Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Głodówką walczy o legalizację konopi

Utworzony przez KWP, 1 czerwca 2008 o 10:03
zachecam internautow do komentowania, my tu w komendzie uwaznie bedziemy sledzic wszystkie wypowiedzi!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
KWP napisał:
zachecam internautow do komentowania, my tu w komendzie uwaznie bedziemy sledzic wszystkie wypowiedzi!
xD
0
Nie przejmować się żadnym ścierwem z więzienia tak jak i zdechłym Rumunem. Niech się zagłodzi na śmierć jak ma jakis problem i to z dragami. Będzie luźniej w celi.
0
majkel dżekson napisał:
Nie przejmować się żadnym ścierwem z więzienia tak jak i zdechłym Rumunem. Niech się zagłodzi na śmierć jak ma jakis problem i to z dragami. Będzie luźniej w celi.
Weź ty się człowieku pier... w łeb!! A Rumun to co pies?? To że ty nim jesteś to nie znaczy że każdy musi nim być. Ja osobiście nigdy nie miałem kontaktu z narkotykami, nawet tymi łagodnymi. Ale jeżeli ktoś chce sobie jarać trawkę to wg mnie powinien mieć takie prawo. Przynajmniej gdyby było to opodatkowane to korzyść mielibyśmy wszyscy, a tak kto ma jarać to jara.
0
Legalizacja!
0
Nie wiem co komu złego robię, jak sobie czasem zapalę. Czy na prawdę dorosły człowiek nie ma prawa sam o sobie decydować jeżeli w ten sposób nie szkodzi nikomu? W Polsce grozi za to 3 lata, nie mówiąc już o szanownym ministrze Ziobro który chciał zwiększyć karę do 8 lat. Niektórzy nawet tyle nie dostają za morderstwo... sprawiedliwie by było nie? Legalizacja na własny użytek będzie prędzej czy później, jeżeli nie teraz, to jak młode pokolenie dojdzie do władzy a odejdą ci z kultury golonkowo-wódczanej.
0
KWP napisał:
sliedzie
0
marycha napisał:
sliedzie
dać im konopii
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: