Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Inwestorzy stoją w kolejce, ale biurokracja ma czas

Utworzony przez babylon, 25 czerwca 2008 r. o 08:47
edek napisał:
JAKI WÓJT TAKA GMINA JAKI WÓJT TAKI RADNY Trzeba było wybrać Sulimę na wójta w rok czasu stał sie najpręzniej rozwijającym się przedsiębiorcą w gminie. Tyle ludzi zatrudnia jakoś nikt od niego nie odchodzi a wręcz musi ludziom odmawiać. Tak mogła rozwijać sie gmina ale wiekszośc z was uwierzyła wójtowi. ten człowiek niczego w rzyciu sie nie dorobił. W PGR Halasy był beznadziejny. Żeby nie fory jakie daje żonie to Kruszbudu tez by nie było. Bez publicznych pieniędzy przekazywanych do firmy żony firma upadła by. Nie ma w gminie gospodarza, A tylu gospodarzy w gminie to chba jakaś zemsta losu na tej gminie
Jak to niczego się dorobil. Zaczynał w PGR Halasy - tam dostał służbowe mieszkanie, jeździł rachitycznym MALUCHEM. Teraz pałac na tzw. Gościńcu Maniowskim, Seat leon. Volkswaden, firma wydobywcza piasek, samochód ciężarowy - wywrotka albo i dwie, pozostało też wykupione mieszkanie w S-pni w Halasach, mieszkanie w Warszawie. I JESZCZE PISZESZ ŻE SIE NICZEGO NIE DOROBIŁ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
edek napisał:
JAKI WÓJT TAKA GMINA JAKI WÓJT TAKI RADNY Trzeba było wybrać Sulimę na wójta w rok czasu stał sie najpręzniej rozwijającym się przedsiębiorcą w gminie. Tyle ludzi zatrudnia jakoś nikt od niego nie odchodzi a wręcz musi ludziom odmawiać. Tak mogła rozwijać sie gmina ale wiekszośc z was uwierzyła wójtowi. ten człowiek niczego w rzyciu sie nie dorobił. W PGR Halasy był beznadziejny. Żeby nie fory jakie daje żonie to Kruszbudu tez by nie było. Bez publicznych pieniędzy przekazywanych do firmy żony firma upadła by. Nie ma w gminie gospodarza, A tylu gospodarzy w gminie to chba jakaś zemsta losu na tej gminie
Chyba niezły pomysł, aby Sulimę wybrac na Wójta Gminy. Ale ...... trzeba rozpisac referendum o odwołanie Wójta. 30% uprawnionych musi pójść do urn. Jest to mało realne. Rozpisać nowe wyboryy itd...itd... ALBO CZEKAĆ DO KOŃCA KADENCJI I TYLKO PRZ URNIE TRZEBA Z GŁOWĄ ZAGŁOSOWAĆ. SZKODA GMINY. Ew. Wójta R.M. ma kilka spraw w Sądzie, jeżeli przegra i będzie uznany winnym zarzucanych mu przekrętów, może automatycznie stracić prawo do wójtowskiego stołka. Ale musi być skazany prawomocnym wyrokiem. SULIMA NA WÓJTA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram SULIMA na WÓJTA!!!! Trzeba też bacznie obserwować "kogo to" obecny i PSL-owcy namaszczą na ten stołek i przeciwdziałać skutecznie wśród ludzi temu!!!! Dość rządów PSL-u w naszej gminie!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Popieram SULIMA na WÓJTA!!!! Trzeba też bacznie obserwować "kogo to" obecny i PSL-owcy namaszczą na ten stołek i przeciwdziałać skutecznie wśród ludzi temu!!!! Dość rządów PSL-u w naszej gminie!!!!
Wójt jest PSL -owcem. - ale to CIENIAS uważa się za wielkiego "polityka" chowa sie pod szyldem partii, żeby kręcic swoje prywatne interesy. Licz na to że w kłopotach osobistych jakie ma - partia mu pomoże. Cała organizacja gminna PSL to 10 może 15 osób skupionych wokół wójta i H. S. jako przewodniczącego zarządu gminnego - też CIENIAS / na CIENIASA TO TEN NIE WYGLĄDA - niezła tusza, ale to też CIENIAS/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jasiu napisał:
Jak to niczego się dorobil. Zaczynał w PGR Halasy - tam dostał służbowe mieszkanie, jeździł rachitycznym MALUCHEM. Teraz pałac na tzw. Gościńcu Maniowskim, Seat leon. Volkswaden, firma wydobywcza piasek, samochód ciężarowy - wywrotka albo i dwie, pozostało też wykupione mieszkanie w S-pni w Halasach, mieszkanie w Warszawie. I JESZCZE PISZESZ ŻE SIE NICZEGO NIE DOROBIŁ.
Nie zapominaj o 5 dzieciaków /tych w domu/ , wnukach i innych przychówkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ziutek napisał:
Nie zapominaj o 5 dzieciaków /tych w domu/ , wnukach i innych przychówkach.
jak widać niż demograficzny naszej gminie nie grozi i szkół nie trzeba będzie zamykać... co gospodarz to gospodarz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tymi wyborami to dobry pomysł tylko jak przekonac ludzi w gminie że PSL nigdy nie była, nie jest i nigdy nie bedzie partią chłopską. Niedawno w Parlamencie peeselowcy złożyli projekt ustawy o reformie KRUS. Dopiero teraz rolnicy jak dostaną w d**pę dzięki działaniom Franciszka S. i spółki może uwieżą że PSL to partia która najbardziej skrzywdziła polską wieś. Tak to sie dzieje od lat ale jakoś arbuzom udawało się oszukiwać wieś że są za wsią. Koniec PSL jest już bliski. Szkoda troche że ta Anastazja P. polskiego parlamentu odejdzie w niepamięć, z kim teraz będzie romansował SLD czy PO. Ale wybór innego wójta jak najbardziej popieram.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeczytałem ten artykuł jeszcze raz i doszedłem do wniosku że z wójta jest słaby rolnik chociaz uważa się że skoro skończył wydział mechanizacji rolnictwa, to powinien się chociaż trochę znać na terminach siewów i innych robotach polowych, a w artykule podaje cyt. dzis na razie jest tam ściernisko" ciekawostka już na przednówku jest ściernisko, a gdzie orka, siew, żniwa.!!!!!!!!!!!!!! Kolejna wpadka wójta jako "specjalisty" od rolnictwa. Golec uOrkiestra śpiewali "Dziś na razie jest ściernisko ale będzie San Francisco" ciekawe czy tego doczekamy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spotkałem tego wójta kilkakrotnie w sytuacjach kryzysowych(protesty mieszkaców). Zachowyawł sie idiotycznie jak prawdziwy cienias. Nie miał zadnych argumentów, próbował oszukać ludzi podając naciągane i niepełrawdziwe kłamstwa. Próbował wykorzystać półprawdę i podawanie niepełnych, wyrwanych z kontekstu faktów . Ale nawet to w jego wykonaniu było żałosne.CIENIAS to bardzo dobre określenie tego człowieka. Prawdopodobnie gdyby nie był wójtem to nawet sąsiedzi by go nie znali. Nic soba nie reprezentuje ani kultury osobistej ani charakteru, lubi jedynie wypić i złapać za dupę, coś prawie jak żul. Tylko dlaczego wciąż pozostaje wójtem tak dużej i majetnej gminy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tw napisał:
Spotkałem tego wójta kilkakrotnie w sytuacjach kryzysowych(protesty mieszkaców). Zachowyawł sie idiotycznie jak prawdziwy cienias. Nie miał zadnych argumentów, próbował oszukać ludzi podając naciągane i niepełrawdziwe kłamstwa. Próbował wykorzystać półprawdę i podawanie niepełnych, wyrwanych z kontekstu faktów . Ale nawet to w jego wykonaniu było żałosne.CIENIAS to bardzo dobre określenie tego człowieka. Prawdopodobnie gdyby nie był wójtem to nawet sąsiedzi by go nie znali. Nic soba nie reprezentuje ani kultury osobistej ani charakteru, lubi jedynie wypić i złapać za dupę, coś prawie jak żul. Tylko dlaczego wciąż pozostaje wójtem tak dużej i majetnej gminy.
BO Z SĘDZIAMI JEDNYMI DRZWIAMI WCHODZI I WYCHODZI Z SĄDU! Zaświadczy ten kto widział po ostatniej rozprawie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ziutek napisał:
Nie zapominaj o 5 dzieciaków /tych w domu/ , wnukach i innych przychówkach.
Ma wydajność może chce zostac ministrem rolnictwa - za największość wydajność z ha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do sądu sie wchodzi i wychodzi tak samo myslał burmistrz Radzynia P. Okazało sie jednak że Sławecki tak poustawiał sędziów i prokurtorów że przedobrzył i Kowalczyk wyleci ze stołka. Słuchałem wypowiedź Sławeckiego w Radiu Podlaskie że poruszył ten temat ze wszystkimi silnymi w kraju(Tusk, Pawlak Komisarz wyborczy) niestety wyroku cofnąć się nie da i koleś wyleci. Cuż czasami sprawiedliwość dosięga arbuzów. Może i wójta Międzyrzeca ktoś rozliczy za to co zrobił. A sędziowie najwyżej poklepią Romka po plecach i powiedzą trzymaj się chopie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sądach pomoże wójtowi witos podlasia. Ma on swoich sedzi i prokuratowów którym w swoim czasie załatwił pracę. Myślę tylko czy młode arbuzy Litwiniuk i spółka które chcą wysadzić dziadka z siodła bedą popierali i bronili tak skompromitowanego wójta. Mam nadzieję ze nie. Po co im taki beznadziejny balast.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
francuzy maja przyjechac 3 lipca, ale strazaki, nie inwestory.... bedzie sie dzialo w tulilowie....
Jak tam było w Tuliłowie. "Akcja gasnicza" się udała? Duży był pożar? Nie trzeba było wzywać dodatkowej pomocy? Pozdowieni9a dla silnej ekipy z OSP Tuliłów? Myślę że zdaliście egzamin celująco.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tam sie działo w Tuliłowie z tymi strażakami. Napiszcie niech wiedzą wszyscy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisaliśmy na temat poczynań wójta gminy Międzyrzec Podlaski jako niewydarzonego pomysłodawcy inwestycji i "laureata" konkursu "Grunt na medal" którym oszukał organizatorów konkursu, potencjalnych inwestorów i mieszkańców gminy robiąc im złudne nadzieje że dzięki jegi "inicjatywie" gmina zamieni sie w Hiszpanie, lub Irlandię, a najlepiej w drugą Japonię. Wizjoner bez pokrycia. Niezapominajmy też że jest "budowniczym tzw. michałówek dróg które po 2 - 3 latach się sypią i nadaja sie do kapitalnego remontu /budowane tzw. czynem społecznym przez mieszkańców, a kasę zbiera firma KRUSZBUD lub inna mocno zaprzyjaźniona z wójtem i jego rodziną. Gmina i jej mieszkańcy są od kilkunastu lat oszukiwani przez człowieka opanowanego wizją dorobienia się. Dlaczego na drogi gminne nie są pozyskiewane środki unijne??? Dlatego że wymogi stawiane przez ekspertów unijnych sa bardzo wysokie i trzeba się rozliczyć co do grosika z pozyskanych środków, nie mówiąc o tym że inwestycja musi byc wykonana zgodnie z projektem!!! A w gminie z własnych środków których nikt specjalnie nie kontroluje /może czasami Komisja rewizyjna Rady / ale z reguły niewiele się na tym zna/ wójt może zrobic wszystko co mu sie podoba i jak mu sie podoba, mając za soba radnych którzy za obietnicę zrobienia czekogokowiek w ich wsi, czy okręgu wyborczym podpiszą sie i przegłosuja każdy cyrograf podsunięty przez wójta. A wiadomo komu podpisuje sie cyrograf!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja tam myślę że to wszystko polityka. Moja rodzina od dwóch pokoleń należy do PSL(ZSL). Moi rodzice i dziadek są ślepi na wszystko. Stefaniuk to dla nich wszystko jak bożek. Tak naprawdę to tylko znają Stefaniuka. Ja też byłem w PSL może nawet jestem ale składek nie opłacam i na spotkania nie chodzę. Wiele razy prubowałem tłumaczyć swoim rodzicom że PSL to pomyłka że dali się nabrać. Zawsze to sie kończy kłutnią że kiedyś to było inaczej Były pochody pierwszomajowe wszystko mozna było sprzedać itp. Zadne argumenty że przecież aby załatwić cement to ojciec z naczelnikiem i nie tylko musiał przez tydzień pić. Pozatym to zapisywanie się do partii aby dostać przydział na maszyne to było jakieś chore. Odpowiedż jest jedna kiedyś było wszystko lepiej. Stefaniuk jest symbolem tego czasu gdy byli młodzi gdy byli w ZSL chodzili na zabawy i spotkania partyjne. Myślę że wójt miedzyrzeca jest takim reliktem przeszłości. obrazem pragnień i możliwości wiejskiego chłopaka. Dopóki współcześni młodzi nie skażeni PRLowskim myśleniem ludzie nie zdecydują się aktywnie uczestniczyć w życiu gminy nic sie nie zmieni i nadal będą brylować w środowisku takie miernoty jak Michaluk, Zaniewicz, Semeniuk i im podobni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A słyszeliście, że po sasiedzku koło Michaluka krowa zwariowała!!! LUDZIE to już nawet zwierzęciu nie przepuści!!! O la Boga...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowieku wystarczy z nim zacząc rozmowę na niewygodny dla niego temat a tak wasy przygryza i charczy że aż strach. Ja czasmi mam watpliwości czy on jest do końca zdrowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
klos napisał:
Znając tego wójta i jego podejście do spraw gospodarki rynkowo-rodzinnej, można sie spodziewać, że zaraz po tym jak państwo przekaże grunty gminie wydzierżawi ona teren jakiejś firmie pokroju Kruszbud. Otwarta tam zostanie zaraz kopalnia piachu (legalnie bądź nie) i rodzina wójta przystapi do budowania słynnych w całej Polsce dróg w uproszczonej technologii zwanej michalówką, tzn cement i bezwartościowy piach. A tak w ogóle to jest skandal że gmina zgłasza do konkursu nie swoje grunty i co gorsza jako kompletnie pozbawiona jakichkolwiek praw do ziemi zdobywa nagrodę. Szkoda, że wójt prywatnie jako Roman M. nie zgłosił tego terenu do konkursu. Też zapewne by wygrał, a cały splendor spłynąłby na niego. Jedyny problem to taki, że aby wypełnić wniosek konkursowy, to trzeba mieć komputer i znać podstawy jego obsługi, a z tym u Romka krucho(by nie rzec beznadziejnie). Ale po co się ma przyjaciół arbuzów w sejmie, rządzie i władzach województwa. Pomogą i wszystko pójdzie zgodnie z planem, chyba że w sadzie się popieprzy i Romka skażą, a tego to już nie chcemy, bo wszyscy przyjaciele sie odwrócą. Pozdrawiam i życzę sukcesów.
KOSZELÓWKA zaprasza swego rodaka. Może u nas powstanie tez droga zwana "michałówką". Potrzebny nam taki inwestor. Znana już firma KRUSZBUD miałaby miejsce do inwestowania. Zapewniamy miejsce na liscie wyborczej na wójta gminy Kornica Stara. Po co marnować siły, chęci i pomysły na jakąś gminę Międzyrzec Podlaski. Tutaj masz rodzinę, braci i siostry. WWWWWWWWWWRRRRRRRRRRRRAAAAAAAAAACCCCCCCCCAAAAAAAAAAAAAAAAAAAJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ JJJJJJJJJJJJJ w rodzinne strony powitamy cię chlebem i solą. Jest tutaj naprawdę dużo możliwości. U nas wszystko się sprawdzi. Olej Międzyrzec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 130

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...