Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Filmiki miały pomóc matce Zosi w odzyskaniu córki". Nowe teorie z Łukowa

Utworzony przez Gość, 18 marca 2015 r. o 08:26
Wielkie HALO bo dziecko się zasr..ło...! Widać ludzie nie mają prawdziwych problemów...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wywalic na zbity pysk odpowiedzialnych za ten oddział a szpital zaorac bo starych nawyków nic juz nie zmieni!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Litości!!   Anonimowy Świadek TVN-u - proszę Was ktoś jeszcze się na to nabiera?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu chyba sam nie masz dziecka i nie wiesz co mówisz!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak juz pisałam.Szpitale oszczędzają na piel i pacjentach.Obsada personelu jest minimalna.Tak minimalna,że w niektórych przypadkach powinien byc zawiadamiany prokurator,bo jest zagrożone życie pacjenta.Do tego założone jesteśmy papierami i coraz ich więcej.To na wypadek spraw sądowych.W szpitalach brakuje sprzętu i art do utrzymania czystości.Szpitale to biznes i rachunek ekonomiczny.Dlaczego wszystko zwalac na piel.To raczej ;ordynaor,oddziałowa i dyr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tacy wszyscy mądrzy spróbujcie mieć 30 pacjentów pod opieką gdzie należy wykonać zlecenia. nakarmić przebrać i umyć. .. I do tego spełniać wymagania lekarzy bo ci to tylko spychaja cala robotę... za najniższą krajowa pracować na noce i nie mieć czasu by święta spędzić z rodziną. zacznijcie wymagać od siebie. ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No widocznie nie mają,tv wie jak nakarmić ludzi tanią sensacją do tego niezgodną z prawdziwymi faktami. No ale cóż mogą sobie przynajmniej pobiadolic trochę, szkoda tylko że szpital musi za to płacić.dziecko ma się dobrze i na 100 pro wyjdzie ze wcale nie było zaniedbywane. dziecko jak robi kupę to czasami tak bywa że się urodzi, wiem bo jestem matką więc się ogarnijcie ludzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jak wymiar "sprawiedliwości" zareaguje jeśli okaże się że jest to spreparowana sprawa - czy wszyscy zamieszani będą wtedy sprawiedliwie ukarani!!!!?????? bez względu na to kim są i jaką funkcję sprawują!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No widocznie nie mają,tv wie jak nakarmić ludzi tanią sensacją do tego niezgodną z prawdziwymi faktami. No ale cóż mogą sobie przynajmniej pobiadolic trochę, szkoda tylko że szpital musi za to płacić.dziecko ma się dobrze i na 100 pro wyjdzie ze wcale nie było zaniedbywane. dziecko jak robi kupę to czasami tak bywa że się urodzi, wiem bo jestem matką więc się ogarnijcie ludzie
Człowieku, naucz się polskiego, a potem się wypowiadaj. Najpierw jednak wyjaśnij, które fakty są prawdziwe, a które nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...