Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jechał na studniówkę, zginął w wypadku. Rosjanin bez zarzutów

Utworzony przez ola, 22 kwietnia 2014 o 21:04
przecież ci ruskie na drogach to poruszają się jak krowy,nigdy nie wiadomo co może taki zrobić,czy raptownie wyjedzie na środek drogi czy skręci w lewo czy w prawo,jechałam raz za takim a on jechał od lewej do prawej to środkiem,strach było go wyprzedzić bo nie wiadomo było co on może zrobić.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
przecież ci ruskie na drogach to poruszają się jak krowy,nigdy nie wiadomo co może taki zrobić,czy raptownie wyjedzie na środek drogi czy skręci w lewo czy w prawo,jechałam raz za takim a on jechał od lewej do prawej to środkiem,strach było go wyprzedzić bo nie wiadomo było co on może zrobić.
  Taaaa... Zupełnie dokładnie opisałaś zachowania naszych wsiowych miszczów - zwłaszcza w weekendowe późne wieczory, ale nie tylko...
0
O KURDE ASTRA ROZDUPCONA W PIEŃ :( po takich obrażeniach mam nadzieje ,ze ten młody człowiek nie umierał w bólu i cierpieniu.
0
  Czyli całe życie na drodze spędziłaś, z domu do kościoła i ewentualnie do Tesco na zakupy. Przejedź te kilkadziesiąt tysięcy km, a dopiero potem się wypowiadaj
0
zaraz chłopak jechał prawidłowo, ruski skręcał w lewo wymusił pierwszeństwo przejazdu i niewinny??? Ja się pytam kto i ile za to wzią???
0
zaraz chłopak jechał prawidłowo, ruski skręcał w lewo wymusił pierwszeństwo przejazdu i niewinny??? Ja się pytam kto i ile za to wzią???
Nie można drażnić sowieckiego bękarta,nasi są już nauczeni bo wjedzie też i do nas z zielonymi ludzikami.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: