Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzorcysta: Osób opętanych jest coraz więcej

Utworzony przez sak, 29 września 2008 r. o 20:27
Życie jest formą istnienia białka, ale w kominie coś czasem załka, czasem coś liźnie, czasem coś gwiźnie, coś się pokaże w samej bieliźnie, oj dana! R e f r e n Oj dana, dana, nie ma szatana, a świat realny jest poznawalny, oj dana! Ruch to jest przecie forma energii, lecz pod kaplicą lepiej przyklęknij, bo tam coś łazi, bo tam się rusza, a to na pewno zbłąkana dusza, oj dana! R e f r e n Byt ci określa, bracie, świadomość!.. Inaczej mówił nasz ksiądz jegomość. (.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Największym sukcesem szatana jet to, że ludzie nie wierzą w jego istnienie. Cyniczni, mali ludzie. Jedźcie do Wąwolnicy i porozmawiajcie z egzorcystą, ks. Pęziołem. Możecie także wziąć udział w egzorcyzmach odprawianych nad opętanymi ludźmi. Tu nikt nie będzie was do niczego przekonywał. Sami doświadczycie diabelskich ryków dzikiego zwierza wydobywajacych się z filigranowej kobiety lub zobaczycie jak np. czterech chłopa nie może utrzymać wierzgającej młodej dziewczyny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla wierzących i niedowiarków polecam film - wywiad z egzorcystą z Jasnej Góry.Jest też coś o lubelszczyźnie. http://www.jp2w.pl/index.html?id=58448&...&lang_id=PL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie co...Możecie wierzyć lub nie...ale widziałam egzorcyzm na żywo i osobe opętaną... nie ciekawy widok... to przez tę nowoczesność , to przez to co się dzieje na świecie jest tyle opętań... Byłam świadkiem jednego... i tu ratuje tylko modlitwa...więc módlcie się i uwierzcie...wiecie ile mam lat..?mam 15 lat..niby co taka gówniara może wiedzieć . a wie wiele.. bo zobaczyła i uwierzyła...Mudlcię się ...mudlcie bo to jedyna nadzieja.. widziałam...i głosy ... młoda dziewczyna..mówiła męskimi głosami...trzęsła się...i skakała w górę na 2 metry..uważajcie...bo nie każdy przeżywa egzorcyzm..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak przy okazji – wygonił diabła Jakubowi??? Toż on ma ku***ki w oczach!!! A spotyka się z taką czarnulką co pracuje w banku. No jak nie wygonił diabła to łapcie go „mochery” i do Kodnia wieźcie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podlasiak napisał:
A tak przy okazji – wygonił diabła Jakubowi??? Toż on ma ku***ki w oczach!!! A spotyka się z taką czarnulką co pracuje w banku. No jak nie wygonił diabła to łapcie go „mochery” i do Kodnia wieźcie!!!
a kto to jakub?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakieś dziwne ataki agresywności,budzenie się o 3.00 lub o 2.58 i przeczuwanie czegoś złego w pobliżu banie się kościoła i spowiedzi,świętych rzeczy,robienie wrzystko co złe,koszmary w nocy o szatanie czy to może być jakiś krok do bycia opętanym ??jak tak to boję się.boję się ludzi nielubię jak ktoś na mnie patrzy się i coś mi karzę wychodzić w nocy coś mi podpowiada że mam czynić zło boję się że to opętanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a kto to Jakub?
Biskup.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadajmy sobie pytanie CO jeszcze moze sprzedac nam ksiadz ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ksiadz jak ksiadz ja opyle rozgrzeszenie nie uzywane tanio , nie opetane czyste .... Zadki towar platne z gory. Wyjatkowa okazja. Wyegzorcyzmuje rowniez mlode kobiety do lat 32 wysublimowana nowoczesna metoda gwarantujaca 1oo procent satysfakcji z efektu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
patrycja napisał:
Jakieś dziwne ataki agresywności,budzenie się o 3.00 lub o 2.58 i przeczuwanie czegoś złego w pobliżu banie się kościoła i spowiedzi,świętych rzeczy,robienie wrzystko co złe,koszmary w nocy o szatanie czy to może być jakiś krok do bycia opętanym ??jak tak to boję się.boję się ludzi nielubię jak ktoś na mnie patrzy się i coś mi karzę wychodzić w nocy coś mi podpowiada że mam czynić zło boję się że to opętanie
Jedyne co moze pomóc to modlitwa do Chrystusa - ""Jego ranami jesteśmy uzdrowieni" pisze Izajasz. Tylko w imieniu Jezusa mamy ochronę i tylko w tym Imieniu każdy zły duch musi poddać sie w posłuszeństwo. Wzywaj imienia Jezusa, a przed nim ugnie sie każde kolano. Pimo mówi: "przeciwstawcie sie diabłu a ucieknie od was". Przyjdź do Jezusa, oddaj Mu swoje życie, przyjmij Go do swego serca i poproś, aby Cię uwolnił. Wbrew temu co uważaja ludzie i mówią ksieża: Jezus żyje! i działa skutecznie dzisiaj! Nie bój się tylko wierz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wódz jest ostatnią osobą, która powinna być egzorcystą, księdzem też. Niestety znam go osobiście z Kodnia. Jest bardzo chciwy i bez szczelny. Nie szanuje ludzi. traktuje ich jak deb***i. Ma swoje własne cenniki za sakramenty - uciekac!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...