Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Głodówką walczy o legalizację konopi

Utworzony przez KWP, 1 czerwca 2008 r. o 10:03
zachecam internautow do komentowania, my tu w komendzie uwaznie bedziemy sledzic wszystkie wypowiedzi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KWP napisał:
zachecam internautow do komentowania, my tu w komendzie uwaznie bedziemy sledzic wszystkie wypowiedzi!
xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie przejmować się żadnym ścierwem z więzienia tak jak i zdechłym Rumunem. Niech się zagłodzi na śmierć jak ma jakis problem i to z dragami. Będzie luźniej w celi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
majkel dżekson napisał:
Nie przejmować się żadnym ścierwem z więzienia tak jak i zdechłym Rumunem. Niech się zagłodzi na śmierć jak ma jakis problem i to z dragami. Będzie luźniej w celi.
Weź ty się człowieku pier... w łeb!! A Rumun to co pies?? To że ty nim jesteś to nie znaczy że każdy musi nim być. Ja osobiście nigdy nie miałem kontaktu z narkotykami, nawet tymi łagodnymi. Ale jeżeli ktoś chce sobie jarać trawkę to wg mnie powinien mieć takie prawo. Przynajmniej gdyby było to opodatkowane to korzyść mielibyśmy wszyscy, a tak kto ma jarać to jara.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Legalizacja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem co komu złego robię, jak sobie czasem zapalę. Czy na prawdę dorosły człowiek nie ma prawa sam o sobie decydować jeżeli w ten sposób nie szkodzi nikomu? W Polsce grozi za to 3 lata, nie mówiąc już o szanownym ministrze Ziobro który chciał zwiększyć karę do 8 lat. Niektórzy nawet tyle nie dostają za morderstwo... sprawiedliwie by było nie? Legalizacja na własny użytek będzie prędzej czy później, jeżeli nie teraz, to jak młode pokolenie dojdzie do władzy a odejdą ci z kultury golonkowo-wódczanej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KWP napisał:
zachecam internautow do komentowania, my tu w komendzie uwaznie bedziemy sledzic wszystkie wypowiedzi!
sliedzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marycha napisał:
sliedzie
dać im konopii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...