Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Garden Service zamiast PKS w Białej Podlaskiej

Utworzony przez Cynik, 23 sierpnia 2011 r. o 23:14
jhlah napisał:
ktory z kierowcow wczoraj ostatni kurs robil z wawy do bp???czy on nie wie ze trzeba sie zatrzymac na wiatraku do cholery mialem rezerwacje!!!!!szajs firma!!!!!!
To od pażdziernika jest bardzo droga firma. Wystarczy popatrzeć na szybujące ceny biletów miesiącznych!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
potrzebujecie kierowców?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dajecie podwyzke dla kierowcow a nie 8zl/h dziadostwo!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Otwórz swoją firmę, kup busy, daj kierowcom 15 zł/h wtedy Garden zbankrutuje z powodu braku kierowców i wszyscy będą happy. Zobaczymy jak wyjdziesz na tym interesie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i tak zrobie!!!bye bye garden!!!!i praca na dwie zmiany a nie na jedna hahah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a po pierwsze za 10 by poprzechodzili tylko zrobic odpowiednie przerwy dla kierowcow a nie zajezdzac ich jak woly
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to otwierajcie tą firmę i niecierpliwie czekamy kiedy pierwsze wasze busy na dworzec podjadą. Powodzenia! A i nie zapomnijcie o kursach do Bohukał i Kopytnika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hm napisał:
CZ CZYTAJĄC WYPOWIEDZI NIEKTÓRYCH Z WAS ŚMIEM TWIERDZIĆ IŻ NIE MACIE POJĘCIA CO PISZECIE WRĘCZ WYPISUJECIE TOTALNE BZDURY NIE ZNAJĄC FAKTÓW O PRZYCZYNACH UPADKU BIALSKIEGO PKS A POZYTYWNE OPINIE WYPISUJĄ KIEROWCY TEGORZ SYFU JAKIM JEST GARDEN SERVICE MIAŁAM OKAZJE JECHAĆ TYLKO W JEDNĄ STRONE GDYŻ TO MI WYSTARCZYŁO I NIGDY WIĘCEJ A W DROGE POWROTNĄ WYBRAŁAM SIĘ PKSEM NIE NARAŻAJĄC SWOJEGO ŻYCIA W GARDENIE ROZMOWA PRZEZ CB RADIO NON STOP ROZMOWA KIEROWCY PRZEZ TELEFON NORMALKA PALENIE FAJEK HM CZY JEST COŚ W TYM DZIWNEGO UPYCHANIE LUDZI NA MAXA NA PORZĄDKU DZIENNYM ŁAMANIE POZOSTAŁYCH ZASAD RUCHU DROGOWEGO NAGMINNE A STAN TECHNICZNY ICH WRAKÓW Z KOLOSALNYM PRZEBIEGIEM CIEKAWE KTO I ILE DOSTAJE ZA PODBICIE PRZEGLĄDU BADAŃ. ZWRÓCILIŚCIE UWAGE ILE ZŁOMÓW NIEDOBITKÓW NABYŁ W SIERPNIU BĄDZ Z POCZĄTKIEM WRZESNIA GARDEN SERVICE KTOŚ SIĘ POZBYWAŁ ONI CHĘTNIE NABYLI. JEŻELI JEST KTOŚ W TEMACIE ZNA SIĘ W TEJ KWESTI NIE ZAPRZECZYCIE ŻE W PKSIE OBOWIĄZYWAŁY ZASADY I KIEROWCY ICH PRZESTRZEGALI GDYŻ MIELI WSZYSTKO CZARNO NA BIAŁYM CZEGO NIE MOŻNA POWIEDZIEĆ O GARDENIE BYŁAM ŚWIADKIEM GDY NIE BYŁO JUŻ MIEJSCA Z TYŁU KIEROWCA WZIĄ PANNE SADZAJĄC JĄ OBOK SIEBIE KTÓRA BYŁA W KRÓDKIEJ KIECCE KIEROWCA ZAMIAST NA DROGE SPOGLADAŁ W JEJ KROCZE NIGDY PRZENIGDY NIE POWIEM NIC POZYTYWNEGO NA TEMAT FIRMY GARDEN SERVICE CO NIEKTÓRZY MOŻE KOJARZĄ ZBLIRZA SIĘ ROCZNICA WYPADKU KTÓRY WYDARZYŁ SIĘ GDZIEŚ W POLSCE GDZIE ZGINEŁO WIELE OSÓB KTÓRZY JECHALI NA ZAROBEK DO ZBIORU JABŁEK PO TYM CO WIDZIAŁAM CZEGO BYŁAM ŚWIADKIEM JESTEM PRAWIE PEWNA ŻE WCZEŚNIEJ CZY PÓZNIEJ U NAS TEŻ DOJDZIE DO TRAGEDII NIGDY NIE POWIEM NIC POZYTYWNEGO NA TEMAT FIRMY GARDEN SERVICE!!!!!!
Buahahahaha! Kobieto puchu marny! Chyba ci się ten kierowca bardzo podobał, że aż na forum piszesz o tym komu gdzie zaglądał. I boli bardzo, że nie tobie, co? Uahahahaha! To ja nie wiedziałem, że takie specjalistki od transportu gardenami jeżdżą... i od ortografii przy okazji. "wzią" "kródkiej" "zblirza" - do szkoły wracaj, bo tylko się ośmieszasz. Jak ktoś sobie zasady ortografii tak do serca przyswoił to już rozumiem, czemu pks-y wychwala. Zwłaszcza te zasady "czarno na białym" mnie rozbawiły... No! Do budy! Nie będzie bolało...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aron napisał:
A to nikt z Białej nie potrafi otworzyć firmy busowej takiej jak Garden? Wszyscy tylko towarówką się zajmują
O to jest sensowna propozycja! Do boju uciskany ludu Białej! Na bagnety! Jakby tak każdy narzekający tu z forum kupił po busie to można by tego Gardena w kilka miesięcy załatwić a jaka korzyść by była, każdy by zarobił, bo przecież PKS upadł, to by było i dokąd jeździć i kogo wozić. No, ale to przecież zbyt trudno... Trzeba by rękawy zakasać i do roboty się wziąć! Trzeba by zacząć myśleć, jakieś pieniądze zainwestować, co? Hahahaha! Dopóki wyładowujecie swoje frustracje (które nikogo nie obchodzą tak a propos) w internecie to Garden może spać spokojnie, bo po takiej wsi jak Biała nie ma się co spodziewać, że mu tu jakaś konkurencja się zawiąże, z którą musiałby się liczyć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, poziom niektórych wypowiedzi pozostawia wiele do życzenia... Ale chcę nadmienić, że są jeszcze inni mieszkańcy Białej i pasażerowie prywatnej komunikacji (nie tylko Ogrodnika zresztą, choć przyznam, że już w tym momencie to chyba głównie Ogrodnika). W każdym razie są i też mają coś do powiedzenia, może tylko zajmując się pracą i życiem rzadziej zaglądają na forum. Poza tym dyskusja tutaj rozwija się w takich kierunkach, że nie nastraja wcale do polemizowania. Nie mniej jednak chcę wrzucić i swój kamień do tego (sic!) ogródka Jestem klientem firm przewozowych i często korzystam z ich usług (z pksów też), jeżdżę w różnych kierunkach po całym województwie, bo tego wymaga moja praca i mam porównanie oraz dystans, którego chyba forumowiczom ostatnio zabrakło. W każdej firmie zdarzają się kierowcy, którzy nie przestrzegają godzin pracy (jak właściciel firmy ma ich do tego zmusić, powiedzcie mi, skoro taki delikwent sam z siebie "dorabia" sobie jeszcze na boku a potem jeździ niewyspany), w każdej firmie zdarzają się kierowcy, którzy kradną bilety (my, pasażerowie oskarżamy przewoźnika, że zbija na nas kokosy a nie odnawia np. taboru - powiedzcie mi za co ma to zrobić, skoro pieniądze, które płacimy kierowcy do właściciela nie trafiają?) - podobnych historii można by opisać wiele. Oczywiście nie uważam, że za całe zło odpowiedzialni są kierowcy, bo wielu z nich to porządni ludzie, którzy świetnie wykonują swoją pracę i gdyby tylko poczytali co tu potraficie o kierowcach napisać, to pewnie by im ręce opadły. Zatem sugeruję trochę rozwagi w wypowiedziach i trochę myślenia zanim zaczniecie oskarżać czy zarząd PKS, czy kierowców Gardena, czy związki zawodowe. Bo wychodzi na to, że jedyni sprawiedliwi na świecie (a już na pewno w Białej) to siedzą podłączeni do neta i zapewniają ruch na łączach tego forum. A reszta to wrogowie czyhający na nasze życie, zdrowie albo pieniądze. Relax. Świat nie jest ani tak zły ani tak piękny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nareszcie ufo ludki sie za was wzieli: w koncu mandaty za jedna osobe wiecej w busach 100zl+1 punkt karny, to juz nie dlugo w gardenach kierowcow zabraknie hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cholerni złodzieje. upadł pks niech żyje garden. ceny podnoszą jak szaleni, to jest zwykła kradzież, ile oni sobie życzą na przejazd na trasie 20 km - 6 zł !!! podczas gdy konkurent bierze np. 2.50 czapski i spółka się obłowią. złodzieje i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A który to konkurent bierze 2,50 ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aron napisał:
A który to konkurent bierze 2,50 ?
A co masz zamiar przy pomocy POpaprańców z rodziny zniszczyć konkurenta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aron ty naprawdę jesteś za gardenem , przyznaj się ile ci płacą za twoje wpisy? . Ale wspomnij też o kierowcach i pasażerach na jakich warunkach pracują , a ci drudzy w jakich warunkach jeżdżą i już za jakie pieniądze, a zaraz znów podwyżka biletów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale przecież pisałem - niech ktoś z Białej otworzy firmę konkurencyjną dla Gardena, a nie tylko towarówka i towarówka. Mało to przedsiębiorczych ludzi w Białej? Garden ma ustawowy monopol? Oczywiście że nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W takim Krasniku jest Wiz, jest Lech, jest Jumbo, jest Ar-Trans, jest Aria, jest Cordcar i parę innych firm plus As z Janowa. A czemu w Białej tylko Garden?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aron napisał:
Ale przecież pisałem - niech ktoś z Białej otworzy firmę konkurencyjną dla Gardena, a nie tylko towarówka i towarówka. Mało to przedsiębiorczych ludzi w Białej? Garden ma ustawowy monopol? Oczywiście że nie.
Tak garden ma ustalony monopol dopóki nie zmieni się obsada w urzędzie marszałkowskim,wiadomo czyje nazwisko z tym się wiąże. Zmiana władzy i garden ma nie tylko linie popłatne,ale też i Witoroż,oby jak najszybciej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem dupo włazem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie można Gardena zmusić do jeżdżenia do Witoroży. Tam linię powinni otworzyć sobie sami mieszkańcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 13

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...