Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gratulacje Polacy !

Utworzony przez Pawlak, 1 grudnia 2009 r. o 09:32
Gratuluję Wszystkim Polakom tego że przestaliśmy być Niepodległym Państwem, dzisiaj 1 Grudnia 2009 roku. Good Luck Poland. http://www.youtube.com/watch?v=iTsQk7IKyTk...feature=related
Ostatnio edytowany 1 grudnia 2009 r. o 10:01
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiesz Pawlak my to tej wolności tak naprawdę nie odzyskaliśmy. Radziecki Sajuz sprzedał nas do Eurosajuza i tyle! Ciekawe tylko czy znajdą się tak charyzmatyczni przywódcy żeby ten nasz Naród umęczony poderwać i obudzić bo puki co to ich nie widać! A to co się teraz dzieje na szczytach naszej władzy udowadnie nam tylko tyle że lepiej żeby rządzili nami ci z Brukseli niz ta banda klawnów bez zasad i honoru. A wszystko to jawi mi się jako wypełnienie Protokółów Mędrców Syjonu znasz je Pawlak jak nie znasz to poczytaj. Ciekawy samospełniający się scenariusz. Poczytaj dowiesz się co nas jeszcze czeka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podlaskiak napisał:
Wiesz Pawlak my to tej wolności tak naprawdę nie odzyskaliśmy. Radziecki Sajuz sprzedał nas do Eurosajuza i tyle! Ciekawe tylko czy znajdą się tak charyzmatyczni przywódcy żeby ten nasz Naród umęczony poderwać i obudzić bo puki co to ich nie widać! A to co się teraz dzieje na szczytach naszej władzy udowadnie nam tylko tyle że lepiej żeby rządzili nami ci z Brukseli niz ta banda klawnów bez zasad i honoru. A wszystko to jawi mi się jako wypełnienie Protokółów Mędrców Syjonu znasz je Pawlak jak nie znasz to poczytaj. Ciekawy samospełniający się scenariusz. Poczytaj dowiesz się co nas jeszcze czeka.
Zauważ że to nikogo nie obchodzi, może poza paroma "oszołomami". Pozdrawiam Pawlak.
Ostatnio edytowany 2 grudnia 2009 r. o 12:08
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co się dziwisz przez lata pokazywali że patriotyzm to oszołomstwo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ViVat UNIJA VIvat Ewrosajuz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Gratuluję Wszystkim Polakom tego że przestaliśmy być Niepodległym Państwem, dzisiaj 1 Grudnia 2009 roku. Good Luck Poland. http://www.youtube.com/watch?v=iTsQk7IKyTk...feature=related
tzn., że skończyła się również okupacja Watykanu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
tzn., że skończyła się również okupacja Watykanu
Spadaj odnawiać ten swój mocno kontrowersyjny wątek o księdzu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
tzn., że skończyła się również okupacja Watykanu
A kiedyś była? Pierwsze słyszęaby Watykan okupował Polskę, rozwiń temat! Ciekawe!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Lecz choć jesteśmy na poniewierce, choć w obce strony nas rzucił wiatr Jak strzęp sztandaru jest każde serce, niesione dumnie poprzez świat BO NIE ZGINĘŁA, ZGINĄĆ NIE MOŻE DOPÓKI W RĘKACH MASZ JESZCZE BROŃ ZZA GÓR, ZZA LASÓW ZWYCIĘSKI ORZEŁ DO SWYCH RODZINNYCH POWRÓCI STRON" Myślę Pawlak że wbrew pozorom patriotów nie brakuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę Pawlak że wbrew pozorom patriotów nie brakuje. [/quote] Potwierdzam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Gość' date='20.12.2009, 19:37:21' post='208915'] Myślę Pawlak że wbrew pozorom patriotów nie brakuje. Potwierdzam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...