Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jarosław Kaczyński u samorządowców w Białej Podlaskiej

Utworzony przez ANTYKACZOR, 12 czerwca 2014 r. o 17:33
No cóż Kaczyński nie może nikogo krytykować za rządzenie ,bo to jego wina ,że Tusk rządzi.Pan senator co urządza galę zarabia 5 mln złotych będąc spółdzielcą.Jest to chyba pomieszanie z poplątaniem i pasuje do nazwy partii "prawo i sprawiedliwość".Im w nazwie czegoś więcej tym mniej tego w rzeczywistości.!!! Porozumienie centrum nie zostało rozliczone za aferę FOZ,a sędzia Kryże,który skazał płotkę/bo grube ryby niewidoczne/został przez  Kaczyńskiego nagrodzony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podlasiaku zmień tok myślenia. To co zbieramy, to nie są owoce PiS- u. Skoro uważasz, że każda opcja będzie lepsza dla Polski od obecnej sekty pisowskiej... [ to są Twoje słowa] ........... to znaczy, że z obecnej koalicji PO + PSL jesteś zadowolony! Wobec tego powiedz mi, co oni dobrego zrobili dla Narodu, dla Ojczyzny. Proszę Cię wymieniaj!
Ja nie jestem Podlasiak ale lublinianin jednak porównanie iv tej RP do dzisiaj to jak porównanie komuny z dniem dzisiejszym ! A największe zło jakie niosą ludzie spod sekty kaczo-rydzakowej to zniszczenie Kościoła w Polsce, odrzucenie ludzi od wiary, zajmowanie się szukaniem wroga, kłamstwo, oszustwo i cynizm - leżąc przed ołtarzem wstają odwracają się i z siekierą szukają wrogów - wszędzie - w domu ulicy urzędzie Kościele i w gównie byle szukać i straszyć, że to złoczyńcy ! Samemu będąc zbydlenconym złoczyńcą. A to co robi tow. synatoe za moje wasze pieniądze okradając biednych ze odrażające. Procent w jego firmie jest jak lichwa. Jeżeli to jest wzór do naśladowania do życzę kaczorowi takich przyjaciół ! Zresztą oni są jedną bandą złodzieji, okradli wszystko co było i dzisiaj walczą - perfidia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"To cykl bezpłatnych zajęć edukacyjnych dla przyszłych kandydatów na radnych, wójtów, burmistrzów i prezydentów" - byłem raz na takim spotkaniu. Nic innego jak polityczne pogadanki wyznawców Jarka. Mydlenie oczu, że to dokształcanie przyszłych samorządowców!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podlasiaku zmień tok myślenia. To co zbieramy, to nie są owoce PiS- u. Skoro uważasz, że każda opcja będzie lepsza dla Polski od obecnej sekty pisowskiej... [ to są Twoje słowa] ........... to znaczy, że z obecnej koalicji PO + PSL jesteś zadowolony! Wobec tego powiedz mi, co oni dobrego zrobili dla Narodu, dla Ojczyzny. Proszę Cię wymieniaj!
 
Podlasiaku zmień tok myślenia. To co zbieramy, to nie są owoce PiS- u. Skoro uważasz, że każda opcja będzie lepsza dla Polski od obecnej sekty pisowskiej... [ to są Twoje słowa] ........... to znaczy, że z obecnej koalicji PO + PSL jesteś zadowolony! Wobec tego powiedz mi, co oni dobrego zrobili dla Narodu, dla Ojczyzny. Proszę Cię wymieniaj!
   
Podlasiaku zmień tok myślenia. To co zbieramy, to nie są owoce PiS- u. Skoro uważasz, że każda opcja będzie lepsza dla Polski od obecnej sekty pisowskiej... [ to są Twoje słowa] ........... to znaczy, że z obecnej koalicji PO + PSL jesteś zadowolony! Wobec tego powiedz mi, co oni dobrego zrobili dla Narodu, dla Ojczyzny. Proszę Cię wymieniaj!
Dziękuję za tonację wpisu. Pamiętajmy o tle Europejsko-Światowym, na którym przyszło rządzić aktualnej koalicji, pamiętajmy, że relatywnie Polska wyszła z tego kryzysu obronną ręką, pamiętajmy co się dzieje na południu Europy, pamiętajmy o wzroście autorytetu Polski na arenie międzynarodowej, pamiętajmy o wielu reformach w kraju, podkreślam, wielu. Można mieć wiele zastrzeżeń do Tuska i ja je mam,  ale w ujęciu relatywnym /ta ważne/ nie mam wątpliwości, że z pisem byłoby zdecydowanie gorzej. Mój ogląd sytuacji wynika również z tego, że współpracowałem  blisko z ludzmi  Kaczyńskiego,  tkwiłem w ich koncepcjach i podejściu do problemów.  Kaczyński, to niestety chory człowiek o paranoicznym podejściu do spraw,poza ogólnikami o politycznym charakterze, kompletny laik w sprawach ekonomicznych.  Zwróć, proszę uwagę, że nie bierze on udziału w żadnych roboczych spotkaniach merytorycznych, boi się kompromitacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O jakich reformach mówisz? Przecież to kompromitacja! Wyprzedaż majątku narodowego, edukacja dzieci i młodzieży nie w tą stronę, gender... a chociażby ostatnia sprawa głosowania, celem pozbawienia emmunitetu posła Kamińskiego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kwaśniewscy w imię prawa i w biały dzień robią machloiki. PO im  pozwala i nic złego im się nie dzieje. Takie polskie, wybiórcze prawo. Podział ludzi na swoich i obcych trwa. Zaczął Jaruzelski, ciągnął Kwasniewski, teraz robi to samo Tusk. Kiedy nie bedzie nas i onych, tylko my Polacy? No kiedy się pytam. Napewno nie za Tuska i jego ekipy hoplitów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sbeku szkalujacy, poczęty in vitro. Szkoda ze pan Jarosław nie jest za eutanazją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkaluje jeden osobnik związany z przejęciem OFE do ZUS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Płatny Sbek piszący to ile ma od wpisu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyskoczył z du/...y biedronia i jak nie plunie na Kaczyńskego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybieram się na to spotkanie z moim kotem Luckiem.Pan Prezes uwielbia koty.
  Grażyna, może lepiej zostań w domu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuję za tonację wpisu. Pamiętajmy o tle Europejsko-Światowym, na którym przyszło rządzić aktualnej koalicji, pamiętajmy, że relatywnie Polska wyszła z tego kryzysu obronną ręką, pamiętajmy co się dzieje na południu Europy, pamiętajmy o wzroście autorytetu Polski na arenie międzynarodowej, pamiętajmy o wielu reformach w kraju, podkreślam, wielu. Można mieć wiele zastrzeżeń do Tuska i ja je mam,  ale w ujęciu relatywnym /ta ważne/ nie mam wątpliwości, że z pisem byłoby zdecydowanie gorzej. Mój ogląd sytuacji wynika również z tego, że współpracowałem  blisko z ludzmi  Kaczyńskiego,  tkwiłem w ich koncepcjach i podejściu do problemów.  Kaczyński, to niestety chory człowiek o paranoicznym podejściu do spraw,poza ogólnikami o politycznym charakterze, kompletny laik w sprawach ekonomicznych.  Zwróć, proszę uwagę, że nie bierze on udziału w żadnych roboczych spotkaniach merytorycznych, boi się kompromitacji.
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JUDE ??? Dziękuję za tonację wpisu. Pamiętajmy o tle Europejsko-Światowym, na którym przyszło rządzić aktualnej koalicji, pamiętajmy, że relatywnie Polska wyszła z tego kryzysu obronną ręką, pamiętajmy co się dzieje na południu Europy, pamiętajmy o wzroście autorytetu Polski na arenie międzynarodowej, pamiętajmy o wielu reformach w kraju, podkreślam, wielu. Można mieć wiele zastrzeżeń do Tuska i ja je mam,  ale w ujęciu relatywnym /ta ważne/ nie mam wątpliwości, że z pisem byłoby zdecydowanie gorzej. Mój ogląd sytuacji wynika również z tego, że współpracowałem  blisko z ludzmi  Kaczyńskiego,  tkwiłem w ich koncepcjach i podejściu do problemów.  Kaczyński, to niestety chory człowiek o paranoicznym podejściu do spraw,poza ogólnikami o politycznym charakterze, kompletny laik w sprawach ekonomicznych.  Zwróć, proszę uwagę, że nie bierze on udziału w żadnych roboczych spotkaniach merytorycznych, boi się kompromitacji.   Barani łbie !!!  ty tępa Dzido,twoje pier dolone komuchy zrobili z nas ludzi  [ POdludzi ] drugiej kategori w tzw UE. W jakim innym kraju w Europie czy nawet na świecie człowiek zapier dala za 2 eur na godz. przemyśl  to ty zmulony przez komchów idioto !!!! Dziękuję za tonację wpisu. Pamiętajmy o tle Europejsko-Światowym, na którym przyszło rządzić aktualnej koalicji, pamiętajmy, że relatywnie Polska wyszła z tego kryzysu obronną ręką, pamiętajmy co się dzieje na południu Europy, pamiętajmy o wzroście autorytetu Polski na arenie międzynarodowej, pamiętajmy o wielu reformach w kraju, podkreślam, wielu. Można mieć wiele zastrzeżeń do Tuska i ja je mam,  ale w ujęciu relatywnym /ta ważne/ nie mam wątpliwości, że z pisem byłoby zdecydowanie gorzej. Mój ogląd sytuacji wynika również z tego, że współpracowałem  blisko z ludzmi  Kaczyńskiego,  tkwiłem w ich koncepcjach i podejściu do problemów.  Kaczyński, to niestety chory człowiek o paranoicznym podejściu do spraw,poza ogólnikami o politycznym charakterze, kompletny laik w sprawach ekonomicznych.  Zwróć, proszę uwagę, że nie bierze on udziału w żadnych roboczych spotkaniach merytorycznych, boi się kompromitacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuję za tonację wpisu. Pamiętajmy o tle Europejsko-Światowym, na którym przyszło rządzić aktualnej koalicji, pamiętajmy, że relatywnie Polska wyszła z tego kryzysu obronną ręką, pamiętajmy co się dzieje na południu Europy, pamiętajmy o wzroście autorytetu Polski na arenie międzynarodowej, pamiętajmy o wielu reformach w kraju, podkreślam, wielu. Można mieć wiele zastrzeżeń do Tuska i ja je mam,  ale w ujęciu relatywnym /ta ważne/ nie mam wątpliwości, że z pisem byłoby zdecydowanie gorzej. Mój ogląd sytuacji wynika również z tego, że współpracowałem  blisko z ludzmi  Kaczyńskiego,  tkwiłem w ich koncepcjach i podejściu do problemów.  Kaczyński, to niestety chory człowiek o paranoicznym podejściu do spraw,poza ogólnikami o politycznym charakterze, kompletny laik w sprawach ekonomicznych.  Zwróć, proszę uwagę, że nie bierze on udziału w żadnych roboczych spotkaniach merytorycznych, boi się kompromitacji.
Ile ci KONFIDENCIE płaci całe to czerwone,komunistyczno-konfidenckie łajno za takie wpisy ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Minister spraw węwnętrznych z rządu PO-PSL: „państwo polskie praktycznie nie istnieje” czyli ch.., dupa i kamieni kupa.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Minister spraw węwnętrznych z rządu PO-PSL: „państwo polskie praktycznie nie istnieje” czyli ch.., dupa i kamieni kupa.
Żydokomuna  wycina POLSKĘ w pień !!!!   co to będzie ?? co to będzie !!!  tusk musi odejść z całym tym czerwonym łajnem !!!   JAROSŁAW  Polskę zbaw !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żadnych komisji, tylko Trybunał Stanu i sąd. Po stwierdzeniu "Państwo polskie istnieje tylko teoretycznie..." należałoby natychmiast postawić cały rząd przed TS. Swoją drogą to jesteśmy dziwnym narodem. Pozwoliliśmy sobie, aby nas zniszczono bez żadnej wojny. Wystarczyło nam wmówić, że musimy być nowocześni, a prywatyzacja polega na wyprzedaży polskiego majątku. Oddaliśmy dobrowolnie to co było nasze i dzisiaj we własnym kraju jesteśmy niewolnikami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żadnych komisji, tylko Trybunał Stanu i sąd. Po stwierdzeniu "Państwo polskie istnieje tylko teoretycznie..." należałoby natychmiast postawić cały rząd przed TS. Swoją drogą to jesteśmy dziwnym narodem. Pozwoliliśmy sobie, aby nas zniszczono bez żadnej wojny. Wystarczyło nam wmówić, że musimy być nowocześni, a prywatyzacja polega na wyprzedaży polskiego majątku. Oddaliśmy dobrowolnie to co było nasze i dzisiaj we własnym kraju jesteśmy niewolnikami.
Polacy - to Naród łatwowierny. Wierzy we wszystkie bzdury podawane przez rządowe media. Nie zdając sobie sprawy z tego, że jest prowadzony jak stado owiec na rzeź. A więc cicha wojna trwa! Kul nie słychać... dlatego Polacy są pewni, że wszystko jest w porządku. Kiedy ten mój kochany Naród obudzi się z letargu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żadnych komisji, tylko Trybunał Stanu i sąd. Po stwierdzeniu "Państwo polskie istnieje tylko teoretycznie..." należałoby natychmiast postawić cały rząd przed TS. Swoją drogą to jesteśmy dziwnym narodem. Pozwoliliśmy sobie, aby nas zniszczono bez żadnej wojny. Wystarczyło nam wmówić, że musimy być nowocześni, a prywatyzacja polega na wyprzedaży polskiego majątku. Oddaliśmy dobrowolnie to co było nasze i dzisiaj we własnym kraju jesteśmy niewolnikami.
Kraj żyda,Qurwy i komunisty !!!  tak dalej być nie może !!! Tusk musi odejść z całym tym komunistyczno-konfidenckim ,czerwonym łajnem !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kraj żyda,Qurwy i komunisty !!!  tak dalej być nie może !!! Tusk musi odejść z całym tym komunistyczno-konfidenckim ,czerwonym łajnem !!!
ch***, dupa i kamieni kupa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...