Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Grabowiec: wypadek z udziałem rowerzysty na drodze nr 19

Utworzony przez denis, 4 lutego 2013 o 09:17
dziad spier***il busem z miejsca wypadku....:\
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A co on tam robił rowerem! Może wpadł w poślizg?
0
do pracy pewno jechal, niedaleko jest jakis zaklad stolarski, jechalem rano do roboty i widzialem
0
Zapewne był po promilach albo auto mial wadliwe i uciekł. Żal takich ludzi!
0
szukam prawdopodobnie niebieskiego busa z lekka wgniatka na prawym przodzie lub boku z polamana obudowa lusterka bez szkla z gory dzieki... za pomoc
0
denis widziales cale zdarzenie?? albo samochod ??
0
niestety calego nie, ale jak dobrze pamietam samochod byl jakis ciemny granatowy i napierniczal szybko w strone radzynia. moze na cpn zajedz zobacz flm
0
sluchaj denis czy umiesz rozpoznac marke samochodu, jest to dla mnie wazne , chcial bym sie z Toba skontaktowac , gdyz w wypadku bardzo ucierpial moj tato;( , napisz na poczte moja jakis kontakt do siebie, hrypa@o2.pl czekam na jaki kolwiek kontakt
0
denis napisz mi chociaz gadulca na poczte chcial bym porozmawiac o tym wypadku
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: