Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dzięki Bogu,że idzie odwilż- nikt nie odśnieża Miedzyrzeca

Utworzony przez Gość, 21 grudnia 2009 r. o 21:47
przestan pisac bzdety. Nawet na drogach miedzynarodowych o pierwszym stopniu odsnieżania sprząta sie dopiero 5 godzin po zaprzestaniu opadów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
przestan pisac bzdety. Nawet na drogach miedzynarodowych o pierwszym stopniu odsnieżania sprząta sie dopiero 5 godzin po zaprzestaniu opadów.
Słuchaj pan, a jak służby komunalne mają dbać o zachowanie przejezdności dróg? Babcie i dzieci mogą po 5-ciu godzinach wyjść z domu jak przestanie padać śnieg? Straż ma przyjechać po 5 godzinach jak się spali chałupa, a jak ma dojechać pogotowie jak pługi i solarki będą wyczekiwać! Sypnąłeś bzdetami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pamiętam,aby za Lesiuka miasto było zawsze odśnieżone.Natomiast pamiętam,że było brudne z krzywymi chodnikami,beż ścieżek rowerowych z kałużami na parkingach osiedlowych,bez przyzwoitych,bezpiecznych placów zabaw,bez estetycznych ławeczek przy głównych ulicach i wielu innych rzeczy.I dlatego kochani Międzyrzecczanie głosujmy na p.Grzyba i niech dalej dla nas pracuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie na osiedlu 3 pługi odsnieżają, nie ma żadnego problemu z przejazdem.Jeżeli tak jest wszędzie to tylko się trzeba cieszyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na moim osiedlu w centrum miasta wśród gęstej zabudowy od rana łopatują mieszkańcy przerzucając tony śniegu, aby przejechać albo wydostać zakopane auto ze zwałów śniegu.
Gość napisał:
U mnie na osiedlu 3 pługi odsnieżają, nie ma żadnego problemu z przejazdem.Jeżeli tak jest wszędzie to tylko się trzeba cieszyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
U mnie na osiedlu 3 pługi odsnieżają, nie ma żadnego problemu z przejazdem.Jeżeli tak jest wszędzie to tylko się trzeba cieszyć.
Ja patrzę kiedy te pługi przejadą przez moje osiedle, ale to będzie czekaj tatko latka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
U mnie na osiedlu 3 pługi odsnieżają, nie ma żadnego problemu z przejazdem.Jeżeli tak jest wszędzie to tylko się trzeba cieszyć.
A gdzie to twoje osiedle? Bo na moim pół metra śniegu, Napisz, to tam sobie przejdę na piechotę, bo mam gumofilce...i zobaczę ten cud. Dawaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze pada- miasto księżycowe... Uwaga, nie chorujcie, nie rodźcie, nie jedźcie do pracy, nie wolno korzystać z piecykó-straż też nie dojedzie z powodu ciągłych opadów śniegu ..........
Gość napisał:
przestan pisac bzdety. Nawet na drogach miedzynarodowych o pierwszym stopniu odsnieżania sprząta sie dopiero 5 godzin po zaprzestaniu opadów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Go%C5%9B%C4%87 napisał:
przestan pisac bzdety. Nawet na drogach miedzynarodowych o pierwszym stopniu odsnieżania sprząta sie dopiero 5 godzin po zaprzestaniu opadów.
panie Arturze dlaczego "chodniczki wyborcze" w mieście nie są odśnieżone? zima przyszła, więc trzeba też myśleć o wyborcach a nie tylko o wyborach! panie Arturze to była pana pierwsza i ostatnia kadencja? ta zima pana Artura już pokonała, bo ludzie psioczą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
panie Arturze dlaczego "chodniczki wyborcze" w mieście nie są odśnieżone? zima przyszła, więc trzeba też myśleć o wyborcach a nie tylko o wyborach! panie Arturze to była pana pierwsza i ostatnia kadencja? ta zima pana Artura już pokonała, bo ludzie psioczą!
Sztab kryzysowy PUK, o przepraszam wyborczy, skupił się na opracowywaniu odezwy. Trzeba wygrać wybory. Zima przyszła i w odpowiednim czasie sama odejdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
panie Arturze dlaczego "chodniczki wyborcze" w mieście nie są odśnieżone? zima przyszła, więc trzeba też myśleć o wyborcach a nie tylko o wyborach! panie Arturze to była pana pierwsza i ostatnia kadencja? ta zima pana Artura już pokonała, bo ludzie psioczą!
Szkoda,że nie ma wyborów w każdym roku.Poprzedniej zimy chodnik ulicy Kościelnej był nie odśnieżony przez cała zimę dopiero wiosna zmogła prawie metrową pokrywę śniegu.Najdziwniejsze,że to kościół parafialny Burmistrza i jego przyjaciela "wielebnego" dziekana a żadnemu jakoś nie przeszkadzało ,że ludzie zwłaszcza starsi nie mogli dojść do swojej świątyni.Może teraz na kilka dni przed wyborami uda się odśnieżyć ulicę.ńam wypada się modlić aby więcej śnieg nie padał jak nie daj Bożę wygra Grzyb.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ALE DROGI DO TULIŁOWA I RZECZYCY ODŚNIEŻONE? NASI WŁODARZE SPOKOJNIE DOJECHALI DO UM "PRACOWAĆ"?
Nie wiem jak Rzeczyca, ale Tuliłów zasypany. Nikt tego nie ruszył jak dotąd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bunia napisał:
Nie wiem jak Rzeczyca, ale Tuliłów zasypany. Nikt tego nie ruszył jak dotąd.
A Bóczek przykrył wszystko białą pierzynką, jest bialutko, a w niedzielę pójdziem i zagłosujem na Lesiuka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
parafianin napisał:
Poprzedniej zimy chodnik ulicy Kościelnej był nie odśnieżony przez cała zimę dopiero wiosna zmogła prawie metrową pokrywę śniegu. Najdziwniejsze,że to kościół parafialny Burmistrza i jego przyjaciela "wielebnego" dziekana a żadnemu jakoś nie przeszkadzało, że ludzie zwłaszcza starsi nie mogli dojść do swojej świątyni. Może teraz na kilka dni przed wyborami uda się odśnieżyć ulicę. Nam wypada się modlić, aby więcej śnieg nie padał jak nie daj Bożę wygra Grzyb.
To chyba nie może być prawda? Przecież burmistrz Grzyb w szczególny sposób zadbał o osoby starsze, niepełnosprawne, kobiety na szpilkach, matki z wózkami i ułożył na skwerku maty anty-poślizgowe za grube tysiące złotych! To dlaczego miałyby chodników przez całą zimę nie odśnieżać? A maty na skwerku odśnieżone chociaż? A co do wielebnego to ksiądz dziekan wypasionym audi śmiga i po chodnikach nie lata. Ale lepiej na zimne dmuchać i wypada się modlić, aby więcej śnieg nie padał jak nie daj Bożę wygra Grzyb!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A poseł Żmijan nie interweniuje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To chyba nie może być prawda? Przecież burmistrz Grzyb w szczególny sposób zadbał o osoby starsze, niepełnosprawne, kobiety na szpilkach, matki z wózkami i ułożył na skwerku maty anty-poślizgowe za grube tysiące złotych! To dlaczego miałyby chodników przez całą zimę nie odśnieżać? A maty na skwerku odśnieżone chociaż? A co do wielebnego to ksiądz dziekan wypasionym audi śmiga i po chodnikach nie lata. Ale lepiej na zimne dmuchać i wypada się modlić, aby więcej śnieg nie padał jak nie daj Bożę wygra Grzyb!
Grzyb nie wygra bo ja nie będę na niego głosował. Zagłosuję na Lesiuka, bo chłopisko zachował się kulturalnie, przysłał mi podziękowanie chociaż na niego wtedy nie głosowałem. A i przekonał mnie do siebie, on jest już starszy to i życie zna lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Wy nie wiecie,ze Rzeczyca i Tuliłów to gmina.W mieście wartko odśnieżają.Nie narzekać.Zasypanych samochodów Wam odśnieżać nie będą.Zatrudnić sobie lokajów i nie narzekać.A właściciele prywatnych posesji dlaczego nie odśnieżają przed swoimi włościami?To ich obowiązek.Do roboty.Nie czas na jeleni.My nie będziemy za nich płacić.Straż miejska ma pole do popisu.Zwracać uwagę orły leniwym kamienicznikom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To chyba nie może być prawda? Przecież burmistrz Grzyb w szczególny sposób zadbał o osoby starsze, niepełnosprawne, kobiety na szpilkach, matki z wózkami i ułożył na skwerku maty anty-poślizgowe za grube tysiące złotych! To dlaczego miałyby chodników przez całą zimę nie odśnieżać? A maty na skwerku odśnieżone chociaż? A co do wielebnego to ksiądz dziekan wypasionym audi śmiga i po chodnikach nie lata. Ale lepiej na zimne dmuchać i wypada się modlić, aby więcej śnieg nie padał jak nie daj Bożę wygra Grzyb!
Chwila.To inny burmistrz zadbał o osoby starsze,niepełnosprawne,kobiety na szpilkach,matki z wózkami kładąc im "wspaniałą"kostkę z odrzutu poza gatunkiem.A na maty antypoślizgowe,o ile wiem,nie zgodził się p.konserwator,więc zrobiono tyle ile było można.Więcej myślenia,a mniej bezmyślnego krytykanctwa.A to nie wywalanie kasy gdy robi się coś co trzeba poprawiać.Ale takie są efekty działania pod publiczkę:byle jak,aby zamydlić oczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Chwila.To inny burmistrz zadbał o osoby starsze,niepełnosprawne,kobiety na szpilkach,matki z wózkami kładąc im "wspaniałą"kostkę z odrzutu poza gatunkiem.A na maty antypoślizgowe,o ile wiem,nie zgodził się p.konserwator,więc zrobiono tyle ile było można.Więcej myślenia,a mniej bezmyślnego krytykanctwa.A to nie wywalanie kasy gdy robi się coś co trzeba poprawiać.Ale takie są efekty działania pod publiczkę:byle jak,aby zamydlić oczy.
Rewitalizacja Rynku prowadzona była w oparciu o projekt. Architekt musiał zadbać o to jak ma on wyglądać i jakie mają być użyte materiały. I tak to jest, wizualizacja, wizualizacją, pięknie wygląda na makiecie, a życie dostarcza niespodzianek o praktycznym znaczeniu. Co można było poprawić poprawiono. Na pewno wiele innych rzeczy na wiosnę też trzeba będzie poprawiać po obecnych inwestycjach z różnych względów. Można powiedzieć że poruszony temat powraca jak mantra, ale został przetrawiony i może należy temu dać spokój.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Go%C5%9B%C4%87 napisał:
Dzisiejsza jazda po ulicach Miedzyrzeca to jak loteria- uda się czy nie przejechać spokojnie. Lód i snieg nawet na głównych ulicach, na skrzyzowaniach samochody pięknie się slizgają, chodniki nie odgarnięte nawet na słynnym placu. Przez 3 dni nikt nie jechał pługiem, można sanie do koni zaprzęgać...Kto odpowiada za taki stan rzeczy? Nic nie robić i brać kasiorę... Kto i ile zarobi na tej zimie ?
tak było zeszłej zimy, a teraz jest tak: wisi GRZYB na słupie i PROSI O NASZE GŁOSY w niedzielę !!!!! a ja proszę ZEJDŹ GRZYB ZE SŁUPA i zajmij się problemem odśnieżania "tak dobrze wyglądającego miasta" !!!!! bo ludzie psioczą GRZYB na Ciebie że chodniki zasypane i śliskie !!!!! proszę ZEJDŹ GRZYB ZE SŁUPA i zorganizuj łopatowanie śniegu !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...