Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gdzie urodzić dziecko? W Białej Podlaskiej

Utworzony przez ojciec, 25 grudnia 2010 o 17:01
hmmm taka dobra opieka a u mojej żony przy dziecku ważącym pond 4.5 kg nie zrobiono nawet usg. grunt to dobra na temat szpitala i ordynatora położnictwa pozdro
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ja niedawno też rodziłam w Bialskim szpitalu i żeby nie plecy to by było ciężko. Niepowiem opiekę miałam lux ale koleżanka z pokoju już tak dobrze nie miała.
0
Ja niedawno też rodziłam w Bialskim szpitalu i żeby nie plecy to by było ciężko. Niepowiem opiekę miałam lux ale koleżanka z pokoju już tak dobrze nie miała.
0
Aż współczuję wszystkim, którzy mają w najbliższym czasie rodzić w Białej, zwłaszcza tym z patologii ciąży. Nie będę tu wypisywać szczegółów co, jak i dlaczego bo wiem, że takie wiadomości czytają przyszłe mamy a nie jest moją intencją straszyć je ponad miarę. Jak macie dobre plecy to i sławetny program niepotrzebny (w ramach tego programu m.in. jak najwięcej kobiet ma urodzić "siłami natury"). Moje kolejne dziecko na pewno nie urodzi się w tym szpitalu
0
taaaa i to pewnie dlatego coraz więcej kobiet rodzi poza Białą
0
Poza Białą czyli gdzie. Rodziłam właśnie poza Białą i z dwojga złego wolałabym mimo wszystko Białą, przynajmniej oddział neonatologiczny na miejscu. ,
0
abc napisał:
Poza Białą czyli gdzie.
Lublin, Mińsk Mazowiecki
0
To ododział dyktatora , młodzi lekarze woleli wyjechć niż siedzieć w bagnie. Niech nam panuje i żądzi ordynator wszechogacy ???
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: