Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

JARMEB

Utworzony przez kora, 2 kwietnia 2011 r. o 18:06
wychrzanili ich z Carrefoura bo nie płacili czynszu,totalna klapa
to jest człowiek nie poważny ten cały pan szef tego interesu ,nie polecam ,dość że oszust,to jeszcze pracownicy co montowali nam kuchnię najgorsi żule w Białej Podl pewnie jeden z nich nawet był pod wpływem alkocholu a ten drugi młody to co on mógł wiedzieć o montowaniu 2 tyg lub 3 się bujali z tą kuchnią i co najgorsze nic dobrze nie skręcone ,i nie dali gwarancji ani faktury bo Pan szef durnia zgrywa ze chory a to gdzieś wyjechal i nie można sie z nim skontaktować czyli to jest jeszcze raz mówię OSZUST PIENIĄDZE WZIĄŁ I MOWY NIE MA JUŻ ZEBY ZROBIONE BYŁY POPRAWKI BO JAK SIE JEDZIE DO JEGO SIEDZIBY TO SIE CHOWA ,powinien się leczyc a nie oszukiwać ludzi . ludzie nie dajcie się nabrac bo szkoda pieniędzy i nerwów !
Ostatnio edytowany 8 listopada 2013 r. o 20:10
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Może mi ktoś pomoże,chodzi o firmę JARMEB,chcę zamówić meble kuchenne.Może coś o firmie,czy ktoś korzystał z ich usług?
 
Ostatnio edytowany 8 listopada 2013 r. o 20:08
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
 
Może mi ktoś pomoże,chodzi o firmę JARMEB,chcę zamówić meble kuchenne.Może coś o firmie,czy ktoś korzystał z ich usług?
 
 
Omijać z daleka!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...