Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gigantyczny rachunek na miarę rekordu Guinnessa

Utworzony przez ~marcin~, 3 kwietnia 2009 r. o 12:40
no to będę chyba pierwszy.. cóż za durny pomysł.. ot i całe podsumowanie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe ile lasu poszło na to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I czemu to ma niby służyć??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1. to ewangelizacja czy chec zdobycia slawy w Ksiedze Rekordow? 2. taka biblia billingowa jest drukowana co miesiac? (bezsens) 3. kto dostaje takie smsy, bo calkiem niezla ilosc ich idzie? 4. po co komu 50 sms miesiecznie (300 000/6000) z kawalkiem biblii, jesli i tak na pewno dostaja to osoby wierzace ktore czytaja Pismo? 5. kto za to placi? Nie mnie oceniac czy negowac, ale jako ze moge wyrazic opinie to pisze ze mi sie to wydaje dziwne i smieszne... i jeszcze artykul o tym pisac... eh...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do kornik: 1. Na pewno Ewangelizacja. a księga Guinnessa po to by wielu ludzi usłyszało że niektórym Bóg nie jest obojętny, ze chcą Go poznawać . Ze Go kochaja! By ludzie przyłączali się do wspólnego Ewangelizowania! a teraz takie małe pytanie?? Po co i czy w ogóle czytasz Pismo Święte?? 2.Biling optymalnie jest dodawany do każdej faktury za usługi telefoniczne! - u każdego operatora! Akurat w tym wypadku wydrukowany był tylko za miesiąc - luty. 3. I tu właśnie masz odpowiedz do pytania nr 1. Po to by przyłączyły się osoby "mniej" wierzące. 4. Rachunek jest na bardzo małą kwotę - 98 zł. Więc na to pytanie chyba Ci nie muszę odpowiadać. Aktywacja "sms z nieba" jest dobrowolna - nikt nikogo nie zmusza ! Biling świadczy o ogromnej chęci ludzi głębszego poznawania słowa Bożego! Długość świadczymy sama za siebie! do ekolog: Papier rzecz normalna. Wydaje mi się że od dziś powinieneś też przestać używać papieru toaletowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3tek, zaiste zewangelizowałeś mnie tą katolicka w formie dobrą nowiną o ... papierze toaletowym. tak trzymaj w głoszeniu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BIEDNI FANATYCY,WCZEŚNIEJ WYSYŁALI BY ZŁOTE MYŚLI STALINA LUB UMIŁOWANEGO TOWARZYSZA BIERUTA A TERAZ PAPIEŻA,DLATEGO TEN KRAJ NIE BĘDZIE NIGDY NOWOCZESNY TYLKO ZOSTANIE CIEMNY I ZACOFANY BO JUŻ PO TEJ MŁODZIEŻY WIDAĆ ŻE MOHERY Z NICH WYROSNĄ A KLER CZY INNA ORGANIZACJA BĘDZIE IM PRAŁA MÓZGI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brak mi słow na to co piszecie ci ludzie ktorzy sa widoczni na zdjeciu to uczniowie tej szkoly i jestem pewna ze nie wyrosna z nich zadne mohery!!! ja tez jestem uczennica tej szkoly i dla mnie jest to bardzo wazne ze wlasnie w taki sposob ludzie słysza o tej szkole...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To było zbiegowisko na cześć i chwałę księdza Jarosiewicza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na cześć i chwałę Jana Pawła II I jeśli myślicie że takimi komentarzami zniechęcicie kogokolwiek to tego projektu to sie mylicie;) Aby sie przekonać jak wielką "moc" maja "smsy z nieba" i jak wiele dają ludzim wystarczy przeczytać świadectwa ne ten temat. Ekipo pozytywnego.pl dziękuję Wam za to co robiecie;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie!!! Polska to wolny kraj!!! po pierwsze, kazdy ma prawo do publicznego wyrazania swoich przekonan religijnych i prawo to nie moze byc naruszane, to regóła zawarta w Konstytucjii RP z '97!! Jest wolnosc słowa, kazdy dziennikarz ma prawo pisac o czym chce!! A co najwazniejsze, wszyscy, którzy dostaja "sms z nieba" kazdego dnia, musieli najpierw wyslac jeden jedyny sms o tresci ZGODA!!!na okreslony nr, Nikt nikomu nic nie narzuca, chcesz dostawac smsy to sam robisz pierwszy krok!!! a ilosc wysylanych esemesów, i dlugosc billingu swaiadczy tylko o tym, jak wiele ludzi chce je otrzymywac!!! ekipo pozytywnego.pl dziekiiii!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam To i zastanawiam sie po co ta cała dyskusja? Uważam ze bardzo dobrze ze Ci Ludzie robią takie rzeczy a nie siedzą w domu i ogladają w swoim szarym pokoiku lub przed swoim szarym monitorem jak im kolejny szary dzien ucieka :) Założę sie ze gdyby ktos z was drodzy "krytycy" dostał takiego esa to słowa w nim zawarte widzielibyście pierwszy raz na oczy... wiec warto przeczytac ... chyba ze wasze Mózgi nie sa juz rządne jakiejkolwiek wiedzy :) a po za tym teks z hasłem ..."na czesc i chwałę ks. Jarosiewicza" ?? a gdyby dowodził temu dajmy na to jakis Krzyś to co ? to by było na chwałę krzysia? ktoś musiał Temu dowodzić Ktoś Musiał to rozkręcić bo w miejsce tego tematu czytali byśmy kolejne zmianki o kryzysie albo kłutni rządzących naszym krajem:) Wiec wiecej takich akcji !!!!!! Brawo za pomysł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam, że komentarze typu "na chwałę księdza Jarosiewicza" czy "po co to komu" są w ogóle nietrafione. Tak jak już ktoś napisał, jest to dzieło ewangelizacyjne, a więc mające na celu poszerzenie ilości wiernych Kościoła katolickiego. Nikt nie zmusza tu nikogo do czytania Pisma Świętego a jedynie zachęca. Może ktoś, kto akurat przeczyta ten artykuł pomyśli sobie, że skoro tyle osób dostaje takie smsy, to może warto czasem przeczytać fragment i jego wiara się pogłębi. Dlatego nie rozumiem tej wszechobecnej frustracji- jeśli nie wierzycie, nie chcecie wierzyć to nikt was nie zmusza, ale nie wiem w czym wam to przeszkadza, że ludzie chcą sobie pomagać? Może komuś to pomoże... Co do młodzieży moherowej to po prostu uśmiałam się czytając to,ale takie teksty świadczą jedynie o niedojrzałości autora. Religijny kraj= zacofany kraj? Czyli kierowanie się wartościami świadczy o przestarzałości? Więc może wszyscy odrzućmy jakiekolwiek wartości i zacznijmy żyć samowolnie, kradnijmy, zabijajmy się, gwałćmy, wtedy na pewno będzie nowocześniej. Żal. Aha jeszcze spodobało mi się czyjeś stwierdzenie że jak ktoś czyta Pismo to nie musi dostawać takich smsów. Otóż ja osobiście prawie codziennie robię namiot spotkania, korzystam także z usługi sms z Nieba i pomaga mi to,mimo, że na co dzień także czytam.Czasami po prostu nie mam ochoty analizować Ewangelii z dnia tylko otworzyć na chybił-trafił i pomedytować,a sms z treściwym fragmentem Ewangelii czy czytania z dnia i tak dostaję smsem To tyle, trochę się rozpisałam, ale to przez frustrację;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisząc "na chwałę księdza Jarosiewicza" miałem na myśli, że czarna robotę pewnie odwala ta ekipa o której nikt nic nie wie, a wszystkie tzw. laury zbiera ten ksiądz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~tom~ napisał:
Pisząc "na chwałę księdza Jarosiewicza" miałem na myśli, że czarna robotę pewnie odwala ta ekipa o której nikt nic nie wie, a wszystkie tzw. laury zbiera ten ksiądz.
Ksiądz był inicjatorem tej akcji więc nie dziw się, że to on ma największe zasługi... Ludzie posługujący w ten sposób nie liczą na laury czy brawa za to co robią...Robią bo chcą.Chcą i robią Po drugie: Czy widziałeś żeby ktoś z osób w ten sposób posługujących się skarżył, że to nie on zbiera pochwały? Bo ja nie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aż mnie krew zalewa jak czytam niektóre komentarze! Sama dostaje smsy i jak najbardziej popieram akcje!!! Smsy przychodzą nad ranem, wiec gdy budze sie czytam np: "Wszystko moge w tym, który mnie umacnia" i od razu łatwiej zacząć nowy dzień! Dziwi mnie i bardzo boli, że ludzie wypowiadaja sie negatywnie, nie znając tak naprawde tematu. Nie wiecie jak wiele dobra niosą takie inicjatywy! Co jest z wami?! krytykujecie to,że ktoś chce byc blizej Boga, doświadczyć prawdziwej i bezinteresownej miłości i ją szerzyć?????!!!! Siły i wytrwałości dla ekipy pozytywnego.pl ! :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe są i wartościowe Wasze opinie. Czy inni, którzy otrzymują SMS-y, też podobnie to odczuwają?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No przepraszam, ale jak młodzi ludzie potrzebują smsów żeby podnosiły ich poczucie wartości to coś jest tu nie tak. Jakby moje poczucie tego czy dzień będę uważał za dobry czy zły zależało od tego jakiego smsa dostanę i czy go dostanę to bym zahaczał o paranoika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto mówi o podnoszeniu swojej wartości i o tym, że dzień bedzie uważany za dobry lub zły, zależnie od jednego smsa???!!!!! Napisałam poprostu, że "ŁATWIEJ ZACZĄĆ NOWY DZIEŃ" dostając takiego smsa- a to jest kolosalna różnica...Ludzie, wy wszędzie doszukujecie się czegoś złego! o co chodzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A kto mówi o podnoszeniu swojej wartości i o tym, że dzień bedzie uważany za dobry lub zły, zależnie od jednego smsa???!!!!! Napisałam poprostu, że "ŁATWIEJ ZACZĄĆ NOWY DZIEŃ" dostając takiego smsa- a to jest kolosalna różnica...Ludzie, wy wszędzie doszukujecie się czegoś złego! o co chodzi...
Też tak myślę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...