Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Garaż wypełniony po brzegi papierosami

Utworzony przez Gość, 14 stycznia 2013 r. o 10:34
jak liczona jest ta wartosc rynkowa po cenach sklepowych po cenach hurtowych czy po cenach od chlopakow kolo novej w lublinie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na oko widać że po cenach detalicznych sklepowych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przy ul. Sidorskiej (przed Biaweną) od lat jest melina i co, nikt nic z tym nie robi, ciche przyzwolenie społeczne na to jest! Rozumiem mieć alkohol i papierosy dla swojego użytku, ale sprzedawać osobom trzecim, też mi pomysł na biznes! Na Rynku przy al. Tysiąclecia czy na babskim rynku (koło więzienia) handel też kwitnie, a zarabiają na tym głównie półgłówki tzw. placuchy (oczywiście do normalnych ludzi, którzy mieszkają w tym rejonie nic nie mam,ale ten margines, aż brak słów).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tam u was słychać? Myślę nad kupnem bramy. Może to? http://www.garaze-baliczek.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Terebelskiej 18 jest garaż wypełniony po brzegi paliwem z przemytu i bóg wie czym jeszcze .A sąsiedzi siedzą jak na minie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...