Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

JA JESTEM ZAROWOLONA

Utworzony przez stokrotka, 7 lutego 2010 r. o 14:08
NAPISZĘ TYLKO TYLE ŻE JA JESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z TARKOWSKIEGO. BARDZO MI POMÓGŁ BO PRZED PIERWSZYM PORODEM JAK MNIE INNY LEKARZ MIERZYŁ TO STWIERDZIŁ ZE POTRAFIĘ SAMA URODZIĆ ALE JAK TARKOWSKI JESZCZE RAZ MNIE MIERZYŁ TO TAK OPIER..... TEGO LEKARZA ZE SZOK BO OKAZAŁO SIĘ ŻE NIGDY BYM SAMA NIE URODZIŁA BO BO MOJE DZIECKO MIAŁO BY GŁÓWKĘ ZNIEKSZTAŁCONĄ A MNIE W ŚRODKU BY POROZRYWAŁO, WIEC BEZ PŁACENIA MIAŁAM CESARKĘ, A PRZY DRUGIM DZIECKU CHODZIŁAM DO NIEGO PRYWATNIE I WAS ZADZIWIĘ ŻE CZASEM NIE BRAŁ ODE MNIE KASY ZA WIZYTĘ. MIMO ŻE TEŻ DUŻO SŁYSZAŁAM O NIM ZŁEGO JA MAM BARDZO DOBRE ZDANIE NA JEGO TEMAT
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"TEŻ DUŻO SŁYSZAŁAM O NIM ZŁEGO" I zastanów się skąd są takie opinie ? Czyżby były "wyssane z palca" ? Są lekarze, którzy nie biorą za leczenie w ramach ubezpieczenia jednak ON do nich niestety nie należy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...