Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Intermarche: Kierownicy i prezes z zarzutami. "Łamanie praw pracowniczych"

Utworzony przez no pasaran, 3 grudnia 2014 r. o 08:44
O Intermarche w Bełżycach też niedawno prasa takie rzeczy pisała. Ale piękna reklama w TV leci... Tylko kupować, kupować...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak w większości firm... niestety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Bełżycach też syf na maksa!!! NIESTETY W POLSCE  nic im nie zrobią takie sądy  :angry:  Proszę aby dziennikwschodni.pl napisał o finale tejj sprawy :wacko:  Ja już wiem: nic im nie zrobią sąd swoje wiadomo i koniec sprawy :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obecnie to codzienność, ja pracuje w państwowej spółce i już na dzień dzisiejszy mam 46 dni wolnych do odebrania za nadgodziny,nie wypominam już o nieprzerwanym  czasie odpoczynku jaki pracownikowi przysługuje przed rozpoczęciem następnej zmiany, który nie jest przestrzegany i niewypoczęty idziesz do pracy gdzie możesz spaść z drabiny z wysokości 8m. ,a to państwowa spółka więc co jest u prywaciarzy?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inspekcja Pracy z Bialej Podlaskiej niczego by się nie dopatrzyła. To samo dzieje się w niektórych sklepach Społem ,a inspektorzy nic nie widzą,albo nie chcą widzieć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stokrotka w Tomaszowie Lubelskim to też obóz pracy. Inspekcja Pracy powinna tam się wybrać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie chcieliśta ''sierpa i młota'' to teraz mota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pip powinna sie tez zająć lss społem tam to sałamane prawa pacownicze szczególnie w sklepie na pana balcera 0 przerw kasjerka przy kasie musi stac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pracuję w agencji towarzyskiej ROZKOSZ,za godziny nadliczbowe mam płacone na bieżąco,pracuję na leżąco.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pracuję w agencji towarzyskiej ROZKOSZ,za godziny nadliczbowe mam płacone na bieżąco,pracuję na leżąco.
Du pa  ci to jeszcze wytrzymuje ?  masz jeszcze czym sikać ?  ja już poszłam na wcześniejszą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Du pa  ci to jeszcze wytrzymuje ?  masz jeszcze czym sikać ?  ja już poszłam na wcześniejszą.
 Aż tak ostro penetrowali?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W mojej firmie Szef Kur wa nie płaci też za nadgodziny, za uniform roboczy też potrąca z wypłaty, umowę przedłuża co 3 miesiące. Czy to nie zgodne z prawem? Gdzie mogę Kur wę podpier dolić do jakiej instytucji. A może zgłosić się do jego żony i powiedzieć gdzie ma kochankę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W mojej firmie Szef Kur wa nie płaci też za nadgodziny, za uniform roboczy też potrąca z wypłaty, umowę przedłuża co 3 miesiące. Czy to nie zgodne z prawem? Gdzie mogę Kur wę podpier dolić do jakiej instytucji. A może zgłosić się do jego żony i powiedzieć gdzie ma kochankę?
Miałem podobną sytuację,najlepiej uderz do jego starej i mu ją puknij,gdyby to nie zadziałalo no to dopiero wtedy,ABW,CBA,GRU, i te wszystkie inne,ale najprościej i najszybciej dogadać się z Czeczenami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego już dawno pisałem że trzeba zrobić porządek z dyrektorami i kierownikami dużych marketów i prywaciarzami. Ja ma mam wojskową pensję i podlegam pod MON. Szkoda mi natomiast ludzi , których wykorzystują prywatni przedsiębiorcy i kierownicy dużych marketów. Ludzie nie bójcie się interweniować i zgłaszać wszystkie uchybienia i naruszenie praw pracowników przez prywatnego przedsiębiorcę. Życzę powodzenia i Pozdrawiam. Robert. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co, sprawa skończona? Okazało się, że wszystko cacy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem, że się rozeszło po kościach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podbijam wątek dla wyznawców teorii spiskowej z tematu Adamowicz, po ilu dniach ustąpi? Może jakąś nową wymyślicie? Tylko, żeby była równie śmieszna!  :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...