Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

J. F. Stefaniuk

Utworzony przez arbuz, 8 maja 2011 r. o 20:26
Pytanie czy Stefaniuk jeszcze lubi OSP bo nie był w Pratulinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
arbuz napisał:
Pytanie czy Stefaniuk jeszcze lubi OSP bo nie był w Pratulinie
Kocham was druhowie! Przed wyborami męczy mnie prostata i nie mogłem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Kocham was druhowie! Przed wyborami męczy mnie prostata i nie mogłem...
Jak się zbyt dużo piepszy bez sęsu to prostata potem meczy, wiem bo sam tak mam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Kocham was druhowie! Przed wyborami męczy mnie prostata i nie mogłem...
To co, szukasz teraz odpowiednich pampersów na wybory??? Wpadnij do Irka on wie jak leczyć i czym!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie Jerzy nie był u Irka. Jerzy był w tym czasie na grillu z Przemkiem L----------m. milsze zajęcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto kogo grilował ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
u jakiego Irka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
u jakiego Irka
towarzysz, stary zgred na plakatach z dodatkiem kończyny reklamował się, że wie jak leczyć, międzyrzecki znachor polityki, na usługach F.J.S. ostatnio cierpiącego przed wyborami itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestańcie się czepiać Pana Marszałka nie macie się czego się czepić płotu się czepcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O S P Drelów napisał:
Przestańcie się czepiać Pana Marszałka nie macie się czego się czepić płotu się czepcie.
Niech się pokaże, zrobi coś mądrego, (tyle miał dobrych propozycji przedwyborczych - cały katalog)to będziemy go chwalić. A ten cały bajzel z pod szyldu kończynki w powiecie, to kto imiennie firmuje? Wielki szeryf albo pikuś i nikt więcej niczego się nie czepia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O S P Drelów napisał:
Przestańcie się czepiać Pana Marszałka nie macie się czego się czepić płotu się czepcie.
To jest temat o Piłsudskim, czy o Jego Kasztance:))) W razie czego mam na sprzedaż chomąto...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lead napisał:
To jest temat o Piłsudskim, czy o Jego Kasztance:))) W razie czego mam na sprzedaż chomąto...
Samo chomonto to mało, potrzebne są jeszcze postronki i orczyk. To niby ten nasz od roli i niedoli nałoży se chomonto i pójdzie do kościoła czy też do Leśnej na odpust, żeby chłopom się podobać. Najlepiej to niech se fotkę taką walnie na plakat z podpisem: ,,Ja zawsze Wasz od roli i niedoli". Przed wyborami można rżnąć przygłupa - to nie boli...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poeta z d napisał:
Samo chomonto to mało, potrzebne są jeszcze postronki i orczyk. To niby ten nasz od roli i niedoli nałoży se chomonto i pójdzie do kościoła czy też do Leśnej na odpust, żeby chłopom się podobać. Najlepiej to niech se fotkę taką walnie na plakat z podpisem: ,,Ja zawsze Wasz od roli i niedoli". Przed wyborami można rżnąć przygłupa - to nie boli...
Najlepiej zrobić z człowieka łosia, włożyć chomonto i ciągnij stary pełną furę meneli... A kiedy zrozumie, że jest jeleniem ferajna wymieni go na nowszy model, po to są wybory, a lud spragniony igrzysk ma przynajmniej za darmo cyrk!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takiego jak Pan marszałek to niema drugiego on pomaga każdemu przykład pomógł nam załatwić karmę dla BERA raz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OSP Drelów napisał:
Takiego jak Pan marszałek to niema drugiego on pomaga każdemu przykład pomógł nam załatwić karmę dla BERA raz.
Puszkę czy 1/2 puszki ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisano 01 czerwiec 2011 - 23:59 #3000 napisano Jak się wychodzi z systemu opanowanego przez sitwę ?. Włodarz miasta, spółki komunalne, ich zarządy i rady nadzorcze, dziekan (ks.),biznes, nomenklatura d. pzpr, szefowie instytucji komunalnych, zależni radni miejscy, zależne media. Ot taka stajnia Augiasza. 0 Do góryDo góry Raport Raportuj Odpowiedz Odpowiedz Odpowiedz Cytuj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
psl jest jak łajno na morzu przyczepia się do każdego statku, który jest na kursie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szaleństwo! pomógł wam załatwić karmę dla psa! raz! dwa! trzy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
r_n_k napisał:
psl jest jak łajno na morzu przyczepia się do każdego statku, który jest na kursie
~Gość~ u jakiego zdzicha ? w bublu granne ? towarzysz, stary zgred na plakatach z dodatkiem kończyny reklamował się, że wie jak leczyć, międzyrzecki znachor polityki, na usługach F.J.S. ostatnio cierpiącego przed wyborami itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W specjalnym oświadczeniu europosłowie Prawa i Sprawiedliwości odpowiadają deputowanym koalicji rządzącej, których słusznie zabolały ostre słowa o. Tadeusza Rydzyka podczas konferencji w Brukseli. Szanowne Koleżanki, Szanowni Koledzy, Posłanki i Posłowie PO i PSL w Parlamencie Europejskim! 1. Dziękujemy za Wasze zainteresowanie konferencją na temat energii odnawialnej, zorganizowaną w Parlamencie Europejskim przez posłów Prawa i Sprawiedliwości, a wyrażone w liście do przewodniczącego grupy politycznej EKR Jana Zahradila. Konferencja rzeczywiście była bardzo ciekawa, dotyczyła ważnego problemu bezpieczeństwa energetycznego Polski i Europy, zgromadziła znakomitych prelegentów i wielu gości. Szkoda, że nikogo z Was na tej konferencji nie było! 2. Wasze zainteresowanie konferencją ograniczyło się do osoby jednego z jej gości, Ojca Tadeusza Rydzyka. Rozumiemy, że jako posłów koalicji rządzącej boli Was, że w dziedzinie bezpieczeństwa energetycznego państwa więcej dziś czynią zakonnicy z Torunia niż ministrowie rządu Rzeczypospolitej. Nie byliście na konferencji, bo pewnie nie chcieliście usłyszeć tej prawdy, że rząd zamiast pomagać, utrudnia rozwój geotermii w Polsce. 3. Ojcu Rydzykowi przypisujecie "wypowiadanie opinii skrajnych i obraźliwych, nie tylko pod adresem polskiego rządu". Nie podzielamy tej oceny. Uważamy, ze Ojciec Redemptorysta dr Tadeusz Rydzyk, kierujący ważnym ośrodkiem niezależnych mediów, w istotny sposób przyczynia się do pluralizmu debaty publicznej w Polsce. Jako posłowie do Parlamentu Europejskiego cenimy sobie zwłaszcza szerokie zainteresowanie tych mediów sprawami europejskimi, w tym na przykład sprawami rolniczymi. Opinie, które wygłasza Ojciec Rydzyk są niekiedy ostre, ale nie wykraczają poza zakres uprawnionej w debacie publicznej krytyki. 4. Wasze oburzenie wobec opinii wypowiadanych przez Ojca Rydzyka jest - wybaczcie nam - trochę obłudne. Nie oburzaliście się bowiem na skrajne i obraźliwe wypowiedzi polityków Wam bliskich, takich jak panowie Niesiołowski, Kutz czy Palikot. Wobec haniebnych wypowiedzi pana Palikota, obrażających Prezydenta Rzeczypospolitej Lecha Kaczyńskiego protestował tylko jeden z Was - poseł Filip Kaczmarek, co zachowujemy we wdzięcznej pamięci. 5. Nie podzielamy też Waszego oburzenia słowami, które gość konferencji Ojciec Rydzyk wypowiedział w odniesieniu do państwa polskiego, o niecywilizowanych, totalitarnych rządach w Polsce. Są to słowa wyrwane z kontekstu dłuższej wypowiedzi, a to wyrwanie wypacza ich sens. Niezależnie wszak od kontekstu - tak bardzo Was boli, że ktoś państwu polskiemu, rządzonemu przez PO i PSL przypisał cechy totalitaryzmu? A jak państwo rządzone przez PiS wielokrotnie, niemal codziennie prominentni przedstawiciele Waszego obozu politycznego nazywali państwem totalitarnym - wtedy Was nie bolało? Nawiasem mówiąc, choćby ostatnia sytuacja ze skierowaniem lidera opozycji na przymusowe badania psychiatryczne, albo to, że filmy dotyczące katastrofy smoleńskiej prezentowane są wyłącznie w drugim obiegu, bo nie ma dla nich miejsca w mediach publicznych ani komercyjnych - czy to nie są zjawiska przywołujące na myśl totalitaryzm? 6. Reasumując - raz jeszcze dziękujemy za troskę, a nawet jej nadmiar. Oburzenie przyjmujemy do wiadomości, ale go nie podzielamy. Natomiast Ojca Tadeusza Rydzyka nie tylko nie skreślamy z listy naszych przyszłych gości, wręcz przeciwnie, chętnie zaprosimy go ponownie. Z poważaniem, Posłowie Prawa i Sprawiedliwości do Parlamentu Europejskiego Janusz Wojciechowski, Zbigniew Ziobro, Jacek Kurski, Mirosław Piotrowski, Marek Gróbarczyk, Tadeusz Cymański, Ryszard Czarnecki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...