Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Janów - potrzeba prawnika i lekarza

Utworzony przez bezradna, 15 maja 2017 r. o 10:02
Gdzie mogę znaleźć pomoc prawną? Mój mąż nie mieszka z nami od 2 lat. Udaje chorego, nie płaci na rodzinę i ciągle ingeruje w nasze życie, chce o wszystkim wiedzieć i decydować. Czy mam szansę na rozwód? Córka nareszcie uciekła do mnie ale to jest wrak dziewczyny. Znajomy terapeuta mówi, że jej kobiecość nie istnieje. Gdzie szukać pomocy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może spróbuje pani skontaktować się ośrodek pomocy pokrzywdzonym przestępstwem w białej podlaskiej ul. warszawska 15, 21-500 biała podlaska telefony: 885 153 253, 783 510 310 mail: bialapodlaska.cpi@stowarzyszeniebonafides.pl ******siedlce.caritas.pl/index.php/biala-podlaska-614.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...