Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Janów Podlaski - Czy w ruinach zamku straszy?

Utworzony przez T.D., 30 stycznia 2011 r. o 22:34
Szłam kilka dni temu pustym korytarzem z koleżanką . Chciałyśmy zrobic kilka fotek , bo zamek jest w takim stanie, że pewnie niedługo trzeba go będzie zburzyć. Nagle coś usłyszałam, jakby za ścianą. Przystanęłam, a cichy szept stawał się coraz donośniejszy. Słyszałam poszczególne słowa, ale nic nie zrozumiałam, bo to chyba była łacina. Wtedy poczułam lodowaty podmuch na karku. Niemożliwe, aby był to przeciąg, bo drzwi i okna były pozamykane. Dostałam gęsiej skórki. Bałam się, ale odwróciłam się na pięcie. I wtedy na końcu korytarza zobaczyłam jakąś zjawę. Unosiła się w powietrzu, była czarna, jakby w płaszczu, a na głowie miała kapelusz. Trwało to sekundę, może dwie, ale widoku nie zapomnę do końca życia. Uciekłyśmy przerażone.. Czy kogoś spotkało cos podobnego? Podobno w nocy widac w oknach zapalone światła i słychać krzyki.. T.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słychać krzyki jak Stacho przegrywa w karty,czocha sie w saunie,dali mało, albo niecelnie strzela !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
więcej palcie marychy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja sie nie spotkalem z takimi sytuacjami. Moze napisz cos wiecej o tym, o ktorej godzinie to bylo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za mało na tace dałaś lub po kolędzie to sie straszysz piekłem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
T.D. napisał:
Szłam kilka dni temu pustym korytarzem z koleżanką . Chciałyśmy zrobic kilka fotek , bo zamek jest w takim stanie, że pewnie niedługo trzeba go będzie zburzyć. Nagle coś usłyszałam, jakby za ścianą. Przystanęłam, a cichy szept stawał się coraz donośniejszy. Słyszałam poszczególne słowa, ale nic nie zrozumiałam, bo to chyba była łacina. Wtedy poczułam lodowaty podmuch na karku. Niemożliwe, aby był to przeciąg, bo drzwi i okna były pozamykane. Dostałam gęsiej skórki. Bałam się, ale odwróciłam się na pięcie. I wtedy na końcu korytarza zobaczyłam jakąś zjawę. Unosiła się w powietrzu, była czarna, jakby w płaszczu, a na głowie miała kapelusz. Trwało to sekundę, może dwie, ale widoku nie zapomnę do końca życia. Uciekłyśmy przerażone.. Czy kogoś spotkało cos podobnego? Podobno w nocy widac w oknach zapalone światła i słychać krzyki.. T.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie bójcie się dziewczyny "Naruch" lubił kobiety. Zwłaszcza te nie myte. Do takiej jednej do Siemiatycz śmigał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
12 marca wójt przejmie ostatni bastion który nie jest mu ślepo poddany!!! I już nad tym usilnie pracuje. Już agituje i ustawia po swojemu swoich lizodupców. Tutaj też próbuje was skłócić wzajemnie. Zobaczymy czy brać strażacka obroni się czy da ciała? I nie dajcie się nabrać młodzi na obietnice pracy w janowskiej straży bo to jest oszukaństwo. Obiecuje wam że będziecie w gotowości w domu siedzieć a gmina będzie wam płacić? Nie wierzcie w to co on tworzy Gminne Siły Rezerwowe w straży??? NSR płaci zaledwie 2 tys rocznie czy to wam wystarczy dwa tysiaki na rok??? NA suchary nawet zabraknie że o piwie nie wspomnę. To jest bujda na resorach. Ustawi w straży swoich ludzi a potem się na was wypnie. To jest próba rozwalenia OSP w Janowie. Ten "mały" człowiek nie może znieść że pod oknem urzędu ktoś śmie mieć inne zdanie niż on. I guzik da wam najlepszy sprzęt w powiecie jak nie będzie komu go obsługiwać. Zrobicie jak chcecie ale skutki waszego głosowania będą rzutować na lata całe. Pokażcie że jesteście zjednoczeni a nie podzieleni. Jak mawiał taki jeden od "pomożecie?" - "Kupą panowie! bo kupy nikt nie ruszy!!!"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ładnie to tak po prywatnym terenie chodzić bez pozwolenia???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no Ty napewno nie jestes jego wlascicielem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto jest teraz właścicielem? Podobno Pan Grochowski???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
T.D. napisał:
Szłam kilka dni temu pustym korytarzem z koleżanką . Chciałyśmy zrobic kilka fotek , bo zamek jest w takim stanie, że pewnie niedługo trzeba go będzie zburzyć. (...) Podobno w nocy widac w oknach zapalone światła i słychać krzyki.. T.
"Szłam szłam asz zajszłam..." Ty dziewucho lepiej na zamek nie chodź bo potem dziecku ojca będzie trzeba będzie ze świecą szukać! O ile oficjalnie wiadomo zamek ma być remontowany... ale nie wiadomo kiedy. Co do tych nocnych świateł i krzyków... W Janowie młodzież nie ma gdzie się zabawić... więc sama wiesz może i samo krzyczałaś jak ci się dobrze zrobiło... A fajnie jest w takim historycznym miejscu poharcować i pobzykać. Prawda? Dziadek Ben
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj prawda prawda fajnie jest w tym zamku! Wnuczek Ken
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co nie prawda to nie prawda!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
T.D. napisał:
Szłam kilka dni temu pustym korytarzem z koleżanką . Chciałyśmy zrobic kilka fotek , bo zamek jest w takim stanie, że pewnie niedługo trzeba go będzie zburzyć. Nagle coś usłyszałam, jakby za ścianą. Przystanęłam, a cichy szept stawał się coraz donośniejszy. Słyszałam poszczególne słowa, ale nic nie zrozumiałam, bo to chyba była łacina. Wtedy poczułam lodowaty podmuch na karku. Niemożliwe, aby był to przeciąg, bo drzwi i okna były pozamykane. Dostałam gęsiej skórki. Bałam się, ale odwróciłam się na pięcie. I wtedy na końcu korytarza zobaczyłam jakąś zjawę. Unosiła się w powietrzu, była czarna, jakby w płaszczu, a na głowie miała kapelusz. Trwało to sekundę, może dwie, ale widoku nie zapomnę do końca życia. Uciekłyśmy przerażone.. Czy kogoś spotkało cos podobnego? Podobno w nocy widac w oknach zapalone światła i słychać krzyki.. T.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w "jęku poldasza" pisało że Grochowski niejaki będzie zamek odbudowywał??? Prawda li to czy bajanie??? A czy to ten Grochowski??? Czy jego rodzina???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a pier .... isz bo chcesz bajac ! i zasłaniac grocho ... jakiego !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Janowie jest zamek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie zamek , miejsce na pieniadze, wypranie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za 14.000.oo zł ZA MIESIĄC , mogę Ci bajać ! BĘDZIESZ SŁUCHAĆ ! i będę Cię straszyć !!!!!!!!!!!!! dla kasy !!!!!!!!!!!!!!!!! no wiedzmin !!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...