Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jaka Biała ? Czyli co Was wkurza.

Utworzony przez Pawlak, 7 września 2010 r. o 22:02
Piłsudski przemawiał do Posłów w 1926: ?Głównymi powodami obecnego stanu rzeczy w Polsce ? to jest nędzy, słabizny wewnętrznej i zewnętrznej ? były złodziejstwa pozostające bezkarne. Ponad wszystkim zapanował w Polsce interes jednostki i partii, zapanowała bezkarność za wszelkie nadużycia i zbrodnie. W odrodzonym państwie nie nastąpiło odrodzenie duszy narodu?. Słowa jakże wciąż aktualne, frustraci do klawiatury stawiajmy diagnozy, a potem metodę leczenia. Wybory za progiem pora na przemyślane wybory by żyło się lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Frustrat :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chill napisał:
Frustrat :/
Chill to nie mnie masz diagnozować, ja jestem pod stałą kontrolą lekarza, chciałbym Cię uspokoić. Biała Podlaska, miejsce gdzie nam przyszło żyć i mieszkać. Zrozumiał ?
Ostatnio edytowany 7 września 2010 r. o 22:42
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiedziałem, że w domu bez klamek macie teraz internet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chill napisał:
Nie wiedziałem, że w domu bez klamek macie teraz internet
Ale w szkole specjalnej to nie ma problemu z internetem ? Zaśmiecasz forum może lepiej wypełnisz swój czas oglądając YouTube - polecam filmik "10 największych deb***i". Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba za daleko z prądem odpłynąłeś kolego, jak g***o
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chill napisał:
chyba za daleko z prądem odpłynąłeś kolego, jak g***o
Zdecydowanie polecam Ci "10 największych deb.ili". Dla Ciebie do przemyślenia że gówno płynie zawsze z prądem, a nie widzę żebyś się wyłamywał i reprezentował inny nurt niż GównoWyborczy, oraz poglądy Płatnych Zdrajców Pachołków Rosji. Dać robakom się rozmnażać to stworzą prawa i będą przekonywać że nic lepszego nie istnieje nad życie w gnoju.[media]http://www.youtube.com/watch?v=FpUI-jSClDw[/media]
Ostatnio edytowany 7 września 2010 r. o 23:28
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pawlak... nie placz. internet masz, lekarza masz, bedzie dobrze... spij spokojnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobry film masz z dziecinstwa gdzies ty byl jak rozum dawali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chill napisał:
dobry film masz z dziecinstwa gdzies ty byl jak rozum dawali
Wracając do tematu to wkurza mnie wszystko, a szczególnie: "młodzi, wykształceni", wyborcy PO, blokersi, złodzieje, politycy, kuchty, rządy Czapskiego, polski Hip Hop i kto nie skacze ten za krzyżem, stare komuchy i młode, Ubeki, agenty, Magdalenka, Szkopy, Kacapy, Gudłaje, tanie piwo z Kauflandu, drogie w knajpach, ciepła wódka, zimny wrzesień, to że pada albo jest susza, biurokracja, brak perspektyw, marne widoki na przyszłość, telewizja, GWno, Michnik i jego przyjaciele, "ludzie honoru" cdn.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Wracając do tematu to wkurza mnie wszystko, a szczególnie: "młodzi, wykształceni", wyborcy PO, blokersi, złodzieje, politycy, kuchty, rządy Czapskiego, polski Hip Hop i kto nie skacze ten za krzyżem, stare komuchy i młode, Ubeki, agenty, Magdalenka, Szkopy, Kacapy, Gudłaje, tanie piwo z Kauflandu, drogie w knajpach, ciepła wódka, zimny wrzesień, to że pada albo jest susza, biurokracja, brak perspektyw, marne widoki na przyszłość, telewizja, GWno, Michnik i jego przyjaciele, "ludzie honoru" cdn.....
W nowym roku zaczną obowiązywać nowe ceny. Przedstawiam niektóre z nich. [media]http://www.youtube.com/watch?v=BL15EIRC1h8&feature=related[/media]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak, a mnie to wkurza ten cały pis i kaczyński ! Czy nie uważasz że już czas najwyższy odsunąć ich od władzy ? No ile będą rządzić ? Ile ?! No q. co nie otworze telewizora to ciągle kaczyński i kaczyński !!!! wezme gazete - wywiad z kaczyńskim! radio - gadają o kaczyńskim! internet - dyskusja o kaczyńskim ! Wszędzie q. ten kaczyński ! Oszaleć można ! Kiedy to się q. wreszcie skończy ?!?! Kiedy ?!?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
małyalezdużym napisał:
Pawlak, a mnie to wkurza ten cały pis i kaczyński ! Czy nie uważasz że już czas najwyższy odsunąć ich od władzy ? No ile będą rządzić ? Ile ?! No q. co nie otworze telewizora to ciągle kaczyński i kaczyński !!!! wezme gazete - wywiad z kaczyńskim! radio - gadają o kaczyńskim! internet - dyskusja o kaczyńskim ! Wszędzie q. ten kaczyński ! Oszaleć można ! Kiedy to się q. wreszcie skończy ?!?! Kiedy ?!?!
No tak i jeszcze wszystkiemu winny. Tylko powiedz czy płemieł Tusku Cię ni wkurza, widziałeś po ile cukier będzie od lutego po 46 i jeszcze to czyta jakaś łajza Tumanowicz (Tuman przed zmianą nazwiska) i w dodatku jak widać, jawny agent WSI. WSI bez przykrywki nawet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
osobiscie nerwowo nie wytrzymalem i wspomagam dawny kapitalistyczny system na glebokim zachodzie. Banda zlodziei pozbawila mnie po 12 latach pracy w PL jakiejkolwiek nadziei ze ciezka praca poplaca jedynie kradziez ( inaczej mowiac wzielem bo sie nalezalo bo oni kradna ja tez musze i jest to spolecznie przyzwolone od lat ) pozwala w PL egzystowac na poziomie ktory zapewnia srednio ciezka praca na tasmie w jakiejs zakichanej fabryce na zachodzie. Zalety : zero odpowiedzialnosci - najwyzej dniowke ci zabiora hehe W PL : zycie w strachu jak nie zlapia to US ci sie do dupy dobierze maja na to 1340stron kodeksu karno skarbowego. Tak naprawde nawet jak prubujesz byc uczciwy to spac spokojnie nie powinienies bo maja j.w. tysiace sposobow na pozbawienie ciebie wszytskiego lacznie z godnoscia kiedy jak pies latasz noszac im papierki. Wniosek : wladza uczy krasc mimo iz stwarzasz im konkurencje. Dodatkowy bonus : nie znajomosc prawa szkodzi. Jezeli chcesz cos robic przed zawodowka powinienes prawo skonczyc administracyjne i karne. To minimum. Temu biednemu krajowi pomoglo by zapewne doglebne rozwiazanie problemu naglym ruchem. Aczkolwiek nie widze wsrod pajacy z tv nikogo komu powierzylbym opieke nad moim psem nie mowiac o mniej wiecej 38 milionach owieczek. Gdyby za nie powodzenie u steru serwowano publiczna egzekucje lub jak na bialorusi ustawowy przepadek mienia i wygnanie to u koryta bylo by znacznie mniej cwaniaczkow dorabiajacych po kosztownej kampani zajmowaniem sie durnymi ustawami pasujacymi dla kolegow interesantow. To zdumiewajace ze jest to spolecznie przyzwolone dzialanie tzn produkowanie ustaw pod zamowienie, zajmowanie sie wszytskim tylko nie uzdrawianiem TITANICA ktory mial szanse ale coz.... biznes jest biznes.... Ta wlasnie bezsilnosc szaraka mnie wk....ia a to doprowadza do roznych ciekawych sytuacji. Raz ktos zuci gownem a raz granatem... Moze byc ciekawie za jakis czas. Z ciekawoscia z bezpiecznej odleglosci obserwuje utopie.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
???????? .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z zagranicy na pewno bezpieczniej ten cały cyrk oglądać. Jednak jeżeli Biała będzie się dalej rozwijała tak jak do tej pory, to będzie miejscem gdzie da się normalnie żyć, mieszkać i pracować. A tu zawsze będziemy "u siebie", nigdzie indziej... Pozdr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miejscowy napisał:
Z zagranicy na pewno bezpieczniej ten cały cyrk oglądać. Jednak jeżeli Biała będzie się dalej rozwijała tak jak do tej pory, to będzie miejscem gdzie da się normalnie żyć, mieszkać i pracować. A tu zawsze będziemy "u siebie", nigdzie indziej... Pozdr.
Wybacz Miejscowy ale rozwijają się Siedlce, a Biała się zwija i dlatego mnie wkurzasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miejscowy napisał:
.... A tu zawsze będziemy "u siebie", nigdzie indziej... Pozdr.
Czyli wolisz nasze własne podlaskie g.owno w polu niż fiołki w Neapolu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Czapaj ma portret Piłsudskiego w gabinecie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A Czapaj ma portret Piłsudskiego w gabinecie!
Chyba Stalina - dobrze się przyjrzałeś ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...