. Dlaczego ?
Mylisz się.To w trosce o burmiszcza dobro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
APEL DO WSZYSTKICH UCZCIWYCH !!! Zachęcaj WSZYSTKICH, kogo tylko możesz, aby w jesiennych wyborach samorządowych, KAŻDY Z NAS zagłosował PRZECIWKO PSL-owcom !!! NASZ GŁOS - "PRZECIWKO IM" - DLA DOBRA NASZEJ PODLASKIE ZIEMI !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZY JAK BĘDĄ PRZEZ PANA GRZYBA POŁOŻONE MATY ANTY-POŚLIZGOWE, TO BĘDĄ PRZEZ KOGOŚ ODŚNIEŻANE?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CHOLEWKA.. ZA SZYBKO PRZYMKNĘLI MARIANA S. NIE MA FAKTUR JEST ŚNIEG
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Go%C5%9B%C4%87 napisał:
„Akcja zima” w mieście Międzyrzec Podlaski - rok 2007 Tegoroczna zima jest szczególnym czasem dla międzyrzeckich samorządowców i władz miasta, ze względu na dość krótki czas, jaki upłynął od objęcia funkcji Burmistrza Miasta Międzyrzec Podlaski przez Artura Grzyba. Zgodnie z zamysłem swojego szefa, Zastępca Burmistrza Miasta Międzyrzec Podlaski Tadeusz Ługowski, jako koordynator „akcji zima” nie omieszkał odnieść się do znajomości zagadnień związanych z zimowym utrzymaniem ciągów komunikacyjnych na terenie miasta przez miejskich radnych, ze szczególnym uwzględnieniem tych, którym wyborcy po raz kolejny powierzyli mandat. Niezależnie od sposobu koordynacji działań poszczególnych członków sztabu „akcji zima” w latach minionych aktualnie międzyrzeccy radni zostali upoważnieni do pozyskiwania informacji w zakresie potrzeb związanych odśnieżaniem ulic, chodników, parkingów, usuwaniem nawisów śnieżnych i zagrażających bezpieczeństwu mieszkańców sopli lodu. Informacje te radni przekazują w godzinach pracy Urzędu Miasta pracownikom Wydziału Zarządzania Mieniem Komunalnym, a po godzinie 15:30 upoważnieni są przekazywać wszelkie informacje na telefon służbowy koordynatora „akcji zima”, który jest czynny 24 godziny na dobę. Telefon kontaktowy do Wydziału Zarządzania Mieniem Komunalnym w sprawach związanych z „akcją zima”: Naczelnik Wydziału (083 3717690) oraz Zastępca Naczelnika Wydziału (083 3717691). Napływ informacji bezpośrednio od radnych jako reprezentantów mieszkańców miasta uczyni działania sztabu „akcji zima” zdecydowanie bardziej efektywnymi umożliwiając jednocześnie nieomalże natychmiastową reakcję na przekazane sygnały. Burmistrz Miasta Międzyrzec Podlaski Artur Grzyb bardzo serdecznie z góry dziękuje wszystkim mieszkańcom miasta za przekazane informacje. Władze miasta chciałyby także przeprosić mieszkańców i przyjezdnych za utrudnienia w ruchu na terenie miasta Międzyrzec Podlaski... www.miedzyrzec.pl/um/ tel. (083) 3717789 fax (083) 3717790 Urząd Miasta Międzyrzec Podlaski e-mail: miasto@miedzyrzec.pl WICE ŁUGOWSKIEMU ZAPAŁU STARCZYŁO NA JEDEN SEZON??? DZIWNYM TRAFEM NIEDŁUGO PO TEJ "AKCJI" NASTĄPIŁA AKCJA W RADZIE I KONIEC "miejskich radnych, ze szczególnym uwzględnieniem tych, którym wyborcy po raz kolejny powierzyli mandat"...
JEST "ZAPAŁ" WŁODARZY MIASTA DO ODŚNIEŻANIA PRZED WYBORAMI, BO WYBORCY NIE LUBIĄ, GDY ZIMA ZASKAKUJE WŁADZE? CIEKAWE CZY MOŻE SAMI OSOBIŚCIE Z ŁOPATAMI BĘDĄ CZYN SPOŁECZNY WYKONYWAĆ? TEN ŚNIEG ŹLE WRÓŻY GRZYBOWI PRZED II TURĄ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Go%C5%9B%C4%87 napisał:
ludzie pamiętacie, to miał być: DOBRY CZAS NA DOBRE ZMIANY... tak obiecywał pan Grzyb... ludzie pamiętacie, za burmistrza Lesiuka zawsze było miasto odśnieżone... GŁOSUJ NA LESIUKA!
GŁOSUJ NA LESIUKA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd w naszym Mieście tyle fałszu, obłudy i zakłamania? W moim wyobrażeniu chciałem zobaczyć przy jednym stole Panów: Grzyba, Duszka, Lesiuka i usłyszeć co mogą i co chcą zaproponować Miastu i jego mieszkańcom. Niestety, wszystko odbywa się po przez papierowy przekaz. Jedynie Duszek wyszedł na Plac J.P. II i próbował podjąć dialog. Dziwne, ale ludzie ci odważniejsi zamienili kilka zdań. Reszta przestraszona lub zniesmaczona PiS-em unikała takiego kontaktu. Strach zdominował naszą lokalną demokrację. Z obrzydzeniem patrzę na uciekanie się do tego by sądy rozstrzygały spory wynikające z krytyki wyborczej. Mam wątpliwości czy można dojść prawdy, kiedy pismo samorządowe nie dokonuje pełnego przekazu informacji. Nie ma też pełnej informacji o zadłużeniu miasta. Rzeczą oczywistą powinno być, że akurat w tym temacie powinny znaleźć się wyczerpujące informacje. Ja osobiście chcę wiedzieć jakie wydano pieniądze na planowane inwestycje, a jakie są związane z propagandą wyborczą. Dla mnie jest to ważne, bo wszyscy kandydaci ubiegający się o mandat radnego, burmistrza, powinni mieć jednakowe szanse, a nie ci co mogą manipulować budżetem. Dlatego, że jest dużo tych sztuczek, które sprowadzają się do interpretacji ,,prawda" lub ,,kłamstwo" wyborcze, utwierdzają mnie, że ci którzy mają obecnie monopol na władzę nie chcą się poddać społecznej weryfikacji.Buta, arogancja ludzi którzy są uwikłani w różne powiązania, którzy byli i są w kręgu zainteresowania organów ścigania nie wzbudzają mego zaufania i dla zachowania poprawności politycznej, nie powinni się angażować w wybory. Zasada przejrzystości została podeptana, a ci którzy zamiast okazać trochę pokory wobec społeczeństwa grają pierwsze skrzypce osądzając innych. Tak samo ludzie którzy są odpowiedzialni za zarządzanie mieniem komunalnym, nie wykazali, że ich działania służą dobru wspólnemu, a przeciwnie byli zainteresowani jak największymi profitami dla siebie za funkcjonowanie w układzie niejasnych powiązań, to wzbudza pogardę. Oceniając obecną sytuację, możemy zdecydować, że zamykamy oczy i udajemy że nic nie widzimy i nic nie słyszymy, a to nasze narzekanie jest bo jest, żeby komuś się przypodobać dla własnej wygody, albo mówimy nie i stawiamy na Lesiuka by w części uzyskać kontrolę w mieście nad przejrzystością funkcjonowania życia samorządowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ilu wyborców ubędzie Grzybowi po tym ataku zimy, bo miasto coraz bardziej zasypane? Czyżby magistrat się poddał już?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...