Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

imprezy na placu zabaw w Janowie

Utworzony przez janowiak, 29 lipca 2009 r. o 15:15
Chciałem poruszyć temat imprez na placu zabaw w Janowie Podlaskim. Pal sześć fakt, że my okoliczni mieszkańcy jesteśmy zmuszeni wysłuchiwać wytwarzanych przez "kwiat janowskiej młodzieży" - krzyków, jęków, łaciny i innego chamstwa do wczesnych godzin porannych, średnio 3 dni w tygodniu. Najgorsze jest to, że następnego dnia po placu, na który przychodzą się bawić dzieci, walają się butelki po wódce, puszki po piwie, prezerwatywy, papiery, kiepy i inny syf. Niszczone/łamane są niedawno postawione zabawki, huśtawki, altanka dla dzieciaków. Nie raz byłem świadkiem jak maluchy rozbijają dla zabawy butelki (kwestia czasu jak stanie się jakieś nieszczęście). W tym miejscu apeluję do władz Janowa o łaskawe zainteresowanie się problemem, a imprezową młodzież proszę o zachowanie elementarnych podstaw kultury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='janowiak' date='29.07.2009, 15:15:02' post='154521'] Chciałem poruszyć temat imprez na placu zabaw w Janowie Podlaskim. Pal sześć fakt, że my okoliczni mieszkańcy jesteśmy zmuszeni wysłuchiwać wytwarzanych przez "kwiat janowskiej młodzieży" - krzyków, jęków, łaciny i innego chamstwa do wczesnych godzin porannych, średnio 3 dni w tygodniu. Najgorsze jest to, że następnego dnia po placu, na który przychodzą się bawić dzieci, walają się butelki po wódce, puszki po piwie, prezerwatywy, papiery, kiepy i inny syf. Niszczone/łamane są niedawno postawione zabawki, huśtawki, altanka dla dzieciaków. Nie raz byłem świadkiem jak maluchy rozbijają dla zabawy butelki (kwestia czasu jak stanie się jakieś nieszczęście). W tym miejscu apeluję do władz Janowa o łaskawe zainteresowanie się problemem, a imprezową młodzież proszę o zachowanie elementarnych podstaw kultury. Co racja to racja. Często jestem tam z moją córka i nie raz natknęłam sie na ten burdel. TO SKANDAL!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałem poruszyć temat imprez na placu zabaw w Janowie Podlaskim Plac zabaw na Pilarki ? stacja gazowa bo gdzie jeszcze imprezy, dyskoteki, zabawy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...