Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Horbów. Masakra bez prawa jazdy?

Utworzony przez ~kierowca~, 28 października 2008 r. o 21:28
Ja ich znałam osobisice jakie ma znaczenie czy byli porzadni czy nie kazdy ma swoje za uszami a oni nie zyja ja tez swieta nie jestem i jasno i otwarcie to mowie niech kazdy patrzy na siebie nikt nie wie dlaczego to sie tak naprawde stało wiec nie spekulujcie i nie dodawajcie swoich wersj a tymbardziej nie oczerniajcie kogos kto juz nie zyje nikogo z was tam wtedy nie było.Ktos napiał "gdzie byli Ci ludzie gdy jeden dziecko robił a jeszcze inny handlował narkotykami przeciez kazdy rodzic chce jak najlepiej wychowac swoje dziecko ale stworzono rozne urzywki i rozni sa ludzie pod ktorych wpływem sie zmieniamy i to nie wina rodzicow tylko srodowiska a wbrew zakazom i tak robia po swojemu na złosc ten wypadek to straszna tragedia dla rodzin tych młodych ludzi serdeczne wspołczucia i kondolencje(*)(*)(*)(*)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
roxett123 napisał:
Ja ich znałam osobisice jakie ma znaczenie czy byli porzadni czy nie kazdy ma swoje za uszami a oni nie zyja ja tez swieta nie jestem i jasno i otwarcie to mowie niech kazdy patrzy na siebie nikt nie wie dlaczego to sie tak naprawde stało wiec nie spekulujcie i nie dodawajcie swoich wersj a tymbardziej nie oczerniajcie kogos kto juz nie zyje nikogo z was tam wtedy nie było.Ktos napiał "gdzie byli Ci ludzie gdy jeden dziecko robił a jeszcze inny handlował narkotykami przeciez kazdy rodzic chce jak najlepiej wychowac swoje dziecko ale stworzono rozne urzywki i rozni sa ludzie pod ktorych wpływem sie zmieniamy i to nie wina rodzicow tylko srodowiska a wbrew zakazom i tak robia po swojemu na złosc ten wypadek to straszna tragedia dla rodzin tych młodych ludzi serdeczne wspołczucia i kondolencje(*)(*)(*)(*)
Tak na początek - roxet123, czy jak tam się nazwałaś. Poziom twojego wykształcenia i inteligencji emanuje w postaci ilości błędów ortograficznych, jakie raczyłaś popełnić, bazgroląc tą swoją wypowiedź. I nie pisz mi o dysleksji, bo to tłumaczenie leniwych ludzi. Gdybyś się trochę uczciwiej rozglądnęła, to byś zauważyła, że program ortograficzny forum, automatycznie podpowiada Ci , gdzie popełniłaś błąd ortograficzny. To było tak na marginesie. Uważasz więc, że mówienie prawdy o drugim człowieku, jest oczernianiem. Otóż nie. O każdym należy mówić prawdę, nawet o zmarłym, a to chociaż by po to, aby nie zaczerniać historii. Piszesz, że należy uszanować zmarłych, ich rodziny. Piszą w ten sposób też inni. Postaw się więc w sytuacji: Przychodzę dzisiaj w nocy do Twojego domu, zabijam ci na przykład brata. Potem się tłumaczę na policji że to prawo młodości, musiałem się wyszumieć, to wina środowiska, używek. Żądam więc wybaczenia , należy mi się. Ty też w związku z tym, nie masz prawa mieć do mnie żalu. Tak chciało przeznaczenie, tak chciał los. To było prawo młodości. Powinnaś na kawę mnie zaprosić, może do łóżka wpuścić w imię pojednania. Czyż nie prawdę mówię?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Tak na początek - roxet123, czy jak tam się nazwałaś. Poziom twojego wykształcenia i inteligencji emanuje w postaci ilości błędów ortograficznych, jakie raczyłaś popełnić, bazgroląc tą swoją wypowiedź. I nie pisz mi o dysleksji, bo to tłumaczenie leniwych ludzi. Gdybyś się trochę uczciwiej rozglądnęła, to byś zauważyła, że program ortograficzny forum, automatycznie podpowiada Ci , gdzie popełniłaś błąd ortograficzny. To było tak na marginesie. Uważasz więc, że mówienie prawdy o drugim człowieku, jest oczernianiem. Otóż nie. O każdym należy mówić prawdę, nawet o zmarłym, a to chociaż by po to, aby nie zaczerniać historii. Piszesz, że należy uszanować zmarłych, ich rodziny. Piszą w ten sposób też inni. Postaw się więc w sytuacji: Przychodzę dzisiaj w nocy do Twojego domu, zabijam ci na przykład brata. Potem się tłumaczę na policji że to prawo młodości, musiałem się wyszumieć, to wina środowiska, używek. Żądam więc wybaczenia , należy mi się. Ty też w związku z tym, nie masz prawa mieć do mnie żalu. Tak chciało przeznaczenie, tak chciał los. To było prawo młodości. Powinnaś na kawę mnie zaprosić, może do łóżka wpuścić w imię pojednania. Czyż nie prawdę mówię?
Dobrze napisane to jest, zgadzam się z tym. Ale teraz tamci powiedzą ze to wypadek był, i nic do tego nie ma to co napisałeś...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Tak na początek - roxet123, czy jak tam się nazwałaś. Poziom twojego wykształcenia i inteligencji emanuje w postaci ilości błędów ortograficznych, jakie raczyłaś popełnić, bazgroląc tą swoją wypowiedź. I nie pisz mi o dysleksji, bo to tłumaczenie leniwych ludzi. Gdybyś się trochę uczciwiej rozglądnęła, to byś zauważyła, że program ortograficzny forum, automatycznie podpowiada Ci , gdzie popełniłaś błąd ortograficzny. To było tak na marginesie. Uważasz więc, że mówienie prawdy o drugim człowieku, jest oczernianiem. Otóż nie. O każdym należy mówić prawdę, nawet o zmarłym, a to chociaż by po to, aby nie zaczerniać historii. Piszesz, że należy uszanować zmarłych, ich rodziny. Piszą w ten sposób też inni. Postaw się więc w sytuacji: Przychodzę dzisiaj w nocy do Twojego domu, zabijam ci na przykład brata. Potem się tłumaczę na policji że to prawo młodości, musiałez nim m się wyszumieć, to wina środowiska, używek. Żądam więc wybaczenia , należy mi się. Ty też w związku z tym, nie masz prawa mieć do mnie żalu. Tak chciało przeznaczenie, tak chciał los. To było prawo młodości. Powinnaś na kawę mnie zaprosić, może do łóżka wpuścić w imię pojednania. Czyż nie prawdę mówię?
Masz racje kimkolwiek jestes bardziej mi tu chodziło oto ze ktos ma pretensje do rodzin tych ofiar gdzie były gdy jeden robił dzieciaka a jeszcze inny handlował narkotykami przeciez zadna matka nie chce zle wychowac swojego dziecka i nie jest z nim wszedzie nie chodzi za nim do szkoły ani nie spotyka sie z jego kolegami a tym bardziej z dziewczyna to raczej towarzystwo w jakim sie obracali jest winne a nie rodzina ja nie jestem dyslektyczka poprostu pisałam szybko i nie zwracałam uwagi na błędy choc widze ze powinnam a inteiligencje moja zostaw w spokoju bo to ze popełniam błedy ortograficzne nie znaczy ze jestem głupia widze ze Ty nie masz z tym problemow chodzi mi tu o pisownie ja choc mniej inteligetna wyraziłam tylko swoje zdanie jak reszta internautow ktorzy popełniali gorsze błedy za ktore nikt im uwagi nie zwracał jedynie na komentarz bo nie zgadzał sie z jego pogladami a do łozka CIE nie wpuszcze:P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
roxett123 napisał:
Masz racje kimkolwiek jestes bardziej mi tu chodziło oto ze ktos ma pretensje do rodzin tych ofiar gdzie były gdy jeden robił dzieciaka a jeszcze inny handlował narkotykami przeciez zadna matka nie chce zle wychowac swojego dziecka i nie jest z nim wszedzie nie chodzi za nim do szkoły ani nie spotyka sie z jego kolegami a tym bardziej z dziewczyna to raczej towarzystwo w jakim sie obracali jest winne a nie rodzina ja nie jestem dyslektyczka poprostu pisałam szybko i nie zwracałam uwagi na błędy choc widze ze powinnam a inteiligencje moja zostaw w spokoju bo to ze popełniam błedy ortograficzne nie znaczy ze jestem głupia widze ze Ty nie masz z tym problemow chodzi mi tu o pisownie ja choc mniej inteligetna wyraziłam tylko swoje zdanie jak reszta internautow ktorzy popełniali gorsze błedy za ktore nikt im uwagi nie zwracał jedynie na komentarz bo nie zgadzał sie z jego pogladami a do łozka CIE nie wpuszcze:P
Nie bądź taka! Leżąc sobie na wiadomym boku, patrząc w oczęta - i nie tylko, problem wypadałoby jeszcze raz przedyskutować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie bądź taka! Leżąc sobie na wiadomym oboku, patrząc w oczęta - i nie tylko, problem wypadałoby jeszcze raz przedyskutować.
\No no masz wyobraznie ale nie na temat:P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i po co sie klucic... ich juz niema a my mozemy tylko glupio gadac... ehh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopców już nie ma. Nie dowiemy się prawdy. Wymyślanie własnych historii o tym jak to było i co oni mieli w bagarzniku to tylko ludznie gadanie co jest nie prawdą. Żedne media ani policja nie podały że chłopcy cos tam mieli w bagarzniku. Zostaje tylko MIchał być może kiedys jak Bóg da mu siły i zdrowie opowie nam jak to było. Zginą niewinny człowiek zgodzę się z tym ale chłpcy też byli ludzmi, mieli rodziny, przyjaciól, dziewczyny itd. Każdy po wielkich problemach życiowych. Znam jednego z tych chłopców KAMIL wspaniały chłopak. Zbłądził z dobrej drogi wiem o tym ale był mimo wszystko chłopakiem jakich mozna szukać ze świecą umiał o coś poprosic i przeprosić. Miał szacunek do kobiet bardzo kochał swoją siostrę Ole i dziewczyne Kasie. Kamil nie zapomnimy o tobie i o innych chłopcach też[*] Michał przeżyj ten okropny wypadek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogień płonie i nie zgaśnie, jacy oni nie byli, to byli ludźmi i w dodatku młodymi znałam Jarka, nikomu śmierci nie życze, ten kto stanął przy grobie i ma serce, zrozumie jakie to cierpienie, widzialam Jego rodzine wczoraj, współczuje im z całego serca. Niech ziemia lekką Ci będzie i kolegom... [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koleżanka napisał:
Ogień płonie i nie zgaśnie, jacy oni nie byli, to byli ludźmi i w dodatku młodymi znałam Jarka, nikomu śmierci nie życze, ten kto stanął przy grobie i ma serce, zrozumie jakie to cierpienie, widzialam Jego rodzine wczoraj, współczuje im z całego serca. Niech ziemia lekką Ci będzie i kolegom... [*]
A co , starych ludzi to nie szkoda? Co to za argument, że byli ludźmi i w dodatku młodymi? Zawsze można powiedzieć, że dobre że to młody, to mniej go szkoda. Nie zdążył rodziny założyć, dzieci nie miał, szkoły porządnej też jeszcze nie miał, domu nie zbudował, drzewa nie posadził, i nie ogrodził. Więc dlaczego ma być go szkoda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ALE SOBIE POGADANKĘ URZĄDZILIŚCIE TŁUMOKI ... KTO MĄDRY JESZCZE SIĘ ODEZWIE I BĘDZIE UDAWAŁ BLISKICH ZNAJOMYCH I WTAJEMNICZONYCH? JAK TO CZYTAM,TO MAM WRAŻENIE,ŻE NA MIEJSCU WYPADKU BYŁO CONAJMNIEJ 80% WYPOWIADAJĄCYCH SIĘ TUTAJ FORUMOWICZÓW. DELIKATNIE RZECZ UJMUJĄC TO WY WSZYSCY NAPRAWDĘ BEZNADZIEJNI JESTEŚCIE! ŻAL MI WAS I WASZEGO SZAREGO ŻYCIA. RADZĘ WAM ODNALEŻĆ W SWOIM ZYCIU CHOĆ SZCZĄTKI ZASAD,WARTOŚCI I TROSZKĘ KOLORÓW I ZACZĄĆ WEDŁUG NICH ŻYĆ,BO INACZEJ TO JAK PRZEZ DŁUŻSZY CZAS NIE WYDARZY SIĘ ŻADNA TRAGEDIA W WASZEJ OKOLICY TO CZYM WY BĘDZIECIE SIĘ ZAJMOWAĆ...HM? CZYM BĘDZIECIE SIĘ ŻYWIĆ I O CZYM BĘDZIECIE PISAĆ Z BŁĘDAMI NA FORUM...? NIE MA SŁÓW OPISUJĄCYCH WASZE OCIĘŻAŁE UMYSŁY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TRAJN napisał:
jestes deb***ami ciotami co piszecie te bzdury tak jak policja ktora tylko szuka sensacji a jak zwykle gówno wie tylko wymysla zero wspóczucia- odeszli CHŁOPAKI Z ZASADAMI w zyciu to jest najwarzniejsze LUDZIE HONORU 100%aby NIGDY NIE ZAPOMNIEC dozobaczenie W LEPSZYM SWIECIE
nikt tu nie szuka sensacji, ani nie wypisuje bzdur i nie wymyśla. zasad ci kolesie nigdy nie mieli i to ich zgubiło. o honorze w ich wypadku mówić wręcz nie wypada!!! w pewnym sensie rozumiem obrońców tych chłopaków, ale osobiście nie podpiszę się pod ich opiniami na temat tego wypadku. znałam niektórych z nich i nic dobrego na ich temat nie powiem, a powtarzać się po przedmówcach nie będę, bo wszystko już chyba zostało powiedziane. oto są skutki braku dobrego wychowania i skrajnego braku odpowiedzialności. niby dorośli, ale tylko formalnie. jak widać na załączonych obrazkach ukończenie lat osiemnastu i posiadanie dowodu osobistego o dorosłości wcale nie świadczy. a kto tu jest deb***em czy ciotą wolę nie pokazywać palcem... i tak każdy normalny człowiek, który to przeczyta, będzie wiedział. współczuję rodzinom nie tylko z powodu tragicznej śmierci ich synów, ale także z powodu porażki, jaką ponieśli, jako rodzice, bo nie udało im się ich wychować na cyt."CHŁOPAKÓW Z ZASADAMI"... jestem pewna, że pamiętać o swoich koleżkach będziecie... jakiś czas... na pewno wkrótce zapomnicie, bo niby czym się zasłużyli, żeby ich ciągle wspominać...??? imprezowaniem? ćpaniem? łamaniem prawa? i kiedy ich będziecie wspominać? podczas święta zmarłych? w rocznicę wypadku? a może na ostro zakrapianych imprezach? żałosne jest to wszystko... a lepszego świata nie zobaczą, bo go nie ma niestety...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='~Magda~' date='29.10.2008, 21:38' post='63697'] Ja można takie głupoty pisać? Ile ty chłopczyku masz lat i skąd masz takie informacje? Wszystko co napisałeś jest kłamstwem. Pracuje w prokuraturze i żadna z podanych przez ciebie informacji nie jest prawdziwa i żadna nie była podana do prasy.A co do winy opla to też nie jest pewna informacja bo wszystko jest badane. w prokuraturze powiadasz?? i na takim oto forum poufne informacje "sprzedajesz"?? ciekawe co by na to przełożeni powiedzieli...???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w prokuraturze powiadasz?? i na takim oto forum poufne informacje "sprzedajesz"?? ciekawe co by na to przełożeni powiedzieli...???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biała napisał:
a lepszego świata nie zobaczą, bo go nie ma niestety...
Z tym jednym zdaniem się nie zgodzę, ale to temat na inny wątek. Co do reszty masz, niestety, rację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biała napisał:
...a lepszego świata nie zobaczą, bo go nie ma niestety...
Tak ? a skąd to wiesz że nie ma ? byłaś tam ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
".. a lepszego świata nie zobaczą, bo go nie ma niestety..." może Ci Bóg wybaczy.Ogólnie przyznaje Ci racje(po części).Ci "kolesie" już zapłacili za swoje i nie należy w tym momencie kwestionować na forum ich całego życia bo to nie miejsce na to.Teraz za pewnie zapytacie co z człowiekiem z drugiego samochodu tak?Niestety świat jest nie do ogarnięcia i nic nie dzieje się bez przyczyny.To nie pierwszy i nie ostatni wypadek, w którym zginął niewinny człowiek.Takie jest życie-bez litości...Generalnie chodzi o to że sam wiem jak to jest, gdy ginie niewinna osoba z rodziny..A winowajca wypadku żyje i ma się dobrze, a co najśmieszniejsze tylko zawiasy otrzymał!Wiem jaki to ból, jaka złość,żal...ale dużo łatwiej jest skupić się na samym zmarłym i nie obwiniać już innych, również zabitych!Pamiętajcie nic nie dzieje się bez przyczyny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TUMANY CO WY WIECIE... KAZDY JEST MADRZEJSZY OD JEDNEGO... ICH SYTUACJE ZYCIOWA MOZE ZNA 30% LUDZI Z FORUM. NIKT NIE WIE CO IM ODJEBALO, DLACZEGO TAK SZYBKO JECHALI, SA ROZNE WERSJE, JA SLYSZALEM ZE MIELI NARKOTYKI W BAGARZNIKU I UCIEKALI OD POLICJI, KTO MA INNE WERSJE??? SLUCHAM. TO JEST ZALOSNE, SZUKACIE TYLKO SENSACJI, KAZDY CHCE WYRAZIC WLASNE ZDANIE, KTORE KTOS NA PEWNO ZARAZ ZBURZY, BO WYPOWIE SIE INACZEK, I PODA SWOJA WERSJE... WIECIE CO?? PRZESTANCIE GLUPIO PISAC BO NIE MA OCZYM W SUMIE JUZ... BYLI LUDZIE, NIEMA I h**. JAK CHCECIE DOBRZE TO IDZCIE NA CMENTARZ W WOLCE ODMOWCIE OJCZE NASZ A NIE d*** ZAWRACACIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak latwo osadzacie i piszecie glupoty o ludziach ktorych tak naprawde nie znalliscie... z kad w was tyle zlosci i brak szacunku do drugiego czlowieka??? jestesmy tylko ludzmi i kazdy z nas popelnia bledy i bladzi... nie rozumiem po co teraz szukac powodu wypadku i winnego..zycia to nikomu nie zwruci... nikt z was nie wiem co sie wtedy wydażyło naprawde... tak latwo powiedziec o kims cos zlego a czy wy jestescie wpozadku??? nie sadze skoro nie macie choc troche szacunku dla zmarlych ich bliskich, przyjaciol ktorym ból rozrywa serce że ich syn, przyjaciel, chlopak odeszedł... nie da sie opisac słowami co sie czuje w takim momencie kiedy odchodzi najblizsza osoba,osoba ktora sie kocha z calego serca... i tak samo cierpa bliscy zmarlych z jednego i druciego samochodu... tak miało byc, ale niestety cieżko jest sie z tym pogodzic wiec SZANUJMY SIE NA WZAJEM I UCZMY SIE KOCHAC LUDZI BO TAK SZYBKO ODCHODZA... KAMIL[*] MAREK[*] JAREK[*] niech WAM ziemia lekką bedzie... Na zawsze w pamieci i sercach bliskich i przyjaciół...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co wiem co zginelo 4 osoby a wymienilas tylko trzech... a co ten czwarty to pies??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...