Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Iwaniuk odebrał tytuł reginalnego lidera innowacji i rozwoju

Utworzony przez ono, 9 listopada 2010 r. o 22:25
I znowu ta cholerna sąsiednia gmina górą, pierwsza w lubelskiem ma internet bezprzewodowy za darmo. Rzeczywiście lepiej przeprowadzić się do gminy niż uwierzyć że u nas może być tak samo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ono napisał:
I znowu ta cholerna sąsiednia gmina górą, pierwsza w lubelskiem ma internet bezprzewodowy za darmo. Rzeczywiście lepiej przeprowadzić się do gminy niż uwierzyć że u nas może być tak samo.
u nas czyli gdzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym niby mieście o tej samej nazwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lider znaczy nr 1 w województwie, zatem czym tu się niektórzy podniecają jakimś tam którymś miejscem, to bałamutnicy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie porównujmy miasta z gminą to nie ta liga, nasi marzyciele robią to, co gmina miała jeszcze przed wejściem Polski do Unii. Dla nas to wzorzec na kolejne 20 lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jeszcze jakieś dupki piszą , że w w gminie Terespol jest tak samo jak wszędzie indziej. A to bywalcy jednej wsi i co najwyżej kabiny szoferki TIRa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nasi marzyciele ,to jest niezłe poszedł bym o krok dalej ,niepoprawni marzyciele !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czynowniki terespolskie, na dziesięć lat do gminy na praktykę by się zdało, może byście się nauczyli coś budować, nie tylko burzyć i podjudzać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Serdeczne gratulacje, należało się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasne, a czy ktoś zna drugą taką gminę, gdzie internet jest aa darmo? Ja znaleźć nie potrafię .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też nie potrafię, gmina zuch. Dzięki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
klik napisał:
Ja też nie potrafię, gmina zuch. Dzięki.
ale zgodnośc -kurcze chyba na skale światową!!!! czyli totalny brak opozycji-a wszyscy zachęcaja aby jednak była wówczas nie popada się w rutynę,jak też pozwala otrząsnąć się w zapędach czasem jedynie śmiesznych ,a nie mądrych śmiać się czy płakać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
klik napisał:
Ja też nie potrafię, gmina zuch. Dzięki.
czyli mądrość w powijakach !!!!!- bo zuch to chyba pierwszy etap czy jak to jest ? czy najpierw sie jest ,,,,harcerzykiem ,a później ....zuchem? ale mi poplątali w głowie!!Boże kto lepszy -harcerz czy ,,,zuch?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ale zgodnośc -kurcze chyba na skale światową!!!! czyli totalny brak opozycji-a wszyscy zachęcaja aby jednak była wówczas nie popada się w rutynę,jak też pozwala otrząsnąć się w zapędach czasem jedynie śmiesznych ,a nie mądrych śmiać się czy płakać?
raczej chyba płakać -bo z czego tu się smiać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mazgaj napisał:
raczej chyba płakać -bo z czego tu się smiać?
Oczywiście, że płakać ale nad kondycją intelektualną gminnej "opozycji".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...